NIETOPERENDING STORY

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Nie,nie dał się przekonać,a ja gram na czas... :-[ Już nawet w ostatniej linii obrony wykorzystuję dzieci do przekonywania upartego męża...Wiem,to nie fair,ale jak ja mam ją oddać???
Jeżeli ją będę musiała oddać,to razem z nią Tosię...One są przecież takie nierozłączne!Tosia to taki mój dawny Kleofas,tylko w wersji na speedzie ;) Szczur przylepa,piesek taki,biega za dzieciakami jak szalona i podkrada im jedzenie ;) Mądry,sprytny eksplorator ;) A Duszka,to taki killer zresocjalizowany do wersji puszka okruszka ;) Kiedyś agresor i sekator,teraz śpioszek,żarłoczek i bujający się na boki słodki chmurek :D
Dziewczyny są takie inne od chłopaków (a przede wszystkim miłe,gładkie w dotyku i nie znaczą wszystkiego i wszystkich moczem... ::) )
Wprowadziły tyle życia w stado moich leniwych kotletów!I te wspólne wybiegi... ;D Skoki,biegi,sprinty,loty...Po całym,ciężkim dniu,można się wreszcie uśmiechnąć...
Ale mąż nieugięty.Tosia może zostać,ale Duszka ma zniknąć...
On potrafi kochać szczury,ma bzika na punkcie Otisa,Rademenesa i ostatnio Tośkowego Felera,który z nami jeszcze mieszka.
Już nawet podpytywał,czy musimy go oddawać...A baby jakoś inaczej traktuje.
Ale przecież nie mogę odpuścić.Może przekona go to,że choć dwa z naszych szczurów nie będą sikały na wszystko co po drodze... :D
Żartuję sobie,ale tak na prawdę,to ryczeć mi się chce.
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: emi2410 »

Wierzę mocno, że jednak mąż się ugnie! Trzymam kciuki! :)
Na pewno jest jakiś sposób. Jak to w takiej pięknej Duszeńce się nie zakochać? :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Tak uciekając od smutów...
Podczas któregoś z wybiegów,zawsze szalejące chłopaki i zawsze uciekające przed nimi dziewczyny zafundowali mi minutę ciszy...
Nie wiedziałam,o co chodzi...Duszka bez pisków obok Rademenesa,Tośka wisząca na kratach jedną nogą w klatce...Hmm??...
A tu do kuwety niepostrzeżenie teleportowało się COŚ...
http://www.youtube.com/watch?v=C38JmzAC ... e=youtu.be

I takie dzisiejsze,gorące,grillowe,leniwe pozdrowienia od naleśników :D (Angel wymiata!)
Obrazek-Obrazek-Obrazek
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: ol. »

no co za seksista taki i owaki, no ! ::)
to może właśnie podejść go z tej strony - dlaczego zamierza tak okrutnie potraktować chłopców ekspediując dany już im
(i pokosztowany ;) ) element żeński !
i liczyć na zew męskiej solidarności... hmm... ? :-\
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: ol. »

niezauważyłam ostatniego
wszelki zwierz do chłopców na hacjendę wali - tylko niektórzy jakby utknęli w oknie :D

buhaha http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/70c ... 4eda5.html ;D
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Zuzolka »

ol. wygrałaś bitwę na posty, chyba wysyłałyśmy w jednym czasie i Twój się ukazał a mój ni :P W każdym bądź razie jeszcze raz ;) Zajrzałam tu i uśmiałam się doszczętnie oglądając filmik :D Na prawdę warto to zobaczyć ;) I życzę, żeby mąż zmienił zdanie i żeby Duszka mogła zostać :) Urocze masz stadko Nietoperrr, pozdrawiam :)
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: alken »

filmik miszcz ;D kociszcze w szczurzych kupach i ogólna konsternacja ;D

i optymistyczny żółty zab jak ktoś kiedys powiedział :D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Szeliza
Posty: 740
Rejestracja: czw paź 22, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Szeliza »

dobry film ! ;D
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/70c ... ---->takie naleśniki to ja lubię ::)
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Igaśka »

Ale przecież te latające baby najlepiej do nietoperrka pasują.. Mi się to w ogóle nie podoba... Chyba jaja sobie twój mąż robi..
może kryzys wieku średniego ? ::)
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Eve »

Kociamber się wprosił, ale chyba był niezbyt ulubionym gościem. Z drugiej strony pamiętam jak chłopcy na nim sobie jeździli - może to taka malusia zemsta ;) ::)
Zółty kieł rządzi ! Uwielbiam ich !

Jak się Twój Pan Mąż nie zgodzi to mu wtubię ;)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Afa1811
Posty: 616
Rejestracja: pt sie 12, 2011 8:56 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Afa1811 »

Kot postanowił przejąć tron a Niedźwiedzia łapa sprawiedliwości go nie dosięgła? ;D

Ale się uśmiałam oglądając filmik ;D
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Blanny »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f7 ... 920b8.html Naleśniiiiiiki! :D Piękne te mordeczki, no tylko wyściskać po prostu! :)

Jak idzie przekonywanie męża? Użyj wszystkich dostępnych środków: od błagania, po wrzaski, szantaże, ustępstwa i kompromisy. 8) Coś musi podziałać, a sprawa agi państwowej, więc nie ustępuj! ;)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
efu
Posty: 124
Rejestracja: czw sty 26, 2012 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: efu »

umarłam przy tym filmiku :D
Setka, Mufa i Panda.
[*] Morfinek, [*] Serek, [*] Tosia
martens
Posty: 51
Rejestracja: czw kwie 05, 2012 5:53 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: martens »

Nietoperrr... pisze:On potrafi kochać szczury,ma bzika na punkcie Otisa,Rademenesa i ostatnio Tośkowego Felera,który z nami jeszcze mieszka.
Już nawet podpytywał,czy musimy go oddawać...
Powinnam się martwić? :P
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

martens pisze:
Nietoperrr... pisze:On potrafi kochać szczury,ma bzika na punkcie Otisa,Rademenesa i ostatnio Tośkowego Felera,który z nami jeszcze mieszka.
Już nawet podpytywał,czy musimy go oddawać...
Powinnam się martwić? :P
Wiesz,żeby nie kompletne przeszczurzenie u nas,to pewnie sama bym go nie oddała!!! :D Jest cudowny,miziasty,klusiasty,całuśnik i pierwszy do ludzia ;) Pomimo wielkości (a jest już całkiem spory),wciąż przeciska się między prętami jak naleśnik :D
Ale nie mogę go zostawic,pomimo momentalnej zgody męża.Więc martens,nie martw się,jest cały Twój! ;) Szykuj dziewczyny na cudownego kastracika!

I wiadomośc dnia wczorajszego...Duszkę wywalczył mój synek,nie ja...Duszka zostaje :D
Po dwu-godzinnej rozmowie z tatem,za zamkniętymi drzwiami w łazience,po płaczach,tłumaczeniach,męskich rozmowach,w końcu tacie rura zmiękła i pozwolił synkowi ją zostawic...Wyszli z łazienki,synek z rogalem na twarzy,tata przyprawiony o kolejne siwe włosy,z miną pokonanego...Duszka zostaje.Dla synka,dla Tosi,dla stada,dla mnie...Nie muszę chyba pisac,jaki spokój w serduchu mnie ogarnął :D
Dobrze mama synka wychowała ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”