Alkenowe nieznośne fifioły

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: Nue »

I moje nie lubiły kiedyś hamaczka... aż trudno uwierzyć, bo teraz zdarza im się tam przesypiać cały dzień. Z tym, że moje wolą takie z daszkiem, pod którym można się schować :)
A Lilka rośnie po prostu w oczach! :o
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: alken »

Ano rośnie ;D obawiam się, że wyrośnie na niezłą babę ;) oczywiście będę przeszczęśliwa z tego powodu bo uwielbiam wielgachne szczury. Dlatego muszę ją intensywnie karmić, koniecznie ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Antyfemina
Posty: 117
Rejestracja: sob lip 25, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: Antyfemina »

Ja tez lubię solidne szczurasy - nie wykluczone, że mój Lucjan taki będzie bo żre i żre... wszystko. To już nawet "jedzie" się nie zazywa, ale "żarcie". Więc zobaczymy jak to z Lilką :)
Lucjanek, Borys i Kamcia - nasze dzieciaki Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: alken »

alken&rats movie korporejszyn ma zaszczyt przedstawić film pod tytułem "co za świństwo mi tu dajesz"

Starring: Lilunia, diabelskie (choć niewinnie białe) dziecko.

Obrazek

(mam nadzieję, że da się to obejrzeć, bo nigdy filmów nie wstawiałam)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: ol. »

Zabawna ta Lilka i swoje wie :D . Nie chce malinki i już, i nie przypadkowo malinka 3 razy na półkę lądowała :D .

Moje też malin nie jadają, z wyjątkiem Hermana. On za to je pałaszuje w taki sposób że wszystkie szczupaki są wysmarowane na czerwono O0 . Wyobraź więc sobie jakby Twoja śniegulinka wyglądała gdyby się jednak skusiła :P .

Fajnie, że się do hamaka przekonały, tam łatwiej się obserwuje ich senne pozy, ziewy, przeciągania czy toaletę co zresztą widać na załączonych obrazkach.
Ja mam w klatce dwa domki, jeden stoi na ziemi i służy za spiżarnię, żeby nie latał po klatce leży na nim ciężki kamień, w drugim (a czasami NA drugim) wyżej śpią kiedy im się hamak znudzi.
Myślę, że warto mieć domek, nawet jeśli go szczury nie będą używały do spania to jakoś go do swoich potrzeb zaadaptują, choćby do zabawy w chowanego :) . Tym bardziej jeśli masz dużo wolnej przestrzeni.

Strupie Ziuty idź już precz !
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: *Delilah* »

Cos te dumbolowe mają do siebie ,ze rosną ogromniaste :)
Hmm..
A hamaczkowe foty rozczulające :)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: Spark »

O widzę , że macie klatkę Tom . Chyba . Jaki poziom zadowolenia z niej macie :D ? Bo mnie szlag trafia kiedy ją myję ;D >:D . Filmik cudny :D ! No nie chce i już ! Muszę nakręcić filmik o totalnej niechęci mojej Psotki do sera żółtego . Proszę wymiziać szczuraski od nas :) !
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: alken »

Haha, mnie też szłag trafia ;D ale ciiicho. Po pierwsze nie mam wyobraźni przestrzennej i nie wiedziałam, że ta klata będzie taka wielka ::) po drugie brakuje mi możliwości otwierania od góry (jak w furet plus new). Po trzecie tarasy za bardzo odstają od krat, przez co baby leją tam w te przerwy i cieknie po kratach, na dół i na podłogę koło klatki, dzięki czemu smrodek jest nie do opanowania. Ciągle wycieram i wycieram. A jak robię generalne sprzątanie (ostatnio dwa tygodnie temu, ale zwykle co tydzień) to najchętniej wyciągam całe wyposażenie, żeby umyć, myć muszę też same kraty (siuśki!)- a to trwa wieki. W dodatku babole mnie wtedy molestują, bo co ja robię z ich domem, one to muszą kontrolować- i tak Ziuta plącze się pod nogami, a Lileczka włazi mi na gowę (wcale nie w przenośni, tylko dosłownie :P). Na Ziutę wystarczy tupnąć i schowa się pod kanapę, z bezpiecznego miejsca obserwując akcję, natomiast Lileczkę na czas montowania sprzętu trzeba zamknąć w koszyku wiklinowym- transporterze (który notabene też lata po całym pokoju gdy ona jest w środku).

