Pinky and the Brain - Czyli dwa pełnojajeczne Albinosy

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
M0j0_J0j00
Posty: 154
Rejestracja: śr lut 09, 2005 8:27 pm

Pinky and the Brain - Czyli dwa pełnojajeczne Albinosy

Post autor: M0j0_J0j00 »

Dosłownie godzine temu przyjechały do Mnie dwa Albinosy. Długiej podróży nie miały, bo nadal mieszkają w Warszawie z tym że w innej dzielnicy :)
Szczury zostały adoptowane od Fiolki :) - Mają ok. 5-6 miesięcy. Na razie jeden sprawdza klatke a drugi siedzi schowany w sianku. Jednak pomyłka, oba szaleją teraz po klatce :D
Nie gryzą nie boją się czyli Moim zdaniem jest dobrze. Na razie jednak nie wiem który będzie się nazywał Pinki a który Mózg, bo mam małe problemy z odróżnieniem ich :D
Zdjęcia wrzuce niedługo, jak zrobie, albo jak podkradne wcześniejszej właścicielce z fotosika.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Pinky and the Brain - Czyli dwa pełnojajeczne Albinosy

Post autor: merch »

gratulacje:)
M0j0_J0j00
Posty: 154
Rejestracja: śr lut 09, 2005 8:27 pm

Re: Pinky and the Brain - Czyli dwa pełnojajeczne Albinosy

Post autor: M0j0_J0j00 »

Dziekuje, później jeszcze coś napisze o reszcie zwierzyńca+fotki jednak na razie wczuwam się co te ogoniaste robią w klatce. Reszta zwierzyńca to pies, kot, świniak i mysi dziadek
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pinky and the Brain - Czyli dwa pełnojajeczne Albinosy

Post autor: Ivcia »

Podobnie, jak merch... GRATULUJĘ! :D
Niech rosną duzi i przytulaśni :D
Awatar użytkownika
Fiolka
Posty: 106
Rejestracja: sob gru 02, 2006 1:31 pm
Lokalizacja: Warszawa Wola

Re: Pinky and the Brain - Czyli dwa pełnojajeczne Albinosy

Post autor: Fiolka »

Cześć ;D jak się chłopcy mają ? Umiesz ich już rozróżnić ? pzdr
M0j0_J0j00
Posty: 154
Rejestracja: śr lut 09, 2005 8:27 pm

Re: Pinky and the Brain - Czyli dwa pełnojajeczne Albinosy

Post autor: M0j0_J0j00 »

Na początku umiałem je odróżnić ale teraz to już się pogubiłem :D Bo zrobiły się takie same pod względem wielkości :D Szaleją po klatce jak głupie, ciągle proszą o żarcie i zaczeły wychodzić same z klatki :)
Awatar użytkownika
Fiolka
Posty: 106
Rejestracja: sob gru 02, 2006 1:31 pm
Lokalizacja: Warszawa Wola

Re: Pinky and the Brain - Czyli dwa pełnojajeczne Albinosy

Post autor: Fiolka »

Proszę o jakieś zdjęcia :) no nie bądź taki >:D Brat Pinkiego i Braina jednak został z nami. Jest już wykastrowany i za 2 tyg będę go łączyć ze stadem :D
M0j0_J0j00
Posty: 154
Rejestracja: śr lut 09, 2005 8:27 pm

Re: Pinky and the Brain - Czyli dwa pełnojajeczne Albinosy

Post autor: M0j0_J0j00 »

Witam wszystkich po długiej przerwie :), chłopaki rosną jak na drożdżach :D, tzn. już są wielkie ale mam nadzieje, że będą jeszcze większe :). Uwielbiają jeść, jedzą dosłownie wszystko, nawet mogę powiedzieć, że żrą a nie jedzą :P. Uwielbiają chleb i banany. Jednak że, panowie bo już nie chłopaki :P są u Mnie od jakiegoś czasu to mogłem Sobie po eksperymentować jeżeli chodzi o ich potrzeby kulinarne i na prawdę jestem miło zaskoczony ponieważ nie wybrzydzają i żeby się "nażreć" zjedzą każde warzywo w przeciwieństwie do ich poprzedniczek :). Fiolka nie martw się nie doprowadzę ich na pewno do takiego stanu otyłości jak niektóre z Twoich ogoniastych :P ;).

Jeżeli chodzi o rozróżnianie ich to udało Mi się dojść do tego ale czasem jak biegają jak szalone to ciężko jest Mi to ogarnąć ;). Oczywiście Pinki jest dominantem, zresztą hierarchia od początku się nie zmieniła i całe szczęście nie dochodzi do walk, czasem do potyczek ale te potyczki między nimi bardziej Mnie śmieszą i są w formie zabawy.
Jeżeli chodzi o Mój kontakt z nimi, to Pinki jest pewniejszy siebie nawet skory do zabaw i uwielbia mizianie, Brain raczej trzyma się z boku, ale widzę postępy.
Ogólnie chłopaki uwielbiają robić rozpierduche w klatce w ogóle nie szanują Moich starań i wysiłku jaki kieruje żeby miały przytulnie :P.
Stwierdzam jeszcze, że niedługo jak już będę miał czas, bo jestem strasznie zalatany to zacznę chłopaków przyzwyczajać do wody, bo muszę stwierdzić że kochają spać w własnych siuśkach :).
Jestem natomiast mile zaskoczony, bo w ogóle nie czuć ich w Moim pokoju już bardziej śmierdziały Moje szczurzyce :).
No i na razie tyle ode mnie.
Udało Mi się załatwić aparat więc sądzę, że koło środy, czwartku wstawię zdjęcia :)
Awatar użytkownika
Fiolka
Posty: 106
Rejestracja: sob gru 02, 2006 1:31 pm
Lokalizacja: Warszawa Wola

Re: Pinky and the Brain - Czyli dwa pełnojajeczne Albinosy

Post autor: Fiolka »

co tu dużo mówić, słowność nie jest chyba Twoją najmocniejszą stroną ???
M0j0_J0j00
Posty: 154
Rejestracja: śr lut 09, 2005 8:27 pm

Re: Pinky and the Brain - Czyli dwa pełnojajeczne Albinosy

Post autor: M0j0_J0j00 »

No ciągle o tym zapominam, bo miałem dużo pracy w tym roku mianowicie maturę i zalatany byłem później wakacje ale postaram sie złapać jakiś aparat, bo teraz tak czy siak siedzę w domu i czekam na wyniki. A chłopaki urosły od tego czasu, trochę bardziej sie rozbudowały ale nie są spasione i duża ilość jedzenia im nie szkodzi, wręcz jeszcze rosną :P:)

C.D. N.
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Pinky and the Brain - Czyli dwa pełnojajeczne Albinosy

Post autor: Czerwonaona »

No więc czekamy na fotki ogoniastych bo chyba dawno obiecywane:)
Ja jeszcze z mojej strony tak przy okazji fotek prosze fotke prosiaczka bo te stworki też uwielbiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”