Dzikusek u krwiopijki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: Licho »

Jak on cudnie wyliniał. Widać po nim wiek, ale wygląda przez to zabójczo :-*
Piękny jest bez dwóch zdań.
Bardzo proszę o buziaki i dużo mizianka dla dostojnego dżentelmena z dedykacją od największej fanki ;D

Miło jest móc znów go zobaczyć, choćby tylko na zdjęciach.
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: krwiopij »

Kochani, dzisiaj nadszedł dzień, który nadejść musiał, choć robiliśmy wszystko co w naszej mocy, by opóźnić jego przybycie. Sokrates odszedł.

To nie jest czas, żeby pisać wspomnienia o nim. Nie potrafię. Był tak niezwykły, jedyny i wyjątkowy, że nie umiem zamknąć tego w kilku zdaniach na forum. Zostanę więc przy faktach. Dziki był twardy i dzielny, pogodny i pełen życia do ostatnich dni. Tylne łapki zupełnie już nie działały, stopniowo pogłębiały się problemy z oddychaniem. Nie pomagały na to żadne leki, a postęp był tak powolny, że miałam nadzieję, że Dzikuś dotrwa do trzecich urodzin... Wczoraj jeszcze czuł się dobrze, z apetytem zjadł pomidora, biały ser i razowy makaron. Dzisiaj rano znalazłam go martwego.

Jego ostatnie zdjęcie:

Obrazek

Razem z nim odchodzi pewna era. W pewien sposób - to był mój ostatni szczur. Pora poskładać klatki, pochować miski i poidełka... I czekać na lepsze czasy. Bo mam nadzieję, że ja i Dziki jeszcze się spotkamy. On już w innym futerku, ale poznam go. Wszędzie go poznam.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: unipaks »

Na pewno tak będzie, Krwiopijko - Sokrates nie pozwoli, byście się minęli! :)

Wraz z Jego odejściem jakby zamykał się kolejny szczególny rozdział Legendy... Smutno... :(
leć, cudne stworzenie, i czekaj cierpliwie... [*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: BlackRat »

Krwiopij, przykro mi :( Ale miałaś ten zaszczyt z nim mieszkać, tego nikt Ci nie odbierze... [*]
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: odmienna »

...........................................................................



dzięki Krwiopiju , że "wtedy" byłaś tam, gdzie Prawdziwy Przyjaciel Zwierząt być powinien :-*
Nie zapominaj o nas...........
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: unipaks »

Sto lat, Krwiopijko, urodzinowe życzenia wszystkiego najlepszego! :-*
Także tego, żebyś jednak znów kiedyś zaczęła wspaniałą przygodę ze szczurkami :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: krwiopij »

Wow... Dzięki, te życzenia to naprawdę przemiłe zaskoczenie. :D Faktycznie własnych szczurów już nie mam i póki co nie będę mieć. Koty nie są dla szczurów miłym towarzystwem, to raz. Dwa - przez kilkanaście lat bliskiego obcowania z gryzoniami nabawiłam się dość paskudnej alergii na szczurze siuśki. :P Co jednak nie przeszkadza mi zgarniać do siebie wszystkich gryzoniowych podrzutków, które trafiają do znanych mi lecznic. Także miłość do szczurów pozostała i choć ja i one nie mieszkamy już razem na stałe (na razie w każdym razie), kontakt z nimi mam i staram się pomagać przy każdej okazji. I tak będzie zawsze. ;D
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: unipaks »

I ponownie życzenia sto lat, krwiopijko; zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: krwiopij »

Merci! ;D Mam nawet dość świeżą zasługę dla szczurzego świata. Przypominam, że to ja wcisnęłam Magdzie przystojnego błękitnego Filipka. ;) A poza tym uczę się dzielnie leczenia szczurów i już całkiem niedługo będę to mogła robić sama! Kto mieszka w Łodzi, tego zapraszam do pewnej całkiem fajnej lecznicy w okolicy Kaliskiej. ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: unipaks »

O, świetnie! Dobra wiadomość dla wszystkich okolicznych właścicieli zwierząt :) I dla zwierząt w potrzebie a bez właścicieli także ;D ;)
Pozdrawiam! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: Megi_82 »

krwiopij pisze:Merci! ;D Mam nawet dość świeżą zasługę dla szczurzego świata. Przypominam, że to ja wcisnęłam Magdzie przystojnego błękitnego Filipka. ;) A poza tym uczę się dzielnie leczenia szczurów i już całkiem niedługo będę to mogła robić sama! Kto mieszka w Łodzi, tego zapraszam do pewnej całkiem fajnej lecznicy w okolicy Kaliskiej. ;)
Filipek się bardzo cieszy ;D
I ja się cieszę, ze doczekałam, aż moje szczury będą się leczyć u własnej matki <3
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”