Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka - RENIA :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Strup - zaprosiłabym cię , ale nie wiem , czy to dobry pomysł ( pomijając cenę gerberka w przeliczeniu na kg i fakt , że pewnie zdjadłabyś sporo , gdybyśmy mieli osobną jadalnię ... ;) ).

Musiałam byc bardzo przekonująca , gdy kilka dni emu użalałam się nad czarnulką zdominowaną przez siostrę , a ona widać wzięła sobie mojesłowa do serca , bo sytuacja zmieniła się diametralnie ; teraz to brązowy kapturek (my mówimy o niej szara ) kryje się po kątach jak stłamszone sieroctwo ...
Wszędzie ostatnia (czyt. druga ) , wychodzi z ukrycia spłaszczona na placek i z tylnimi nóżkami "na Charliego" ) .
Jak tylko uda nam się ją przywołać i okażemy jej nieco serdeczności , przylatuje jej siostra i spuszczcza biedulce łomot .
Dziś w nocy szarusię odważyło się wejść pod kołdrę ( gdy jej pogromczyni zajadała się tym , co przecież nie może się zmarnować ...) i podelektowało się przez chwilę naszą wyłącznością , ale już zaraz sytuacja wyglądała tak , że zazdrośnica zwąchała spisek i trzeba było odciągać ją ode mnie , podstawiając pana w zamian , tak by odwrócić jej uwagę od szczęśliwej przez chwilę i dopieszczonej siostry ...Żal nam jej , zrobiła się tak niepewna siebie i straciła całe zainteresowanie światem dookoła ,
ogniskując je na nas i zabawie z nami , gdy siostra nie widzi.
Przy czarnulce wygląda teraz jak przecinek , bo żarłok nie może zaprzestać jedzenia ...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: Nue »

Ech, u mnie też tak było... dorosną, zmądrzeją i będą trzymać się razem, jak to siostry. U mnie też był co prawda problem z dostępem jednej do jedzenia, bo Mokka Pomylunę notorycznie odpychała od miski (a Pomylunka to straszna bidka była w dzieciństwie), więc stawiałam dwie miseczki, albo karmiłam je osobno.

Mizianka dla obu łobuzic! :D
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Obie łobuzice już wymiziane ! :)
Od trzech dni staram się karmić je osobno , ale czarny pochłaniacz i zazdrośnik
leci , jak tylko siostra zaczyna mlaskać przy miseczce ; dobre obyczaje to jednak kwestia nie tylko estetyki jak widać ! ;) ; wówczas od razu rzuca się na bidę i przegania , a ona teraz częściej ustępuje pola .
Ale bawią się też czasem , tylko ten czas jest rzadszy i krótko :(
Obie też zgodnie tuptają po klawiaturze , uniemożliwiając nieraz zupełnie pisanie , teleportując nierzadko napisany tekst w niebyt ; bardzo ciężko jest je wtedy opanować ...
Dostały dziś nieco Kubusia bananowego i chcąc sprawdzić , czy płyn nie ukrywa jakichś smakowitych kąsków , wiosłowały łapami w spodeczku aż miło ; dopiero nabrawszy pewności , że nie ma tam niczego godnego , aby to zjeść w poerwszej kolejności , poczęły pić normalnie .
Jak się bawią , podskakują jak piłeczki ; uganiały się wczoraj po pokoju odbierając sobie na przemian kulkę ze złotka po czekoladzie , trwało to dopóki nie przerobiły jej na strzępy , czyli bardzo krótko ... ;D

