Wróciłam po ponad roku. Witajcie!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Berdog
Posty: 142
Rejestracja: pn sie 04, 2008 5:08 pm

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: Berdog »

Szanowna kuzynko a skąd masz a raczej miałaś takiego cudnego blutka?
Przypomina mi Erysia za młodu ::)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: pin3ska »

No wlasnie? Nieja tak opowiada różne rzeczy, a nie uswiadomiła w kwastii kupowania?

No i jestesmy ciekawy fotek innych szczurów razem z Charliem i Ołówkiem, bo mowisz, ze sie dogadują :) Chetnie zobaczymy ich razem :)
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: *Delilah* »

pozwolę sobie wkleic odpowiedni cytac ;)
Pierwszy był oczywiście Weteran. Szczur z zoologicznego. Wzięłam go za darmo i jeszcze kolby dla niego dostałam :) Widać, że Pani z zoologicznego nie chciała dla niego źle. Pewnie potem z własnej kieszeni wpłaciła do kasy, ale ja za niego grosza nie dałam :) Weteran jest czarno-biały :) Słodziak wygląda jak krówka :D
Później jakiś czas już minął, kilka miesięcy, zanim Kasia się dowiedziała że mam szczurka :D Jakoś tak wyszło :) No i osz matko jedyna, jak ona mi nagadała, że szczura samego trzymam !! A się złożyło, że koleżanka miała szczura, którego miała już dosyć, to powiedziałam że go wezmę :) Taki śliczny czarniutki jak smoła :D Inny niż Charlie, bo Charlie ma takie dziwne białe włoski wszędzie, a mój czarność nad czarności :P Ale do niego diabeł ksywka nie pasuje :P Dałam mu na imię Koks :D Ma ze 4 miesiące chyba.
Później jakiś czas minął, a szczuraski tak strasznie się lubiły. Takie wesołe były, to stwierdziłam, że sobie jeszcze ze 2 wezmę :D Akurat babce w pracy się urodziły i szukała im domu. Zostały jej dwa chłopaczki :D No to szalona Elka zabrała oba :D Nikt ich nie chciał, bo miały "brzydkie" kolorki :( :( :( A ja je kocham, rasistka nie jestem :P Jeden z nich to właśnie Szyszek, brązowy wariat :D I Ołówek, szara myszka :D Ołówek jest o połowę mniejszy od brata! No niecałą połowę ale jednak. Mają podobno 2 miesiące.
:P
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: pin3ska »

Coś mi sie wierzyc nie chce, zeby niebiesciaka nikt nie chcial, zwlaszcza z takim pysiem ::)

Tak czy inaczej poprosimy foty grupow z Charliem :)
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: alken »

no są tacy co by niebieściaka nie chcieli- na przykład ludzie, którzy nie widzieli nigdy innego szczura niż czarny kaptur (mi się osobiście nie podobają niebieskie aczkolwiek nie biorę szczurów ze względu na podobanie się, bo tak ogólnie to wszystkie są piękne), zdarza się :) ale jak widać charliemu się podoba ;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: Nieja »

I chyba Pani pin3ska nie doczytała, podobnie jak Szanowny Berdog. Więc dziękuję Pani *Delilah* za napisanie jeszcze raz skąd są! :D Dziwnie tak robić insynuacje nie czytając tego co ktoś pisze :( :( :(
Specjalnie dla Pani pin3ski zrobię zdjęcia wszystkich szczurów!
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: pin3ska »

A moze i w albumie rodzinnym sie objawimy? ;D Skoro juz i tak tu zostajesz ;D
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: Nieja »

Kasia wraca dzisiaj... Zmarła bardzo bliska jej osoba. Jest już w drodze.
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Awatar użytkownika
Rodzynka
Posty: 159
Rejestracja: wt cze 09, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: Rodzynka »

Ta biedna Kasia nie ma ani chwili spokoju :/ Ja na jej miejscu chyba bym zwariowała od nadmiaru wszystkiego!
Dobrze, że przynajmniej Charlie znalazł sobie kumpla i tym jednym można się pocieszyć.
Trzymajcie się ciepło :)
Ze mną: Bobek, Ślepcio
Za TM: Śliwka, Pan Mysz, Partyzant, Spidi, Chicha, Gogo
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: sssouzie »

oj, Elu Elu, a my biedni i stęsknieni foty przed oczęta otrzymamy?
narobiłaś smaku swoimi chłopakami, Charliego i Ołówka i Weterana i nieznaną resztę ujrzeć ochotę bym miała... ;) ;D
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: UprzejmaCegła »

Będzie pani zakładała tutaj swoje konto? Bo jak tak Pani Elu to ja również czekam na zdjęcia w Albumie Rodzinnym w w Naszych Pupilach.

Dobrze, że Kasia wraca, w końcu tak daleka podróż i w takim celu niesie ze sobą zmęczenie, ale miejmy nadzieję, że sobie odeśpi i poczuje się lepiej. Pewnie kluseczki się za nią stęskniły, a chyba najbardziej Charlie, więc będzie musiała każdego po kolei wytarmosić po swojemu :)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: *Delilah* »

Kasia wraca dzisiaj... Zmarła bardzo bliska jej osoba. Jest już w drodze.
Dosłownie bez komentarza :/
:(
Siła złego na jednego...
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: Telimenka »

Noo dokladnie.. wspolczuje jej bardzo. Niech sie jakos trzyma
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: yss »

a on zabrał w zębach malucha do łóżeczka i go myje
ależ go szarga ze sobą, jak przedmiot :)
ktoś miał dużego psa i małego kotka. pies nosił w pysku kotka na swoje posłanie, brał go w łapy i mył. kotek potem był mokry, aż się z niego lało.... skojarzyło mi się :P

gratuluję charliemu, że sam sobie znalazł podopiecznego. ;D
ten się nie myli, kto nic nie robi
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Nieji-brak, w zastępstwie kuzynka Ela ;)

Post autor: Cyklotymia »

Ja znam psa, który w ten sposób "zakochał" małego kotka na śmierć. Nadmiar miłości też szkodzi ;)
Domagam się nowych zdjęć!



A Nieja niech się trzyma mocno... Może już limit złych wydarzeń się wyczerpał, i od teraz będzie wszystko dobrze? Trzymam kciuki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”