KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Ogoniasta »

Ostatnio zauważam zmiany w zachowaniu moich dziewuch...
Fibi zrobiła się bardziej kontaktowa...ale w swój Fibaskowy sposób. ;) Przychodzi i kładzie się przy mnie tak, żeby mnie dotykać, ale nie życzy sobie głaskanie. :) Chce się przytulać, a nie- być przytulaną! ;D Gdy moja ręka leży gdzieś nieopodal to iska paluchy, ale jak tylko nią poruszę to ucieka obrażona popiskując . ;) Od święta da się trochę posmyrać i przewróci na boczek, ale bardzo rzadko.
Pampuszek jak to Pampuszek - wszędzie jej pełno!...ale widać że wyrosła z tej "dziecięcej" naiwności i ufności. TŻ powiedział, że teraz wygląda na bardziej zrównoważoną psychicznie i emocjonalnie. ;D
Jawusia kocha ludzi!! Nie da się tego ukryć!! :) Nasza słodziutka wariatka! ;)
Vilemo. Dziwoląg nasz uchaty. Słodka i kochana kluska! :) Już z niej trochę mniejszy cykorek. Wydaje mi się, że od wydarzenia z bolącym brzuszkiem bardziej mi ufa...może to brzmi dziwnie, ale czuje między nami większą więź. ;D Uwielbia iskać mój nos, skubać policzki, uszy...swoją drogą tylko jej na to pozwalam. Póki co jest delikatna i "czuła" ;D Pewnie z tego wyrośnie.
Ucholinka raczej nigdy nie będzie reagować na imię. ::) Każdy mówi na nią inaczej...a i ja się łapie na tym, że różnie się do niej zwracam. ;) Vilemo, Ucholku, Ucholinko, Kluseczko, Serduszko moje... Za to mój TŻ przechodzi sam siebie ostatnio: Ucholcu, Paskudo, Kulfon, Filemon (przekręca moje Vilemo ;) ) Na szczęście reaguje na cmokanie, gwizdanie i słoik z dropsami. ;D

Najświeższe fotki... KRÓLEWSKIE VELVETY ;)
FIBI
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
JAWA
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
VILEMO
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
RAZEM
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Nue »

Fibi zrobiła się bardziej kontaktowa...ale w swój Fibaskowy sposób. ;) Przychodzi i kładzie się przy mnie tak, żeby mnie dotykać, ale nie życzy sobie głaskanie. :) Chce się przytulać, a nie- być przytulaną! ;D Gdy moja ręka leży gdzieś nieopodal to iska paluchy, ale jak tylko nią poruszę to ucieka obrażona popiskując . ;) Od święta da się trochę posmyrać i przewróci na boczek, ale bardzo rzadko.
O, to zupełnie jak mój Nesiol - panna rozwalę-się-przy-tobie-ale-mnie-nie-dotykaj ;D
Gratuluję udanej sesji i uroczych modelek. Śliczne są wszystkie :)
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: alken »

Ogoniasta pisze: Na szczęście reaguje na cmokanie, gwizdanie i słoik z dropsami. ;D
Znaczy TŻ reaguje? ;D Nieźle go sobie oswoiłaś ;D ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Ogoniasta »

alken pisze:
Ogoniasta pisze: Na szczęście reaguje na cmokanie, gwizdanie i słoik z dropsami. ;D
Znaczy TŻ reaguje? ;D Nieźle go sobie oswoiłaś ;D ;)

hahaha ;D
Vilemo reaguje!! ;D ...ale gdyby się zastanowić, to TŻ na cmokanie tak trochę też! ::) :P ;)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: odmienna »

Vilemo reaguje!! ...ale gdyby się zastanowić, to TŻ na cmokanie tak trochę też!

no popatrz; a ja jakoś bardziej na dropsy reaguję 8)
Baaardzo wytworna ta sesja królewska, wdzięk, powab i elegancja :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: unipaks »

Faktycznie prawdziwie królewskie...jak damy dworu (co najmniej hmm)...w swoich buduarach ;D
Ale podczas poprzedniej sesji władca był bardziej łaskaw ;) :
http://yfrog.com/2ysdc13635j - smutna dziewczyna bez pereł ;)
Pięknym pannom proszę się od nas nisko ukłonić :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Mycha »