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/806 ... 3dd22.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b80 ... 5f429.html
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Ciurki posypiają kapkę , gdy nie ma nas w domu .
Jak wracamy , na wersalkę gramoli się najpierw czarnulka i ujawnia zaczepnie
swój zezowaty urok , najpierw z lewej , następnie z prawej strony utworzonego,
specjalnie dla szczurków z poduszek i lekkiego materiału , namiotu . Biada temu ,
kto nie odpowie na zaczepkę !
Bo szczurek będzie to pamiętał ... ;)
A szczególnie pamiętliwy będzie nocą , kiedy to sen zechce właśnie przyjść
i kiedy spływają na nas najpiękniejsze i najsłodsze obrazy ; będzie miłośnie, długo
i pieczołowicie podszczypywał pańskie ucho , przeprowadzi fachowy zabieg akupunktury,
zawczasu zatroszczy się o jutrzejszą fryzurę zgodnie z najnowszymi trendami ....
Dlatego , gdy siedzę oparta o ścianę na łóżku i coś pociąga mnie z tyłu za bluzeczkę ,
odkładam książkę z biblioteki (i tak miała być oddana tydzień temu , więc to już bez różnicy),
przestaję się bawić aparatem , chowam nudne rachunki , i poświęcam szczurkowi chwilkę.
No może troszkę więcej niż chwilkę .
Bo w ostatecznym rachunku i tak się opłaca .
Szczurki , gdy się mną nacieszą za dnia , nocą będą zapewne chciały powetować sobie
niesatysfakcjonującą ilość czasu spędzonego z panem .
Przynajmniej na to liczę ... ::)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Ciureczki są przekochane ...
Tylko czekają , aż nacisk na wersalkę uzmysłowi im , że legliśmy,
i natychmiast się objawiają - najczęściej i najpierwsza ta czarna namolka ;
poćwiczy biegi przełajowe i skoki przez przeszkody , przeciskając się pod karkiem
poprzechodzi parę razy z jednej strony szyi na drugą , połaskocze pod koszulą wąsami i
rozczesze włosy na noc . Trwa to trochę , ale nie aż tak długo , żeby się niecierpliwić ;
na koniec trochę wymuszonych całusów , dość gwałtownych .
Jeśli siostra nie przyjdzie , czarny kapturek odchodzi dając nam pospać .
Czasem siostra zjawia się nieśmiało , więc znowu zaczynają się zabawy i pieszczoty ,
dużo więcej pieszczot dla wyrównania bilansu . Bo bilans jest dla szarutki niekorzystny ,
obrywa za najmniejszy przejaw czułości z naszej strony , jaki dostrzeże czarny ku-klux-klan ...
Dziś w nocy były obie , więc zabawy i pieszczoty musiały być w jak największym stopniu
rozdzielone osobno dla każdej z nich , poza tym staraliśmy się bardziej dopieścić szarą,
tylko tak by druga się nie zorientowała...
No , a dziś przy sobocie relaksowaliśmy się dogadzając sobie likierem kawowym , kiedy
przybiegła do nas szarunia - jej siostra spała , a ona widać ( jak już pisałam - w naszej rodzince przypadków" nie ma ) wyczuła kuszący zapach . Dostała do wylizania palec , potem repetę ,
nagle zrobiła się mocno całuśna , wyległa na podłogę i wzięła się do solidnego penetrowania
całego pokoju , tak jak na początku , zanim siostra nie zaczęła spuszczać jej manto przy
byle okazji .
Różowoczerwony nos wychynął chwilę później , a za nim reszta czarnulki ; też dostała likierku do polizania i...wiecie co ?
Podchmielone szczurki dwoily się i troiły wszędzie , na równi właziły nam na kolana i gramoliły
po plecach na głowę , a zaczepiana jak zwykle szara wypłaciła siostrze parę takich ślicznych
kopniaków , że czarną zamurowało i kompletnie ogłuszona stanęła pośrodku pokoju :o ;
szarunia zaś latała od jednego do drugiego z nas , od każdego przyjmując pochwały i głaski .
Potem w jako takiej zgodzie biegały kurcgalopkiem i skakały jedna przez drugą po podłodze
i po łóżku .
Czarną to można od jakiegoś czasu podnieść spokojnie i obrócić na plecki - daje sobie
wymiziać i wycałować brzuszek bez żadnych oporów .:D
Nie uciekają już do klatki , bo wzięły w posiadanie wersalkę .
Nadal jednak własne towarzystwo nie nastraja ich do zabawy i ciągle czekają na nas , żeby
zacząć jakieś figle . Mam nadzieję , że i to się wkrótce zmieni :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Siostry przetrzeźwiały i czarna mamba znów zaczęła rzucać się na rodzinę ,pokąsała ją trochę
i pogoniła za wersalkę ; w ramach resocjalizacji posiedziała przez chwilkę w kaltce ( dwa razy , całe dwie minuty ). Od razu telepatycznie zawołała siostrę na ratunek i szarutek przybiegł zaniepokojony;
zaglądały do siebie poprzez pręciki , niepomne wcześniejszych animozji .
Szara jest aniołkiem o wielkim sercu ... :)
Czasowe odosobnienie dobrze widać czarnulce zrobiło ; resztę dnia spędziły na wspólnym rekonesansie
po całym pokoju , zaczęły się też wypuszczać na korytarz - nieśmiało jeszcze i czmychając przy byle dźwięku czy ruchu , ale jednak ! :D
Ponieważ mocno hałasują , kiedy wpadają do klatki popić trochę wody ( czyżby syndrom "dnia następnego" ? ;) ) , postawiłam im dodatkowy spodeczek z wodą na podłodze ; czarny kapturek natychmiast zaczął w niej wiosłować tak śmiesznie łapami i później je oblizywać , że nie dawało się wprost oderwać oczu - jakby schładzała się podczas upałów w samym środku lata ! ;D
Dziś postawię dla nich niezbyt głęboki pojemnik z letnią wodą i popatrzę , co się będzie działo ... :)

