Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka - RENIA :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Paul_Julian »

Szarak jest urokliwy :) Niby starszy pan, a tutaj tyle potrafi sie naskakac i naganiać za ciasteczkiem. Niedobra Uni - kto daje i odbiera ... Ale Kazimierz pewnie szybciutko wybacza :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

Dostał orzeszków, nie zachował urazy ;) A trudno jest takiego zajączka trochę nie podrażnić O0
Wyściskany i wygłaskany!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

Wróciłyśmy niedawno z córą do domu z lodami "naturalnymi" w rękach, bo na nieszczęście cukiernię mamy na trasie zakupów; Szarakowi wrzuciłam do miski parę kulek borówki amerykańskiej - rzucił się i jadł jak jakąś największą delicję. :D Ponieważ żebrał po psiemu na dwóch łapach, to żeby już tak nie było, że mu wszystkiego żałuję, podsunęłam też wafelka z lodem pod nos - odgryzł kawałeczek, potem drugi, wdzięcznie przy tym przechyliwszy swój uroczy króliczy łapek, a potem... chapnął zębami loda, zostawiając na gładkiej kuli wyżłobienia po śmiesznych małych siekaczach. ;D
Zabawne zwierzątko. Ciągle nie wygląda na swoje ukończone 10 lat. :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

Hah, bo borówki to nie lada jaka delicja jest :D U nas też szczupaki każdy codziennie po kulce dostaje (i nawet Smużyna pochłania - Smużyna co już leśne jagody uważa za niejadalne ::) )
No a lodzik zdobyczny na ukoronowanie delicji aż się prosił ! - Bystrzak z Kazimierza O0
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Paul_Julian »

Dobrze, ze całego loda nie porwał :D Kazimierz jest młody duszą !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

Szkoda, że nie udało mi się pstryknąć mu fotki, kiedy ostatnio dorwał całe ciastko, którym go drażniłam - bosko wtedy wyglądał! :D
Leży teraz śmieszniuch w swoim legowisku i liże brzeg pościeli. To znaczy: - Niech mnie ktoś wygłaszcze..! ::)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

unipaks pisze: Leży teraz śmieszniuch w swoim legowisku i liże brzeg pościeli. To znaczy: - Niech mnie ktoś wygłaszcze..! ::)
Z jednej strony tajemniczy jest język zwierząt, ale z drugiej jakże sugestywny ;D
Wygłaskać i ode mnie proszę :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

Język zwierząt powiadasz? ::)
Znacie bajkę o rybaku i złotej rybce, prawda? Starusze szybko przestawało wystarczać to, co dostawała
Tak i Szarak wybrzydzać zaczął: zasmakował w kompocie z czereśni od naszego znajomego; dałam mu raz skosztować i się zaczęło - już herbatka owocowa z miodem nie pasuje, Szarak umoczy jęzorek i zadarłszy głowę wymownie patrzy na państwo, co kompociku żałuje. :P
Nawet laboratoryjną ilość domieszki wody lub herbaty w kompocie wyczuje, i demonstracyjnie to okazuje. A najlepiej wychodzi mu rzucanie pustą miseczką, a potem ostentacyjne warowanie przy niej. ;D
Jak łatwo zwierzaka rozpuścić ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

Oj łatwo :D Ale doceń, że nie rzuca pełną miską, jeśli zawartość go nie satysfakcjonuje ;D
A więc mimo rozbestwienia i specyficznego "języka" - są jednak pełne przyzwoitości te nasze stwory ;)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Megi_82 »

Hyhy, te zwierzaki :D Czasem mi się cni za zwierzakiem, które się wyciągnie i "powie": proszę mnie głaskać ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

