Moje zwierzaki i historia zdobycia moich szczurków:)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
paulinka93
Posty: 239
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 2:51 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Moje zwierzaki i historia zdobycia moich szczurków:)

Post autor: paulinka93 »

Hej
należałoby odświeżyć temat, bo już dawno nie pisałam o moich ogonkach z braku czasu niestety.
Skupię się na moim najnowszym szczurku, który teraz ma już ponad 5 miesięcy. Bardzo długo był bez imienia bo żadne z imion do niej nie pasowało....pierwsze imię które wymyśliłam to Anabell, lecz było tylko imieniem zastępczym.....potem w końcu wźęłam się za wymyślanie imienia dla mojej małej. Długo myślałam i doszłam do wniosku, że pasuje do niej imię Toyota.

Więc dziś Toyota jest już dorosłym szczurkiem, lecz jest najmniejsza z moich czterech panienek.
Jak każdy mały szczur Toyota miała ADHD, które nie przeszło jej do dziś xD skacze jak wariatka po wszystkich koleżankach.

Wklejam zdjęcia, lecz są one jeszcze sprzed jakiś 2-3 miesięcy wstecz, potem dodam bardziej aktualne.

Obrazek , Obrazek , Obrazek

na ostatnim zdjęciu wszystkie razem...jest to chyba jedyne wspólne zdjęcia gdyż Toyota jest bardzo niegrzecznym i wiercącym się szczurkiem ;D
Moje szczurki: Chicka, Mila, Zula[*], Toyota[*], Hawana[*], Koko[*], Kika[*], Mia[*], Lajla[*].
Koszatniczki: Lola[*] i Tola[*].
Kocur Filip[*].
Pies Nestor.
Awatar użytkownika
paulinka93
Posty: 239
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 2:51 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Moje zwierzaki i historia zdobycia moich szczurków:)

Post autor: paulinka93 »

Więc daje jeszcze fotki jak Toyota jest starsza, a więcej będzie już niebawem i postaram się coś więcej napisać, także o reszcie szurasków :)

Obrazek, Obrazek

Na drugim zdjęciu podczas zabawy w budowli ze styropianu, a na pierwszym tradycyjny spacer po kanapie :)

i co myślicie o Toyocie ?? :D słodka prawda? :-*
Moje szczurki: Chicka, Mila, Zula[*], Toyota[*], Hawana[*], Koko[*], Kika[*], Mia[*], Lajla[*].
Koszatniczki: Lola[*] i Tola[*].
Kocur Filip[*].
Pies Nestor.
Awatar użytkownika
arczi
Posty: 125
Rejestracja: wt lis 17, 2009 9:03 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Moje zwierzaki i historia zdobycia moich szczurków:)

Post autor: arczi »

Bardzo fajne szczurki i reszta zwierzątek , Toyota fajne imię i widzę że urosła :D
Zemną szczurki :
CH : Pikuś, Gucio, Tino, Hipcio, Diabeł, Edek, Szymon.
DZ : Sonia, Psotka .
Pies suczka : Bafi
Awatar użytkownika
paulinka93
Posty: 239
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 2:51 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Moje zwierzaki i historia zdobycia moich szczurków:)

Post autor: paulinka93 »

Hej ;) od kilku dni jest ze mną nowy szczurek.

Oto jego krótka historia:
Jetsem wolontariuszką w fundacji dla zwierzaków i pewnego dnia przychodze do naszego przytuliska gdzie mamy różne zwierzaczki i okazało się, że mamy szczurka. Szczurek trafił do przytuliska wraz z myszkami i chomikami po zamknięciu sklepu zoologicznego no i te oto zwierzaki akurat trafiły do nas. Gdy go zobaczyła odrazu się zakochałam. Okazało się, że jest to młodziutka niebieska samiczka. Szczurek był do adopcji więc go wźęłam tym bardziej, że: szczurek był trzymany w akwarium i to na dodatek małym z trocinami podczas upałów i na dodatek był sam, więc musiałam ją zabrać.

Więc tak szczurcia trafiła w końcu do mnie :D Ma niecałe 2 miesiące, jest chyba tak zwanym szczurem niebieski. Jak ją wźęłam strasznie się bała nawet w trakcie wyciągania gryzła ale nieboleśnie. Teraz jest już dużo lepiej. Już się taki nie boi. Jak puściłam ją z resztą moich szczurzyc na wybieg tak się uradowała, że zaczęła biegać od jednej do drugiej i po nich skakała ;D
Nadal tak robi jak są puszczane razem, ale jest oczywiście jeszcze w osobnej klateczce dopóki duże jej nie zaakceptują.
Obrazek
a to w poprzednim lokum: Obrazek
Na razie to na tyle, wkrótce napisze więcej ;)
Moje szczurki: Chicka, Mila, Zula[*], Toyota[*], Hawana[*], Koko[*], Kika[*], Mia[*], Lajla[*].
Koszatniczki: Lola[*] i Tola[*].
Kocur Filip[*].
Pies Nestor.
Awatar użytkownika
paulinka93
Posty: 239
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 2:51 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Moje zwierzaki i historia zdobycia moich szczurków:)

Post autor: paulinka93 »

