ZMIANA TYTUŁU TEMATU

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

ZMIANA TYTUŁU TEMATU

Post autor: Agata »

Ponieważ na forum zapanowała moda na częste zmienianie tytułów tematów Waszych ogonów, chciałabym skierować do Was kilka słów na ten temat. :)
  • Nie mamy obowiązku czytać każdego tematu w tym dziale, to oznacza, że możemy łatwo przegapić czyjąś prośbę o zmianę tematu. Zamiast się denerwować - o wiele prostszym i skuteczniejszym wyjściem jest napisanie PW do którejś z moderatorek. Poza tym macie pewność, że Wasza prośba dotrze gdzie trzeba. ;) W wiadomości (oprócz nowego tytułu, oczywiście) powinien znaleźć się link do danego tematu - nikomu nie chce się szukać tego właściwego tematu w setce podobnych.
    Jeżeli nie wiecie, do której z moderatorek napisać, obawiacie się połknięcia w całości lub macie jakieś inne powody, informuję, że JA nie połykam w całości. Gryzę przed połknięciem. ;)
  • Temat ma ograniczoną liczbę znaków - limit to 60 znaków. Sprawdźcie, czy Wasz mieści się w tym limicie. W tematach nie działa wszelkie formatowanie tekstu, tj. pogrubianie, kursywa itd., jednak istnieje możliwość zmiany ikonki postu.
To tyle na razie, jeżeli coś jeszcze wpadnie mi do głowy - dopiszę. :)
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”