Boska galeria ;D A jakie dystyngowane ;)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Ogoniasta »

Taaaak...Królewny pełne szyku i wdzięku! ;) By mogły jednak trochę ogłady jeszcze nabrać bo mi prześcieradeł i pościeli zaczyna brakować!! Ażurki co prawda w modzie ostatnio, ale ile można!!?? ;) :P
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: *Delilah* »

Co sesja, to bardziej wyrafinowana :) (No, ale w koncu Krolewny)
Az strach się bać:D
Nastepną poproszę wśrod pereł i złota :D

Slicznosci!
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Ogoniasta »

Upalna drzemka.. ;)
ObrazekObrazek

Ciasteczkowe potwory ;D
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
:)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Dorotka96 »

Oj, słodkie ciasteczkowe potwory, tyle tu pysznosci :D
Czwarte zdjęcie z kolei - Fibi kulka :-*
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Ogoniasta »

Pojechałam sobie w sobotę do Leszna na Drużynowy Puchar Świata na żużlu. ;D ( Polacy zostali Mistrzami Świata - ale to tak na marginesie! ;D :D )
Wczoraj wróciłam ze szczurzym towarzystwem.
Znajoma mojej siostry kupiła szczurzą samiczkę w zoologu a po tygodniu dokupiła jej SAMCA do towarzystwa! >:( Po moich tłumaczeniach i prośbach zgodziła się go oddać do adopcji.
Ogłoszenie już wisi w "zwierzakach". Młody jest na razie trochę przestraszony i nieufny. Podobno dziabnął parę razy poprzednią właścicielkę. Ja od wczoraj sporo go głaskałam i nie przejawiał żadnej agresji. :)..więc jestem dobrej myśli. :) Dzisiaj niestety cały dzień w pracy, więc nie mogę się z nim zaprzyjaźnić...ale jutro nad tym popracujemy. :)
Najgorsze jest to, że ona trzymała je razem w klatce ponad tydzień! >:( :-\
Samiczka na 100% w ciąży. >:( Niestety jej nie chciała oddać. :( Będę się dowiadywać co i jak...i spróbuje jakoś pomóc... szczurkom!! Jak dorosła osoba może być tak nieodpowiedzialna i bezmyślna??!! >:( :(
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: alken »

Oj widziałam tego chłopaczka w adopcjach, śliczny :)
Ale jak urodzą się kluski to chyba odda do adopcji na forum? Można mieć chyba jeszcze nadzieję, że nic się nie stało...moja równie "mądra" znajoma też wsadziła samca z samicą na dłużej do klatki (w dodatku samiec był synem z poprzedniego miotu ::) ) no i całe szczęście w ciążę nie zaszła i znajoma już więcej nie próbowała bo jednak doszło do niej to, że głupio postąpiła.
Nie wiem czemu ludzie tak się BAWIĄ zwierzętami.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Ogoniasta »

alken pisze: Ale jak urodzą się kluski to chyba odda do adopcji na forum?
Szczerze powiem, że nie mam pojęcia co zrobi. :( Moje dopytywania i próby doradzenia czegokolwiek zbywała milczeniem. >:( Chyba nie do końca dotarło do niej to, że za chwile będzie miała nie jednego, ale z 10 szczurków. :-\ :(
alken pisze: Można mieć chyba jeszcze nadzieję, że nic się nie stało...moja równie "mądra" znajoma też wsadziła samca z samicą na dłużej do klatki (w dodatku samiec był synem z poprzedniego miotu ::) ) no i całe szczęście w ciążę nie zaszła
Oby i w tym przypadku tak było!! :(
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: alken »

Tak, pewnie jej się wydaje, że "przesadzasz z tymi szczurami" bo to tylko szczury.
Nie wiem skąd się biorą takie pomysły, ja chyba w wieku 5 lat wiedziałam, że się nie trzyma samców i samic razem bo się rozmnożą, a rozmnażać się nie powinno. Może jakby ktoś się mnie spytał dlaczego nie powinno, to bym nie potrafiła odpowiedzieć, ale trochę oleju w głowie jednak miałam ::)
Trzymam kciuki żeby się okazało, że samiczka jednak nie zaciążyła, a jeśli już, to żeby kluski znalazły dom.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”