moje szczupaki kochane

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Paul_Julian »

O rety, razem z kością ? Biedny Biesiu, kciukamy !!!! Tyle nieszczęscia :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: zocha »

Biesiu :( ol. współczuję, tyle smutków...

Trzymam mocno kciuki za Biesia, no i żeby jak najszybciej mógł być w swoim domku.

No i za resztę szczupakowego towarzystwa kciuki.
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Nue »

Ojej... :(

Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z łapką, mimo wszystko.
Biesio teraz odpoczywa i wraca do sił, będzie w domu, nim się obejrzysz, ol.

A jak Hugonek? I Karliczek?
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: odmienna »

.... ze ściśniętym sercem czytam te wieści.
Biesiuuu....zawalcz i wracaj do domu, do kochających serc przystojniaku. W Domu, jest dosyć dłoni i łapek, byś nie odczuł zbyt boleśnie niesprawności jednej swojej; tylko wróć! Obrazek

ol. przecież to Mądre Zwierzaki - Przecież chyba wiedzą, że nas mają, że nie są same... :-*
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: unipaks »

Mam nadzieję, że mimo tego nieszczęścia Bies da radę, zbierze siły do rekonwalescencji, i w weekend szczęśliwie wróci do swoich. Trzymam kciuki, żeby wszystko przebiegało bez komplikacji i jak najlepiej, i przesyłam mu wirtualne głaski :-*
Uściskaj szczupaki i trzymaj się, ol :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: ol. »

Czasem w tym całym przytłoczeniu, pojawia się promyk, który nie zmienia wiele, ale robi jaśniej...
Taką nową nadzieję i siły tchnęły we mnie wieści, że Biesowi wrócił apetyt i czyści kolejne miseczki sinlacu, rana nie spuchła mocno, krążenie jest zachowane - może wracać :)
Dziś wieczorem weźmie do go do siebie Starsza Pani (jak zawsze :-* ), a jutro jedzie do Poznania i dalej do domu :)
Musimy zrobić, żeby były jeszcze dobre dni. Jestem pewna, ze Biesu pierwszy zakasa rękawy – już zakasał ! - i wróci do smakowania piękna tego świata, w rozczulającej niewiedzy, że sam jest jednym z jego cudów...

Nie wiem jaka będzie funkcjonalność łapki bez kości łopatkowej, ale podobno Biesu stąpa na nią ostrożnie, to już coś...
Będą z Nuśkiem-połamańcem tworzyć duet kulawców :P
Nie pisałam, że Asłan poskładał się już z grubsza do kupy ze swoją łapką, utyka na nią (ma ją pod minimalnie innym kątem) i czasami przypomina sobie, żeby ją oszczędzać, ale w większości gna na złamanie karku, jak to Nusiek - po ocalenie ::)

Osamotniony jest trochę zdezorientowany, wczoraj i dziś miał wybieg z Karliczkiem, ale szybko ją porzucił na rzecz żółtego domku w którym młodzi chłopcy często siestują po razem obiedzie. Kiedy poszłam mu tam poszeptać, wzajemnie lizał mi dłonie. Nuś jest kochany, ale lizakiem nigdy specjalnie nie był, za to z Biesiem w legowisku często tak pielęgnują swoją męską przyjaźń:) Mam nadzieję że jutro już wszystko to popłynie bezpośrednio do adresata, bo jest to coś co się szczególnie Biesiowi przyda...

Leczenie Karlikowe może stało się nareszcie odczuwalne powonieniem, ale słuchem nie bardzo;/ Panna jak psikała tak psika. Mówiłam dr Rzepce jak idzie i gentę mamy przecignąć do 14 dni, marbocyl do miesiąca. Ech...
Karlikone jest miodzio, wczoraj Moir znów próbował ją zjeść...

Hugonek, cóż, delikatny jak piórko, kruchy jak lód, ale - jest :-*

Fronda porfirynuje z oczka, a Humbak u swoich ma jakby spierzchnięte powieki. Oboje muszą znosić zakraplanie – Humbakowi znoszenie idzie lepiej;)

Stanuś...
Stanuś :)

(2 latka i 9 miesięcy mają dziś siostry, ale przecie bez Biesiaka imprezy nie będzie:) )
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: IHime »

2 latka i 9 miesięcy?!? Kiedy to zleciało? :o W takim razie poczekamy na Biesia z życzeniami. :-*
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: unipaks »

Tak się cieszę! Oby dobrych wieści było coraz więcej, także o pozostałych szczupakach :)
Sercem z Wami - ściskam :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Paul_Julian »

Same dobre wieści! Bardzo dobrze! Biesiu na pewno sobie poradzi, gdyby nie bylo takiej możliwości, to przeciez operacja byłaby inna.
Delikatne uściski dla wszystkich!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: ol. »

Biedny, goleńki, pozszywany, z nóżką zdatną do mycia i jedzenia, ale do chodzenia nie bardzo... Ale jest z energią, odnaleziony na swoim, bystro wyglądający poza klatkę...
Jednak nie na długo tej radości mi dano - po tym jak pospał, zabrał się do mycia, pomagałam mu z utrzymaniem równowagi, skończył na pleckach z łapulami w górze, w dłoń wpasowany jak w kołyskę...



w prawym jądrze jest guz wielkości fasoli
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Paul_Julian »

Ol. Ściskamy. Będzie dobrze ! Szkoda, ze nie udało się tego odkryć wcześniej, poszloby za jedną narkozą. Ale musi byc dobrze !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Entreen »

Serduszko mi się ściska bardzo bardzo :( Trzymajcie się tam - ciepło i... Jesteśmy z Wami.
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: unipaks »

Trzymaj się, Biesiaczku! :)
Niech świąteczny czas przyniesie więcej dobrych rzeczy, dla wszystkich w Waszym domu :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: ol. »

Obrazek


Urodzony w lśniącym fraku i dyskretnych kropeczkach
I w aurze bezbronności, tym bardziej wzruszającej z im bardziej rosłej emanowała postury
Hugonek – Gonatek

Nie był wędrowcem, nóżki należało cenić ? Nie był odkrywcą, bo najważniejsze odkrył bardzo wcześnie – opokę w bracie, dobro własnego zacisza, drapanie w uszka... Nie kwestionował, nie pytał o wiele, tylko patrzył łagodnymi oczami, często przymykał kiedy było dobrze, aby było dobrze...
Dał mi tyle czułej radości, w tak wielu rzeczach zaufał, na końcu - we wszystkim...
Mam nadzieję, że go nie zawiodłam, kiedy dotarliśmy do momentu, gdzie dalej czekało tylko więcej niemocy, mniej kontroli;(


Nie ma go od trzech dni, ale wciąż jest niemal namacalnie obecny, tym ostatnim sobą...
Spoczywał w ramionach jak dzieciątko, najchętniej przy sercu. Kiedy leżał dalej, szukał tego bicia, tak innego przecież niż rytm Stanencji, a kiedy znajdował - zasypiał i był spokojny. Tak było ostatnej nocy, w połowie której usłyszałam jego ząbki stukające o podłogę klatki - wypełzł z domku i nie potrafił/nie chciał wrócić - wzięłam go do siebie i przy sercu mi spoczął już bez miotania się. Przynależąc.
Schowałam Cię Hugonku - nie w czarnej ziemi, tylko tam właśnie...

Obrazek
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Entreen »

Pozostaje po tym pięknym epitafium napisać tylko - Dobranoc, bo i w naszych sercach zostaniesz :-*
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”