Pawłowe szczursieny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Casita jest wielka, nieporęczna itd ;) Specjalnie zrobiłem fotkę z samowyzwalaczem. Gdzieś na pierwszej stronie jest jeszce moja fotka z kuwetą.

A jesień faktycznie :D rudości-piękności.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Nietoperrr... »

E no,Paul!Piękne te rudości! ;D I widzę,że nawet różowości jeszcze służą??SZOK!!!Tak długo? ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Rózowosci słuzą, bo raz na jakiś czas je przeszywam fastrygą . Żuczki mają tam swoje dziury i tylne wyjscia i tylko wiercą dziury w środkowej wyściółce :) A domek ma kilka poziomów wewnątrz i w ścianie.

Najbardziej to lubię je łaskotac w pięty, jak siędzą w norce. jak trafię na Kredkę to sie odgryza :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: *Delilah* »

Jednak z brokułem to szczurowi zawsze do twarzy :D

http://s169.photobucket.com/albums/u233 ... k11_07.jpg -- skazańcy zza kratami ;)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Afera »

Jakie wymiary ma ta casita? Wygląda na ogromną klatkę.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: sr-ola »

Paul_Julian pisze:Tak wygląda Casita 120 po czyszczeniu...
[/quote]
Tu jest sugestia ;) Ogromna ale świetna :)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Aferson pisze:Jakie wymiary ma ta casita? Wygląda na ogromną klatkę.
120x 60x60

Ja mam 158 cm wzrostu ;p
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Nakasha »

Tyle co ja. O0

Czytałam, że Casita 100 i 120 to świetne klatki, dla szczurów jest odpowiednio duże. :) A to najważniejsze. :D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Są swietne, mają plusy i minusy-jak wszystko.

Co u nas, wczoraj bylismy u weta, Soran ma znowu chore oskrzela. Dostał enro i 2gi bolesny zastrzyk, dzis zrobiłem mu sam. Mam w strzykawce lek, tylko nie mialem czym rozcienczyć i dostal rozcienczone. Jutro po pracy kupię sol fizjologiczną w aptece.
Ale dzis był super grzeczny przy zastrzyku. Dostaje 4 kreski (insulinówka) , naciągnałem lek do strzykawki ze stałą igłą. A igła cieniuteńka i króciutka , to nawet nie poczuł. No i dropsik zalagodził wszystko :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Biedny Soranek; buziak dla niego, że taki dzielny :-* Ale jego pan się tak stara i antybiotyk swoje zrobi, to będzie wszystko dobrze, leki muszą pomóc :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Na pewno pomogą, cieszę sie ze to nie serce.
I się pieknie rozchrumczył u weta. A nie jak zwykle - chory szczur, a u weta cicho. Kredka była u weta też, ale cisza w płuckach.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: smeg »

Paul_Julian pisze:I się pieknie rozchrumczył u weta. A nie jak zwykle - chory szczur, a u weta cicho.
Też to zawsze przerabiamy ::) Już prawie zaczęłam wierzyć, że przesadzam z chrumkaniem Baśka, a tu na jakiejś czwartej wizycie raczył się rozchrumczeć przy badaniu ;D
Zdrowia Sorankowi :)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: ol. »

też się obecnie paramy z nawracającym zapaleniem górnych dróg oddechowych u Wita :-[
życzę zdrowia Soranowi i szybkiego końca nieprzyjemnych zastrzyków

http://s169.photobucket.com/albums/u233 ... k11_04.jpg - mmm, brokułek coś dobrego
http://s169.photobucket.com/albums/u233 ... k11_15.jpg - mmm, herbatka - jeszcze lepiej :D

pozdrowienia dla wszystkich czarnych łepków :)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Nakasha »

chory szczur, a u weta cicho
Skąd ja to znam. ::)

Kciukamy za zdrówko! :)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Dzisiaj był bunt przy zastrzyku, bo rozcieńczyłem x 2 i musialem sie wkłuc na 3 razy , bo mam insulinówkę z cieniuteńką igłą :/ mam nadzieję, że to nic nie szkodzi .....

No i zabawnie w aptece ...
- Lakcid dla dzieci poproszę ....
- Taki w ampułkach czy saszetki ?
- umm.. a ten w saszetkach to mozna dłuzej trzymac i nie w lodówce ? jak tak, to w saszetkach. Bo ten w ampułkach to chyba krótką ważnosc ma ....I jeszcze sól fizjologiczną ....
- 5tkę czy 10tkę ?
(chodziło o pojemnośc o czym nie wiedzialem)
- taką do zastrzyków ...
- Domięsniowe ? To może wodę do iniekcji ?
( za mną już sie zaczyna robić kolejka ....)
- podskórne, dla zwierzątka, to w sumie obojętne czy sól czy woda. I jeszcze 5 strzykawek 2 ml i 10 igieł 0.8 ...
( to już dla mnie)
Na końcu jeszcze zapytałem, czy te wodę do iniekcji mam tzrymać w lodowce. Pani farmaceutka powiedizała, ze nie , i że to sól. Zgarnałem wszystko i uciekłem zanim mnie ci z kolejki zdązyliby dorwac :P
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”