Nocą szczuraski przybiegają od razu , gdy się położyć , no i czas jakiś niezbyt długi mają z nami zabawę ; my wtedy z nimi też miewamy zabawnie , choć nie w każdym z momentów ... ;)
Ale później żegnają się i grzecznie śpią aż do rana , kiedy ruszają się i przylatują dopiero na wyraźne oznaki , że państwo już się przebudzają ....Kochane ogonki ...
Niektórzy przy dzieciach tak dobrze nie miewają . ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: Telimenka »

A jakies zdjatka hmm?:D
Opowiesci cudne i Zazdroszcze wolnozyjacego stada ale ja nie moge na razie noo :-\
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Telimenka - nie wiem , czy całkiem niedługo ja nie będę zazdrościła tobie ! ;)
A zdjęcia - proszę , ze SPA ; czarna mamba tylko spała , więc jej bidna siostra używała co się zowie .
Najpierw z pewną dozą nieśmiałości podchodziła do wody , ale jak ją zachęciłam , nie było już oporów . Tylko w najlepszym momencie dziecko wyjeżdżało i zabrało aparat....
Zdjęcie czarnulki z wczoraj . :)

http://images43.fotosik.pl/74/13174b4a4e782369med.jpg
http://images45.fotosik.pl/74/179c3656c53755b4med.jpg
http://images41.fotosik.pl/70/35166f1fa5af92eamed.jpg
http://images44.fotosik.pl/74/f941c0998ee65bfemed.jpg
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: Mycha »

To może ja opowiem coś apropos wyboru konkretnych dziewuszek :)
Byłam w Krakowie z moim przyjacielem. Umówiliśmy się z Aleksem, sprawdziliśmy adres i... okazało się, że jego blok widzimy z okna :)
Na nasz widok ogoniaste w pierwszej chwili zamarły, ale szybko doszły jednak do wniosku, że trzeba sprawdzić kto przyszedł i czego chce... Już po chwili dziarskim krokiem przybiegła kapturkowa agutka i jako pierwsza weszła na rękę. Tym samym sama zdecydowała, że jedzie do Wrocławia :)
Czarnuszka się przed nami ukryła. Siedziała na wysokim stojaku z płytami CD i kiedy pozostałe już ośmieliły się nas sobie obwąchiwać... ześlizgnęła się ze stojaka i spokojnym krokiem przyszła wyniuchać sprawę i... nastąpił zachwyt - najpierw mój przyjaciel - "ale ona ma śliczną mordkę" i ja "jaki śliczny pyszczek!" - najpiękniejszy, najbardziej nieśmiały jaki widziałam w życiu, a naprawdę trochę tych szczurów się przez mój dom przewinęło ;)
Jak moglibyśmy wybrać inaczej?
Czarnula ma naprawdę piękny pyszczek. Zdjęcia tego nie oddają. Jest taki trochę... samcowy, ale zarazem delikatny i onieśmielony :) Ah!
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: Telimenka »

