Nasze dzieciaki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasze dzieciaki

Post autor: Cyklotymia »

No właśnie, pisz jak tam wyniki histpatu i stan ogonka! Mam nadzieję że już sobie bryka wesoło i rozrabia :)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Nasze dzieciaki

Post autor: *Delilah* »

Na pewno wszystko ok :)
Cieszymy sie, ze operacja przebiegla w porzadku i czekamy na wiesci o histopato.
!
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Nasze dzieciaki

Post autor: ol. »

Pewnie już radośnie bryka i o operacji dawno zapomniał :)
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasze dzieciaki

Post autor: Spark »

Tak to my wracamy z otchłani bodajże czwartej strony . Temat zaniedbany ale mieliśmy tu wszystko na oku 8) . Bardzo , bardzo wszystkim dziękuje za wsparcie podczas choroby Psotki - mała jest już po sterylizacji i mamy nadzieję że , już nigdy nie pojawią się guzy ( ten który miała był nie do końca zróżnicowany czyli ni to pies ni wydra ani łagodny ani złośliwy ) . Dziękuję i przepraszam za brak odpowiedzi . My tu gadu gadu a ja chcę się pochwalić ;D TADAM !

ObrazekObrazekObrazek oto proszę Państwa Petra :-* nasz najmłodszy dzieciaczek . Spełnienie marzeń o czarnym dumbolku . Pochodzi z zacnego miotu P urodzonego w Poznaniu u Ren . Taki z niej kochany wariat :D .

Obrazektu z Psotką Obrazeka tu z Rikusiem
Oczywiście nie może być u nas za łatwo więc mamy trudności z połączeniem a konkretnie dziewczyny mają temat do siebie O0 na wybiegu ciągle tylko piii piii piii - ale tak samo było między Psotą a Rico . Mieszkanie przygotowane - znaczy się klatka wyszorowana i jutro wsadzamy je razem ( cztery tygodnie wspólnego biegania po domu mam nadzieję że zobowiąże je do zgody w klatce ) bo Peterka jest strasznie samotna :( . Oczywiście strach zagląda mi w oczy ... Na koniec zdjęcia solowe starszaków ( żeby nie były zazdrosne ::) ) .

ObrazekPsotarda ObrazekRicardo
Trzymajcie kciuki !
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”