W ostatnią sobotę odeszła ode mnie Kikusia, chyba po prostu ze starości. Nic jej nie było aż tu nagle zrobiła się mniej ruchliwa i odeszła. Osiągnęła wiek 2 lat i 1 miesiąca. Wraz z całym szczurzym stadkiem tęsknimy za Nią :'(

Dla mojej kochanej Myszeczki [*][*][*]

Obrazek , Obrazek
takie w miarę najnowsze zdjęcia.
Moje szczurki: Chicka, Mila, Zula[*], Toyota[*], Hawana[*], Koko[*], Kika[*], Mia[*], Lajla[*].
Koszatniczki: Lola[*] i Tola[*].
Kocur Filip[*].
Pies Nestor.
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Moje zwierzaki i historia zdobycia moich szczurków:)

Post autor: WildHeart »

[*]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moje zwierzaki i historia zdobycia moich szczurków:)

Post autor: Jessica »

[*] przykro mi
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
paulinka93
Posty: 239
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 2:51 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Moje zwierzaki i historia zdobycia moich szczurków:)

Post autor: paulinka93 »

W sobotę pożegnałam moją szczurcię Mijusię. Za niecały miesiąc skończyła by 2 latka. Była spokojnym szczurkiem, na początku strachliwym. Była jeszcze z pierwszego stadka. Bardzo będziemy za nią tęsknić :'(
Dla agutkowej piękności [*][*][*] :(

Jeszcze za czasów młodości:
Obrazek
Moje szczurki: Chicka, Mila, Zula[*], Toyota[*], Hawana[*], Koko[*], Kika[*], Mia[*], Lajla[*].
Koszatniczki: Lola[*] i Tola[*].
Kocur Filip[*].
Pies Nestor.
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Moje zwierzaki i historia zdobycia moich szczurków:)

Post autor: zyberka »

[*] :(
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje zwierzaki i historia zdobycia moich szczurków:)

Post autor: unipaks »

Przykro mi , Paulina... :( Do 02 stycznia zostało tak niedużo...co się stało?
Ze strachem myślę o tym , że i nasza Dżuma niedomaga...
Wraz z nią i Czarnulką żegnamy Miję [*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
paulinka93
Posty: 239
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 2:51 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Moje zwierzaki i historia zdobycia moich szczurków:)

Post autor: paulinka93 »

No właściwie to sama nie wiem...w piątek wieczorem zaczęła coś ciężej oddychać, a rano już było po wszystkim...no cóż, można powiedzieć, że młoda niestety nie była. W stadku zostały 3 szczurki. Lajla była moim pierwszym szczurkiem a jak na razie wszystkie przeżyła, jest juz bardzo stara ma 2 lata i 5 miesięcy. No ale niestety zaczyna jej się robić guz :-\ Hawanka i Toyota jak na razie są zdrowiutkie. Dopóki nie zdam matury nie przygarniam więcej szczurków bo widze, że mam dla nich niestety coraz mniej czasu. Przed świętami postaram się zrobić im zdjęcia i wkleić oraz napisać więcej co u moich panienek ;)
Moje szczurki: Chicka, Mila, Zula[*], Toyota[*], Hawana[*], Koko[*], Kika[*], Mia[*], Lajla[*].
Koszatniczki: Lola[*] i Tola[*].
Kocur Filip[*].
Pies Nestor.
Awatar użytkownika
paulinka93
Posty: 239
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 2:51 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Moje zwierzaki i historia zdobycia moich szczurków:)

Post autor: paulinka93 »

Odeszłą ode mnie moja pierwsza szczurka. Przeżyła wszystkie swoje koleżanki z pierwszego stadka. Żyła 2 lata i 8 miesięcy. Będę bardzo za nią tęskinić...była moim pierwszym i najlepszym szczurkiem...byłam z nią najbardziej zżyta.

Lajla....dawno temu:
Obrazek , Obrazek
Obrazek
Moje szczurki: Chicka, Mila, Zula[*], Toyota[*], Hawana[*], Koko[*], Kika[*], Mia[*], Lajla[*].
Koszatniczki: Lola[*] i Tola[*].
Kocur Filip[*].
Pies Nestor.
sheila.
Posty: 366
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 9:49 am
Lokalizacja: Kęty.

Re: Moje zwierzaki i historia zdobycia moich szczurków:)

Post autor: sheila. »

Przykro mi :(
Dla Lajli [*]
sheila&mysia <3
Awatar użytkownika
paulinka93
Posty: 239
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 2:51 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Moje zwierzaki i historia zdobycia moich szczurków:)

Post autor: paulinka93 »

Odeszła ode mnie kolejna szczurka-Hawana. NIe wiem co się stało było wszystko okej. Po prostu budzę się rano no i nie ma jej juz ze mną. 06.2010r- 1.10.2011r. :(

3 miesiące temu dołaczył do mojej rodzinki psiak. Adoptowałam go ze schroniska, jest to Owczarek Niemiecki. Ma teraz 10 miesięcy i jest wielką rozrabiaką, a na imie mu Nestor :)

Za niedługo może wstawie jakies fotki psiaka.
Moje szczurki: Chicka, Mila, Zula[*], Toyota[*], Hawana[*], Koko[*], Kika[*], Mia[*], Lajla[*].
Koszatniczki: Lola[*] i Tola[*].
Kocur Filip[*].
Pies Nestor.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”