Dzikusek u krwiopijki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: krwiopij »

Trochę puszczam, bo już półtora tygodnia mija, a według innych źródeł tydzień po kastracji całkiem wystarczy. Sofka zresztą rui nie ma, więc dziki w ogóle nie jest nią zainteresowany. Generalnie dość grzeczni są obydwoje. Czasem są pogonią, czasem posiłują stojąc na dwóch łapach, ale generalnie jest spokój. Wolą kapturom dokuczać niż zajmować się sobą nawzajem... ;/
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: Licho »

merch, już raz sobie poswawolił ;D
Swoją drogą co sie stało z małymi półdzikusami??
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: krwiopij »

Znalazły swoich Bardzo Dobrych Ludzi. :) Maya i Mishka mieszkają u znanego tu Berdoga, Zeuseka (Mefita) upchnęłam moim dobrym znajomym, Oli i Sylwkowi - mieszka z sześcioma innymi chłopakami, w tym ze swoim przybranym bratem (synem Sofry) Fuksem (Syjonkiem). Święcie wierzę, że cała trójka trafiła doskonale i jest szczęśliwa. :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: Licho »

Nie miałam co do tego wątpliwości, że postarałaś się o to, aby były to najlepsze z najlepszych domki ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: unipaks »

Krwiopijko, wszystkiego najlepszego, czego tylko można sobie życzyć! :) Sto lat! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: smeg »

Ale dawno tu nie zaglądałam, po kliknięciu na "nieprzeczytane posty" pojawiły mi się życzenia z okazji Twoich zeszłorocznych urodzin :D

Wszystkiego najlepszego :)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: Ivcia »

Sto lat życia i każdego dnia wypełnionego uśmiechem! :)
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: Licho »

Więcej dzikusów ;D i duuużo zdrówka
Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: alken »

wszystkiego najlepszego :)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: Jessica »

Wszytkiego Najlepszego :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: krwiopij »

Bardzo dziękuję Wam wszystkim za pamięć i życzenia. :) Te także dla moich ogonów - przekazane. Mordy mają jakieś niewzruszone, ale ja tam wiem, że im miło. ;)

Jako że ostatnio się nie udzielałam, wspomnę tylko w kilku zdaniach o moim stadzie. Sokrates w ostatnią niedzielę półtora roku skończył. Piękny jest nieprzeciętnie, rozkoszny i uroczy. Uwielbia się wieczorami na klatce Maluszków wylegać - a że ta klatka prawie półtora metra wysokości ma, wygląda jak Król Lew na Lwiej Skale. Bardzo dumnie i onieśmielająco. ;) Sofra dzielnie mu towarzyszy. Zaraza z niej i cholera, wiecznie coś niszczy (cała akademikowa kanapa jest pożarta, a wczoraj załatwiła jeszcze moje śliczne kozaki na obcasie) i dotykać się nie pozwala (piszczy i się wścieka, ale i tak to robię). Maluszki (czyli dziewczynki-dzikusinki) już 2 lata i 10 miesięcy mają. Teraz dopiero widzę, że jedna z nich smarka nieładnie, więc zajadają lekarstwa i trzymają się jakoś. Bo poza tym wszystko u nich super. Dzikie jak zawsze (choć przez kratki chętnie smakołyki biorą), śliczne, szczuplutkie. Każdemu szczurowi takiej kondycji na starość życzę.

Ot, to tyle. Jeszcze raz dzięki i Wam też najlepszego życzę. ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: smeg »

Wow, jakie staruszki z tych Maluszków :) Ciekawe czy ich długowieczność wynika z tego, że są dzikuskami ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: Licho »

Dużo zdrówka dla Sokratesa z okazji jego 2-gich urodzin ;D
Poproszę o piękna zdjęcia jubilata!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: unipaks »

I ode mnie również najlepsze życzenia dla Sokratesa, wszystkiego najszczurszego, przede wszystkim dużo zdrówka! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: krwiopij »

Ojej, dziękujemy, to bardzo miła niespodziewanka... :o :D

Urodzinki Dzikusa obchodziliśmy skromnie, ale sam jubilat nie narzekał. Było wygryzanie kanapy, były świeczki (te akurat go nie zachwyciły), był czekoladowy muffin w roli tortu. Muffinem dziki musiał się z Krecinką, Simbią i Nasantą (szczurzynkami mojej siostry) podzielić. Jak i wszystkim innym zresztą, bo jeszcze jakiś czas pomieszkają razem. Potem - okaże się. Mam nadzieję, że znajdę mu jakąś koleżankę, najlepiej ok. półtoraroczną (bo Dzik to mój jedyny szczur w tej chwili i nie chcę, żeby był samotny). Sokrates ma się świetnie i nie wygląda, jakby na drugą stronę tęczy się wybierał (choć chrumka już od roku), więc dziewczyna może być trochę młodsza. Byle mu się spodobała. Trzymajcie kciuki za udane poszukiwania. ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”