Uszy, mysz i patykomaniak

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Uszy, mysz i patykomaniak

Post autor: Vicka211 »

Edgar
Kupiłam go w zoologu, siedział tam z braciszkiem w rogu akwa, a gdy doszłam do kasy i wróciłam, został on tam już sam. Siedział tam bez picia i jedzenia :-\ .
Już 2 dnia mnie wystraszył :P . Gdy rano wstałam, otworzyłam klatkę, szukam wszędzie, a malucha nie ma. Pomyślałam, że gdzieś uciekł... Zaczęłam przekopywać wióry(miał je przez krótki czas), a tu nagle widzę pyszczek wyglądający spod wiór :D .
Teraz jest okropnym pieszczochem, uwielbia biegać rozwalać różne rzeczy, wchodzić w kanapy itp. ;)
Umie podnosić łapkę, gdy prosi o smakołyk, reaguje na imię, ale tylko gdy wołam go tak, jakbym na niego krzyczała (widać, że częściej na niego krzyczałam, żeby czegoś nie robił, niż normalnie wołałam ::) )
Ma bardzo mocny sen ;D Pewnego razu zrobiłam mu domek z butelki. Rano zastałam butelkę z Edziem w środku, sturlaną na drabinkę. Zawołałam Edka- żadnej reakcji... zaczęłam go szturchać, też nic. Poruszyłam butelką, Edek się tylko osunął... Już myślałam, że coś sobie zrobił, albo co gorsza - zabił się... Otworzyłam opakowanie dropsów. Edziu zerwał się i w mgnieniu oka znalazł się przy drzwiczkach, czekając na przekąskę ::)
Zwariowany szczur ;D
Filipek Funiek II :P
Jest 1-miesięcznym, ciekawskim, kochanym i towarzyskim ogonkiem ;). Kocha jeść, wchodzić we wszelkiego rodzaju dziury, obwąchiwać się co da i tulić się, wchodzić pod i na Edka :D . Nie lubi, gdy zostawia sie go samego :) . Naśladuje swojego kolegę na każdym kroku , a Edziu dzielnie to znosi :D .
Teraz kilka fotek :) :
Edek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Filipek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Razem :)
Obrazek
Obrazek
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Cyklotymia »

Urocze :D Świetna ta fotka gdzie ogonki są razem - ten kontrast wielkości... :)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: *Delilah* »

Słodziaki :D
Faktycznie, fotki z kontrastem szczurzej wielkosci- rozczulające:)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Nue »

А почему по-русски ;)?
Ten malutki jest bardzo podobny do mojej Mokki, pewnie też z wiekiem zacznie jaśnieć :)
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Vicka211 »

Nue pisze:А почему по-русски ;)?
Od tej klasy uczę się rosyjskiego, polubiłam ten język, więc postanowiłam sprawdzić oczywiście jak jest szczur :D I teraz tak czasem na nie mówię ;)

Ciury od rana siedzą na biurku, Edek chyba z godzinę przygniatał małego itp., a teraz śpią ze sobą wtuleni :D
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: odmienna »

obaj piękni :) a jaką sympatyczną przytulankę ma Filipek! ;D
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Vicka211 »

Od dziś moje ogonki mieszkają razem ! :D Edek malca iska, śpią ze sobą wtuleni, uroczy widok :D Przed chwilką Filip zaczął atakować Edzia :P turlali się po spodzie klatki, a teraz razem jedzą :) Nie myślałam, że łączenie tak szybko i sprawnie pójdzie ;D
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Nue »

Łączenie dużych z maluchami chyba w ogóle przebiega lajtowo, u mnie też tak było :)
Ślicznie razem wyglądają :-*
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
Piromanka
Posty: 411
Rejestracja: pt lip 27, 2007 2:52 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Piromanka »

Ale fajne, śliczne cholery :D Ładnie razem wyglądają - duży z małym kurduplem :D Czekamy na nowe wieści ze szczurzego świadka i nową porcję zdjęć twoich śliczności :-*
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Vicka211 »

Zdjęć narobiłam już sporo, ale będą dopiero za może 2 dni, bo nie mogę na razie dać na kompa :P
Narobiłam zapas dropsów, teraz ciągle dopominają się o jakiegoś :) Przez kilka ostatnich dni zajadają się też przecierem z hipp dynia z ziemniakami, którego moja mama w pracy dostała kilka słoiczków. Za każdym razem, kiedy im to nakładam, dziwie się, jak oni to mogą jeść ::) Inne gerberki itp. mi smakują, ale to... :P Ogółem śmiać mi się chce na ich widok, gdy ich wypuszczam :) Razem biegają, rzucają się na siebie, wracają do mnie i znowu ganiają itd. :D Przy Filipku Edek zachowuje się znowu jak dzieciak ;) Dziś mały złapał za ogon Edka, ten zaczął chodzić i tak wlókł tego małego smroda :) Później, gdy siedziałam sobie i bawiłam się długopisem, Filip zaczął go atakować, gryźć, aż musiałam długopis schować, bo nie chciał przestać heh ;) Świrnięte te moje szczurasy :P
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
SmoG
Posty: 48
Rejestracja: czw kwie 09, 2009 3:00 pm
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: SmoG »

Chyba raczej kochane :D . Ale wciąż czekamy na zdjęcia :P.
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Vicka211 »

No kochane też ;) Fotek aktualnych wciąż nie mogę dać, ale już za tydzień będą na 100% :D Póki co dam kilka starszych fot :) A co do moich placków, Filipek rośnie migiem, już powoli jaśnieje ;D Edek coraz bardziej zwariowany ;) Moja mama narzeka, że za dużo na nie wydaje, a ja tylko od czasu do czasu kupię im gerberek, albo jakiś smakołyk ::) Ogółem mają się świetnie :)
No i fotki :)
Edek pijący z kubeczka :D Obrazek
Edek jeszcze malutki, Filip jest teraz gdzieś tej wielkości ;) Obrazek
Nosek zza kratek :D Obrazek
Filipek pierwszego dnia u mnie Obrazek
Obrazek i drugiego Obrazek
;D
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Vicka211 »

Aktualne fotki ciurków :D
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: *Delilah* »

iPerwsze od prawej (gorne) zdjecie wymiata :D
Wieeeeeelki szczuras i małe slodkie chucherko:)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje Крысы ;)

Post autor: Akka »

Edek pewnie dla Filipka jest taką wielką puchatą podusią :)
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”