Jak kupowałam Toma to szczerze powiedziawszy nie rozeznałam się za bardzo w ofercie, a już na pewno nie przyszły mi do głowy te fretkowe klatki. Chociaż gdybym miała fureta to też bym pewnie psioczyła na coś ^-^
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: Nue »

Też mam zawsze problem z babami na czas sprzątania, zwłaszcza jak klaciorę trzeba wyszorować w wannie, ale jakoś sobie radzimy, chociaż zawsze się boję, że cos którejś przycisnę przy nakładaniu klatki na kuwetę, bo takie szybkie to badziestwo przeciez jest, wskoczy, nie zauważę i będzie płacz...
Ale duże klatki są o tyle fajne, że można puścić wodze wyobraźni i urządzać, jak się tylko zamarzy :)
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: alken »

Obrazek
panna spadająca z rury kaloryferowej
Obrazek
panna hasająca
Obrazek
hyc hyc muszę się schować
Obrazek
i oraz a także panna alpinistka

Po lekturze forum postanowiłam kupić Bactrim. Bactrim jest jak wiadomo na receptę. No. I poszłam do apteki z niewinną miną pytając się, czy dostanę Bactrim bez recepty. Pani powiedziała, że on jest na receptę i się spytała po co. To ja, że dla zwierząt. Zasugerowała, żebym się udała po receptę do weta, ale ja się uparłam (przecież ta baba i tak się nie zna a pewnie by wzięła za wypisanie z dychę). No i sprzedała mi :P
Zaaferowana faktem zakupu Bactrimu zapomniałam o Lakcidzie.
Czyli jutro jeszcze raz do apteki. I zaczynamy kurację. Jak to nie pomoże to już chyba tylko pielgrzymka do Częstochowy w intencji górnych dróg oddechowych moich pociech. Jak się ktoś wybiera to proszę o wstawiennictwo u bozi. :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: Akka »

Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: Spark »

alken pisze:nie mam wyobraźni przestrzennej i nie wiedziałam, że ta klata będzie taka wielka
dokładnie tak jak ja :D . Na zdjęciu wyglądała niewinnie .

;D
alken pisze:A jak robię generalne sprzątanie (ostatnio dwa tygodnie temu, ale zwykle co tydzień) to najchętniej wyciągam całe wyposażenie, żeby umyć, myć muszę też same kraty (siuśki!)- a to trwa wieki.
zmierzyłam czas - mnie to zajmuje dwie godziny .

Najbardziej przeszkadza mi brak drzwiczek od góry . Ile one by ułatwiły ::) . No ale mam com chciała :D .
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: arrisum »

ja się mam właśnie zabrać za mojego klatkowego giganta, ktory jak na razie lypie na mnie okiem z wieeelgachnego pudełka leżącego nieopodal... aż się boje, że się okaże taka wielka, że moj pokój zamieni się w jedną wielką klatke i będę mieszkała na hamaczku z moimi ogonami :D :D

a co do filmu - Lilunia przekochana ^^ ah te uszątka <3



mizianko dla babskiej ekYpy!
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: Nue »

moj pokój zamieni się w jedną wielką klatke i będę mieszkała na hamaczku z moimi ogonami :D :D
Ja tam osobiście nie miałabym nic przeciwko... byleby jeszcze ktoś nam na karmę zarabiał ;D
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje babole przebrzydłe :)

Post autor: Ogoniasta »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/899 ... e95b0.html Super fotka! :) Takie uchwycone w biegu są wyjątkowe. :)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”