My little girls

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: My little girls

Post autor: unipaks »

Rhenata, a jak teraz idzie odchudzanie żarłoczka? Będą jakieś fotki smukłej dziewoi o czarownym wejrzeniu? ;) Wyściskaj dziewuszki! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

ekhm..smuklej, ha! wpieprza już ściany i kraty ale schudnąć nie laska ::) nie ma siły na tego szczura, ona ma jakąś nerwice natręctw objawiającą się chronicznym obżarstwem chyba, karmę selective wyjada jak ostatni smakołyk... pozostanie mi chyba trzymać ja osobno i wydzielać jedzenia? ale nie moge tak zrobić! wiec dupa..dieta nie działa bo reszta jeść tez coś musi a jak nasypie miskę dla 6 szczurów to gruba szaleje az wyżrę wszystko


jak daje im coś dobrego to tłuściocha wyciągam z klatki i reszta dostaje ziemniaczka np a tak to brokuły, sałata, pomidor itp...i selective :-\

niedługo zdjęcia ;)
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: My little girls

Post autor: Babli »

niedługo zdjęcia ;)
;D

Przeczytałam wszystko, ale to szczególnie przykuło moją uwagę. :P
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: My little girls

Post autor: glucjan »

czekamy na foty. Ucaluj panny:*
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: My little girls

Post autor: Nietoperrr... »

Ja mam trzy takie natrętnie żrące wszystko grubasy tłuste i wiecznie głodne,że już brzuchami ciągną po ziemi...Na czas karmienia podział na pół godziny-oni trawska z łąk dla zapchania grubych bębnów,reszta smakołyki ::) Dopiero później wszyscy razem wcinają karmę...
No i w ogóle wreszcie zawitałam do Twojego tematu... ;D dawniej iwonakoziarska ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

Nie bylo mnie przez jakis czas,a powodow jest kilka. Pierwszy to moje problemy zdrowotne drugi ...
to problemy szczurkow:(
Freyja nas opuszcza , ma guza przysadki mozgowej ktory dosyc szybko ja od nas zabiera, sterydy ledwo pomagaja troszke ja pobudzaja do zycia na tyle ze zlizuje jedzenie z palca. A dzieje sie to bardzo szybko ze od momentu kiedy zauwazylam jej dziwne zachowanie ktore bylo niedostrzegalne dla innych do momentu kiedy nie jest wstanie sie sama umyc i jesc minelo zaledwie pare dni. Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu bede musiala pomoc jej odejsc.

Tuti ma trzy guzy , gruczolaki. Jeden większy pod pacha i dwa małe i twarde w okolicach drog rodnych. Prawdopodobnie w tym tygodniu będziemy operować. Miala juz zrobiony rentgen , pluca wygladaja na czyste a jednak wydaje niepokojące odgłosy

Nie mam sily, nie jestem wstanie wszystkiego opisywac i przezywac na forum wiec daje tylko krotka notę w temacie dziewczyn zebyscie wiedzieli co sie dzieje...trzymajcie prosze kciuki za moje paszczaki

Iwonko dziekuje za odwiedziny, staram sie jej pilnowac ale ona nawet sucha karme traktuje jak rarytas..ma niekontrolowane zaburzenia odzywiania ta moja tlusta swinka
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: My little girls

Post autor: unipaks »

trzymamy mocno! i jesteśmy z Wami :) :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: My little girls

Post autor: Dorotka96 »

Trzymamy kciuki! Będzie dobrze, nie martw się. :-*
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: My little girls

Post autor: alken »

kciukam za zagraniczne panienki :-*
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: My little girls

Post autor: merch »

tez kciukam
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

dziękuje wszystkim za kciuki
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: My little girls

Post autor: Nietoperrr... »

Smutno tak się czyta o szczurzych nieszczęściach...Nie ma się co dziwić,że nie masz ochoty na rozczulanie się na forum...W takich chwilach myśli skupiają się na chorutkach,a nie na klawiaturze...Szczególnie jak szczurza paskuda odchodzi...
Trzymam kciuki.Jak wszyscy tutaj.
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: My little girls

Post autor: sr-ola »

Moja Agrafka też co chwila straszy gruczolakami. Ma też niepokonywalne chrumkanie. Moja wetka sugerowała, że może się to wiązać z przerzutami ale skoro rentgen Tuti nie martwi- trzeba się cieszyć..

Rhenatko, siły dla Ciebie i dla Twoich małych dziewczynek. W przypadku Freyji jest to szczególnie ważne...
Trzymajcie się :-*
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

Dzisiaj w południe pożegnaliśmy się z Freyja.
Zaczęła mocno krwawic z macicy,zapadły jej sie boki i jadla tylko płynne jedzenie juz nawet nie papkę ale plyny ze strzykawki prosto do pysia co równało sie z tym ze była z dnia na dzien coraz bardziej głodna i odwodniona, mimo ze starałam sie dawać jej pic jak najczęściej.

Teraz już śpi mój pyszczek kochany
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
zegnaj niebieska perełko
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: My little girls

Post autor: sr-ola »

Śliczna,słodka niebieska królewna [*]
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”