NIETOPERENDING STORY

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Ośmiu Wspaniałych i Kochany Monż ;D

Post autor: sr-ola »

Sąsiad wziął bo myślał, że samiec a okazało się, że samica i go wyrzucił? (Sorry sąsiad Nietoperra ;) )
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
look_so_good
Posty: 91
Rejestracja: śr lip 29, 2009 9:15 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Ośmiu Wspaniałych i Kochany Monż ;D

Post autor: look_so_good »

Powiedz, że jakieś sąsiedzkie matczysko go przytachało (przeca wszyscy wiedzą, że szczurza mama z Ciebie), bo dziecko sobie kupiło,a ona w domu go nie zniesie :P
Ot co!
Zresztą monż policman więc pewnie nie raz przesłuchiwał... a na Ciebie działa jak żywy wariograf, więc zatajona prawda może się wydać ??? próbuj, dobra ściema nie jest zła!

A w otisiowej sprawie to już wogóle!

Btw, mam sposób ... troche niemoralny może, ale na pewno uzbierasz sporo kasy. A to dzięki Barbarze ;D może Ty Go zacznij za pieniądze wypożyczać jako szczurzego bezpiecznego faceta do towarzystwa? ;D ;D
Ja bym chętna była...znaczy pannice moje, nie ja no...oczywiście ;D ;D

Pozdrawiam :D
...nie mów, że mnie lubisz,bo lubi się zupę pomidorową- a ludzi się kocha...
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Ośmiu Wspaniałych i Kochany Monż ;D

Post autor: jordan »

Nie chce robic antyreklamy ale rabarbar polegl przy marianie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Ośmiu Wspaniałych i Kochany Monż ;D

Post autor: sr-ola »

sr-ola pisze:Sąsiad wziął bo myślał, że samiec a okazało się, że samica i go wyrzucił? (Sorry sąsiad Nietoperra ;) )
Kurcze, odwrotnie miało być ;)

A jest szansa, że monż nie zauważy? ;)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Ośmiu Wspaniałych i Kochany Monż ;D

Post autor: Nietoperrr... »

sr-ola,Ty wstrętna,paskudna wiedźmo!!!A skąd wiesz,że mam myśli,żeby zwalić na sąsiada???CZARRROWNICA!!!
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ośmiu Wspaniałych i Kochany Monż ;D

Post autor: Jessica »

BĘDZIE KRÓWEK ::) no dalej niech już będzie poniedziałek ::) O0 Jiwona powiedz menżowi ze ktoś Ci w słoiku pod drzwiami zostawił zadzwonił i uciekł O0
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Ośmiu Wspaniałych i Kochany Monż ;D

Post autor: jordan »

jutro wyjazd na slask ;-) i w niedziele wracam hehe :) czemu ja musze brac udzial w tym :) maz mnie znajdzie i ubije :P
Obrazek
Awatar użytkownika
look_so_good
Posty: 91
Rejestracja: śr lip 29, 2009 9:15 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Ośmiu Wspaniałych i Kochany Monż ;D

Post autor: look_so_good »

Jordan nie panikuj :P
to przecież chodzi o spełnienie Nietoperrrka!

Jakby co, schowam Cię na tym Ślunsku, albo lepiej na Zagłębiu, tu Cię nie znajdzie ;D

Nietoperrr pewnie już paluchy zjadł z nerwów... i Otiś po nocach się śni ::)
...nie mów, że mnie lubisz,bo lubi się zupę pomidorową- a ludzi się kocha...
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Ośmiu Wspaniałych i Kochany Monż ;D

Post autor: jordan »

spoko ja sie tam nie boje [; juz duzy jestem
Obrazek
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Ośmiu Wspaniałych i Kochany Monż ;D

Post autor: Nietoperrr... »