Ale superowy basenik :D ... normalnioe odjazd.

A czemu Ty masz mi zazdroscic? Lub czego? Moich niegrzecznych Panow EE? Czy okichanej woliery od gory do dolu? ;D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Mycha witaj cudny Mikołaju ! ;D
Nie poznałabyś czarnulki , leje agutkę jak i gdzie popadnie , jak tak dalej pójdzie,
to trafi do poprawczaka ;) Za to daje się miziać po brzuszku ... Ale odbija to sobie ,
jak się przymierza do naszych ust z pazurami :o
Nie mieszkają w klatkach , tam jest tylko jadalnia i s...lnia .
Obie przesyłają ci słodkie buziaki ; nie "pachną" już chappi :D

Telimenka - to niestety tylko brodzik - jak agutka zobaczyła wcześniej basenik , zaraz dała dyla ! >:(
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Piromanka
Posty: 411
Rejestracja: pt lip 27, 2007 2:52 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: Piromanka »

Unipaks, bardzo lubię czytać twój temat.
Pomimo posiadania szczurów od dłuższego czasu i przyzwyczajenia do nich, ciągle zdumiewa mnie fakt, że my - zaszczurzeni - odczuwamy euforię i lawinę zachwytu przy każdej psocie, objawie przywiązania i ukradkowej pieszczocie naszych pupili. Całusy dla twoich dziewczynek :-*
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Piromanko , dziękuję ! :) Ja chętnie zaglądam na twój ;)
Dziewczynki wycałowane ; czarna w biegu , bo była w trakcie gorączkowego
poszukiwania jedzenia - wszak od nocy niczego od państwa nie dostała ;
pękaty brzuszek jest w stanie pomieścić tak wiele !

Zostawiłam im brodzik , wyławiają teraz z niego kawałeczki marchwi
i korzenia pietruszki . Rankiem dostały po kawałku ananasa ; tak słodko było patrzeć,
jak obracają te cząstki śmiesznymi łapeczkami w tempie , z jakim mami nasz wzrok iluzjonista..
Opowiedziałabym chętnie , co zrobiły z ćwiartką pomidora , ale nie wiem - zdematerializowały się
razem z nim ; znajdziemy go pewnie niebawem , po zapachu... ;D

Nadal są z nich grzeczne dzieci i dają w nocy pospać ; przychodzą tylko raz ,
na początku - chyba dać buziaka na dobranoc jak w każdej kochającej się rodzince :)

Warzywka wyłowione , w brodziku pływa smętnie tylko samotny ping - pong...

Zgroza ! Pogwałcono przed chwilą święte prawo własności - czarna mamba była na
naszej półce z książkami !... :o
Chyba będę zaraz robić małe przemeblowanie .
Może po(d)łożę tam zbiory TŻ z działu "Wędkarstwo zawodowe" ...?
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Nasze pociechy nadal są nieśmiałe , wzięte na spacer do przedpokoju
nawet nie chciały zjeść smakołyka , tylko pchały się z powrotem na kolanka ,
małe tchórzyki .
Dziś postawiłam koło klatki nową zabawkę , to do tej pory od rana nie idą spacerować ,
podchodziły przy mnie jak siedziałam tam na podłodze , ale beze mnie nie wyściubiają
nosków z kryjówki ....
Jak będzie mi zależało , żeby tam pozostały , to postawię po prostu jakiś nowy przedmiot
i kłopotliwe dzieci z głowy ;)