Megi, będzie i na jawie, na pewno! :)
Króliczek po moim kolejnym (tak się złożyło) wyjeździe obraził się i w akcie protestu terroryzował pana, bez radości przyjmował pieszczoty zastępcze z rąk rodziny, a pozostawiony sobie wyżywał się na narzucie na łóżko. Nie mam pretensji :P
Po powrocie od 5 dni mu wszystko wynagradzam i jest już dobrze.
Dziś: dzień leniwy upalny, leżeliśmy sobie z Szarakiem; zając albo drzemał, albo się mył, lizał poduchę - błogie nicnierobienie ;)

Obrazek

Obrazek Obrazek

Jak ten nasz Kazimierz/Kubuś nie cierpi zdjęć, to tylko on i my wiemy; nie mam serca go męczyć, bo potem obraża się i taki żal mu z oczu wyziera, że można się poczuć jak nikczemnik. ::) Po dzisiejszym foceniu dostał ociupinę kawki do wychłeptania i wina została darowana. ;D


Więc może dziś więcej innych zdjęć, z okresu kiedy trochę mnie nie było :) Pospamuję sobie we własnym wątku ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




I na koniec - "Forgotten" (choć może jednak nie...)


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Wszystkich wraz z Szarakiem ciepło - nie gorąco - pozdrawiamy! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Paul_Julian »

Na tym pierwszym zdjęciu Kazimierz składa łapki, jakby cos knuł :D
Piękne zdjęcia z wycieczki, bardzo uspokajające.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

Paul_Julian pisze:Na tym pierwszym zdjęciu Kazimierz składa łapki, jakby cos knuł :D
A mi przywiodło na myśl modlitwę: "Spraw panie boże, żeby dziś na podwieczorek kawka była..." ;D
Oj, agent !


Co do podróży - piękne zdjęcia, magiczne miejsca ^-^
http://s599.photobucket.com/user/unipak ... 7.jpg.html ...
A skąd są te ostatnie, bo nie są podpisane ?
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

Ol, to Highgate Cemetery, z części wschodniej i zachodniej w Londynie; najbardziej niesamowity jaki dotąd widzieliśmy...
Paul_Julian pisze:Na tym pierwszym zdjęciu Kazimierz składa łapki, jakby cos knuł :D
ol. pisze: A mi przywiodło na myśl modlitwę: "Spraw panie boże, żeby dziś na podwieczorek kawka była..." ;D
Oj, agent !
Widzicie, a zając tak właśnie składa łapki przed myciem - a potem jeszcze nimi przez chwilę prześmiesznie potrząsa i dopiero potem rozpoczyna swoje ablucje. :D Po kawce, kiedy mu się wąsy i pyszczek w czarnej ambrozji upaćkają, też zawsze złoży swoje łapule i przystępuje do gruntownej toalety :)

Dziś Kazik ma schizę jakąś, siedzi/leży w otwartej klatce i wyraźnie ma pietra stamtąd wyjść , a wzięty przeze mnie umknął czym prędzej w panice z powrotem. Podawane dla zachęty orzeszki brał z ludzkiej dłoni wyciągnięty tak niemożliwie, że prawie nie miał końca ::)
Córka mówi, że w sąsiedztwie dzieciak jakiś podobno dał niezapomniany koncert, a przedtem coś łupnęło na podłogę.
Trzeba będzie króliczka utulić i utwierdzić w przekonaniu, że świat się nie zawalił i "jest bezpiecznie".
Czasem miały tak szczurki...
Chryste, jak mi ich brakuje i jak tęsknię...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

unipaks pisze:Ol, to Highgate Cemetery, z części wschodniej i zachodniej w Londynie; najbardziej niesamowity jaki dotąd widzieliśmy...
To prawda:) Ta obejmująca wszystko na powrót zieleń nasunęła mi na myśl wręcz jakieś azjatyckie pokolonialne miejsce...
Piękne^^

Schizy u szczurów, czy u królików to już takie fajne nie są, chyba że masz na myśli te dodatkowe utulenia o które aż się proszą ;) Ale ja i tak wolę jednych i drugich junactwo i ułańską fantazję. Głaski dla Szaraka i niech te drugie biorą górę :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”