Kurcze,mam tak mało czasu na siedzenie tu...W dodatku Monż ostatnio ciągle w domu i mi przez ramię zagląda co ja piszę,więc nawet nie wchodzę w swój temat...coby mnie nie zdemaskował... ::)
jordan pisze:jutro wyjazd na slask ;-) i w niedziele wracam hehe :) czemu ja musze brac udzial w tym :) maz mnie znajdzie i ubije :P
jordan,ja to dług wdzięczności u Ciebie taki mam,jak przynajmniej z Leśnej do Lwowskiej!!! :D Tymczasem dla Waszych dziewczyn dożywotnio służę! ;D
look_so_good pisze:Jordan nie panikuj :P
to przecież chodzi o spełnienie Nietoperrrka!
Ehh...kolejne moje spełnienie... ;) O to niebieskie walczyłam jak lwica,długo,długo musiałam walczyć... :-\ A co będzie teraz??Aż się boję...
Najbardziej się boję,że mi nie wyjdzie i będę musiała dla niego poszukać innego miejsca...Tego się boję...
look_so_good pisze: Nietoperrr pewnie już paluchy zjadł z nerwów... i Otiś po nocach się śni ::)
Paznokcie obgryzione na "pałki",ale to teraz podobno ma być modne w tym sezonie... ;)
Tak,śnił mi się już,że nagle znalazł się w mojej klatce,ni z gruszki,ni z pietruszki...I wcale nie był dumbo,no i wcale nie był mały,bo był wielkości moich... :o Ale wcale nie przeszkodziło mi to zakochać się w nim od razu... ;D

Tylko że...
Może być mały problem z dołączeniem do stada...
Kleofas przez swoją chorobę stracił pozycję alfy i już raczej jej nie odzyska...Jest inny.Już nie robi porządku w stadzie,zaczął obrywać od reszty i wycofał się bardzo.Śpi przeważnie samotnie w szufladzie komody...No i ta wiecznie przekrzywiona główka,problemy z koordynacją...Reszta widzi,że coś jest nie tak.Już nawet Bazyl go bije!Bazyl!Mój największy ciapek!!!
Na chwilę obecną mam u chłopaków jeden wielki bałagan w hierarchii,bo niby jeszcze Kleoś jest alfą,ale jego pozycja coraz bardziej słabnie,on sam też już nie walczy wcale o tron.Chłopaki niby się go jeszcze boją,szanują,ale coraz mniej.
Ciągle biją się między sobą,ciągle starają się ustalić,kto teraz...
Boję się wprowadzać tam takiego malucha...
Kleoś,wróć na swoje miejsce!!!Z tobą wszystko było takie poukładane...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Ośmiu Wspaniałych i Kochany Monż ;D

Post autor: jordan »

Ja juz na slasku caly i zdrowy w nd na 14 po otisia i braci: :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ośmiu Wspaniałych i Kochany Monż ;D

Post autor: Jessica »

Otiś ::) ::) ::) ::) <marzyciel>
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Ośmiu Wspaniałych i Kochany Monż ;D

Post autor: Nietoperrr... »

Pańcia niedobra...
Pańcia BEE!!!
Zamknęła nas wczoraj w klatce,a my nie wiemy,o co chodzi... ??? Za karę?Ale przecież my tylko trochę się biliśmy!...
Pańcia coś kombinuje.
Wtaszczyła do naszego pokoju wersalkę i dwa fotele,o pufie nie wspominając...A przecież to nasz,szczurzy pokój... :-\
Pańcia chce nas chyba na stałe tak zamknąć,a nam zostanie jedynie wiszenie na prętach... :'(

A Pańcia ma plan...Zamknęła w klatce,przemeblowała szczurzy pokój,sprzęty pownosiła,z tej racji,że ma nowy lokator przybyć we włości szczurzego pokoju O0 Śwagry przywieźli mebelki,komuś tam już niepotrzebne,a całkiem całkiem.A więc bądź co bądź,obcy teren dla moich będzie,nieznane zapachy...Mały Otiś pewnie w tych nowościach pozostanie niezauważony,a poza tym w razie czego,będzie miał się gdzie schować w czeluściach zakamarków.
Mój Otiś,taki malusi z wielkimi uchami... ;D Już jutro będzie w Oleśnicy u jordana,chyba nie wytrzymam... ::)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Ośmiu Wspaniałych i Kochany Monż ;D

Post autor: jordan »

Ja jutro o 14 go biore. Potwierdzam zyje tylko kolano skrecilem. :( boli jak jasna cholera
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ośmiu Wspaniałych i Kochany Monż ;D

Post autor: unipaks »

też nie możemy się już doczekać , choć pewnie nie aż tak niecierpliwie jak ty Iwonka, wiadomo :D Ciekawe , jak starzy rezydenci przyjmą gościa; oby łączenie poszło gładko i prędko! Tymczasem wygłaszcz swoich wspaniałych ode mnie :) :)
Jordanowi życzymy , coby noga mu szybko wydobrzała
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”