Czarna mamba żre jak niepojęta ; ciężarna kobita tyle nie wciąga co ta klucha - wygląda już
jak bulwa ( rodzinka nie chce , by ją tak nazywać ) i nadal nie można jej odciągnąć od miseczki ,
na dodatek nie poprzestaje tylko na swoim , więc kiedy śpi , podkarmiamy agusię .Bardzo lubią
broccoli ; u nas często można się na kalafiorowe załapać więc się mogą cieszyć :)

Zagustowały w herbatce owocowej z miodem , małe Puchatki ; jutro pewnie też przyjdą
po małe co nieco . Nawet piły ją razem , rzecz u nich dziwna , bo normalnie to się przewalają
galopując po pokoju lub za wersalką , a hałasują przy tym ... Sąsiad z dołu dziwnie się uśmiecha , kiedy mówi dzień dobry - a może mi się tylko tak wydaje ?


Noc nadal przesypiają jak dzieci , oby tak dalej ... :)

http://images40.fotosik.pl/71/96f510c163455b28med.jpg
http://images40.fotosik.pl/71/0333176ec89590eemed.jpg
http://images40.fotosik.pl/71/7b3c0d93bae4f6d7med.jpg
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Mieliśmy starać się nie rozbestwiać ciurków pod względem pokarmu,
ale moja rodzinka nie słuchała - a to seruś taki , a to śmaki , najlepsze kąski
z wywaru na zupkę to jeszcze rozumiem , ale po paszteciku ( własnym )
i domowych pastach na kanapki panienkom się w małych dupeczkach poprzewracało.
Teraz ziarno pokrywa się kurzem , jabłuszko wypuszcza się z łapek zaraz po skonstatowaniu ,
że to nie ananas ani nawet nie brzoskwinka z syropu , ukochany suchy chlebek zanosi się
do kryjówki tylko dlatego , żeby siostra nie miała - bo a nóż - widelec zechce ?
Banany "mogą się ślizgać" (co też robią , jeśli na porzucone przypadkiem nastąpimy ) ,
z łaski wypity będzie ( albo i nie ) bananowy soczek ; no ręce opadają ...

Wzięłam je wczoraj wieczorem na przetrzymanie i jako kolację podsunęłam wymownie
miseczkę pełną dóbr wszelakich a zdrowych i noszliśmy spać .
Ciurki przybiegły oczywiście szepnąć dobranoc .
A potem się zaczęło ... Kilka razy czarny nienasyceniec meldował się w łóżku i dość
natarczywie , bo mu się na dość tępe najwyraźniej osobniki trafiło , domagał się
czegoś prawdziwego do jedzenia ; przekazywał mi to wprost do ucha , rozgarnąwszy przedtem
dokładnie na bok wszystkie włosy , bo pewnie przeszkadzały ,i pobudzając ucho
do lepszego działania podszczypywaniem . Jako , że nie został zrozumiany , zaczął
niezbyt delikatnie rozwierać pani usta , pchając się tam z pazurami i w ogóle z głową .
Był upierdliwy i natarczywy za każdym razem , a było tego parę - ale , choć sponiewierana ,
nie uległam ( nasłałam bachora na TŻ , sugerując żeby tam popróbował , bo skoro od niego
zawsze coś z porcji ciurkowi skapnęło ... ).

No cóż , jestem trochę jakby nie wyspana .
Czarnulka przegrzebała ziarno w misce i znalazła coś , co jeszcze nadawało się na ząb.
Agunia śpi jeszcze , więc po pobudce wybor nie będzie duży . Normalne jedzenie dla szczura.
Niedobre państwo im się trafiło , doprawdy żal ...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/93a ... 9dd5a.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30d ... 28bce.html
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”