Dziurawy Gryzaczek - powrót

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dziurawy Gryzaczek - powrót

Post autor: unipaks »

Buni@, jak miło, że znów pojawiłaś się na forum! :) Co tam u "kiszonki", dotarły się? Liczę na jakąś relację tu w temacie albo w nowym, a nie tylko na Sb :P Może też jakieś fotki?
Pozdrawiam! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: Dziurawy Gryzaczek - powrót

Post autor: Buni@ »

Unipaks, to już można się bawić w archeologa? 8) Wrócę z nowym tematem dla nowego stada, coby nikt nie musiał przedzierać się przez moje zagmatwane historie z dziewczynkami ;) Też się bardzo cieszę, że wracam, tylko szkoda, że tu tak cichutko :( Nie to, co kiedyś...ale może te czasy jeszcze wrócą ::) I dziękuję za pamięć :-*
Kiszonka powoli, ale do przodu! Nic złego się nie działo, kilka mikrobójek, a tak to sporo pulsowanka ^-^ . Dwójka mi zaczęła pykać przez nosek i kichać, więc całe stado jest teraz na beta glukanie. Maluchy też jeszcze trochę panikują, zaakceptowały póki co Harrego i Szkocika, dlatego poczekamy z dobę lub dwie i polecą na dół Perfecta.

Dobra namówiona, a oto zdjęcia z podawania beta glukanu wczoraj wieczorem :P Szczureły od najstarszego do najmłodszego! W wątku będzie o wiele więcej zdjęć każdego misia i oczywiście opowiem o nich co nieco ;) Na razie tylko zdjęcia!

Lucek, mój seniorek, adoptowany z DT Bydgoskie Ogony, ma ok.2 latek :-*
Obrazek

Owca, mój sprawiedliwy alfa, adoptowany z DT Lorien wraz z bratem Szkocikiem, w listopadzie skończą roczek :)
Obrazek

Szkocik, nasza stadna ciapa, za to wielki łamacz serc! ::)
Obrazek

Harry, nasza beta z ADHD :P adoptowany z bratem Georgem z DT u małych artystów, w grudniu skończą roczek ;D
Obrazek

George, nasz największy krzykacz i piskacz, ostatnio dorobił się jajcięcia, za atak na jajka Edzia :P
Obrazek

Stworek, nasz najnowszy misio, adoptowany całkiem niedawno z DT Hydra, już stwierdzam, że to najdziwniejszy cudak jakiego miałam :D Czerwcowy chłopak ;)
Obrazek

Edzio vel. Diego, odważniak i łobuziak, w kiszonce aktualnie udaje, że wcale nie boi się nikogo :P
Obrazek

I Gomez, brat Diego, adoptowani razem od Oli Lachmayer z Vivy!Gryzonie :) Obaj to czerwcowe młodziaki!
Obrazek

Obecnie Lucuś jest na diecie z powodu póki co malutkiego odcisku na jednej łapce i razem z Owcą dostają duże dawki beta glukanu, bo własnie zaczęli mi leciutko gruchać (na szczęście osłuchowo czysto). Także proszę o kciuki za moje misie, szczególnie za Lucka, który wymęczony już jest tymi łączeniami i tęskni za swoim ukochanym hamakiem w gąski :-[
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dziurawy Gryzaczek - powrót

Post autor: unipaks »

Oczywiście kciukam, bardzo mocno! Niech gołąbki ucichną a odcisk Lucka pójdzie w niepamięć, i niech już w końcu będzie zgrane stadko, żeby senior mógł się do swojej pasiastej gąski w hamaku przytulić :)
Piękne wszystkie szczurasy są, wygłaszcz serdecznie! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: Dziurawy Gryzaczek - powrót

Post autor: Buni@ »

Dziękujemy za kciuki :* Dzisiaj poinhalujemy żeby mu się lepiej oddychało :) W końcu młodzi zaakceptowali Szkocika, Harrego i Lucka, więc idziemy do przodu z łączeniem w końcu. Do poniedziałku jeszcze się spokojnie pokiszą. 8)
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dziurawy Gryzaczek - powrót

Post autor: unipaks »

Inhalacje pomogły? Mam nadzieję, że oddech już lekki i całkiem bezproblemowy :)
Stadko zgrane już w całości czy nadal jesienna kiszonka w domu? ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: Dziurawy Gryzaczek - powrót

Post autor: Buni@ »

Inhalacje pomagaja, ale nie na długo :-\ Lucuś jest od poniedziałku na antybiotyku i mamy leciutką poprawę. Dalej kisimy, ale już w jednym module Perfecta, więc nie ma tragedii. W między czasie okazało się, że od weta lub razem ze Stworkiem przyjechały wszoły :-\ a sprawdzaliśmy go przed łączeniem :( możliwe że się jakiej jajeczko uchowało, bo ma samczy łupież. Oczywiście zaatakowały głównie Lucka :( także już mieliśmy jedno wielkie sprzątanie i wyparzanie, a za 10 dni powtórka z rozrywki.
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dziurawy Gryzaczek - powrót

Post autor: unipaks »

A to paskudztwo :( Niech sczeźnie jak najprędzej i bezpowrotnie!
Głaski i pozytywną energię ślę dla Lucka :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”