NIETOPERENDING STORY

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Smutno tak strasznie od wczoraj,jakoś mnie psychicznie zatkało.Tyle miałam opisać,a tu usta się zamknęły...
On taki na prawdę wieczny był.Całe moje pierwsze,wielkie,dawne stado już dawno za TM,a Basiek wiecznie trwał w tym swoim haremie...Może to przepis na długowieczność?Kastracja i kobitki...No bo przecież za moment by 3 latka kończył!
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: emi2410 »

Smutno... :( Najważniejsze, że Rabarbarek miał cudowne życie i dożył pięknego wieku. Kleofasik i reszta starej bandy się nim zaopiekują po drugiej stronie.
[*] Leć Basieńku...
Trzymaj się Nietoperrrku! I pisz co u Was nowego jak już dasz radę. :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
martens
Posty: 51
Rejestracja: czw kwie 05, 2012 5:53 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: martens »

Trzymaj się ciepło Iwonko!
Nietoperrr... pisze:Może to przepis na długowieczność?Kastracja i kobitki...No bo przecież za moment by 3 latka kończył!
Wychodzi na to, że Felerowi nie pozostaje nic innego, jak tylko potwierdzać twoją teorię :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: ol. »

myślałam o Rabarbarku nie raz odkąd stał się rzadszym gościem tu na forum i wtedy spojrzenie w Twój podpis krzepiło,
że jest tam gdzieś i cieszy się sielanką wiejskiego życia ...

miał dobre życie :)

dla Baśka
[^]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: odmienna »

Rabarbar!
Zakochałam się w tobie szczurze od pierwszego wejrzenia. Nie tylko ze względu na zgodną z moim ideałem szczurzego piękna urodę; od początku było jasne, że jesteś Jednym z Tych Wyjątkowych wśród Niezapominalnych.
Tymbardziej więc, zogromniał mój szacunek i podziw dla Twojej Opiekunki, gdy dla twojego szczęścia, potrafiła wyrzec się bezpośredniego obcowania z cudem Rabarbarem zwanym...
Nie tylko „jeszcze jesteś”; ZOSTANIESZ.
Choćby w tych emocjach, które ci zawdzięczamy, a kiedyś..... ale na razie: [*][/size][/b]
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: sr-ola »

Ja naprawdę uwierzyłam w jego wieczność. Jego pewną, stateczną pozycję w stadzie.

Serenada siedziała przy nim nawet po wszystkim, towarzyszyła mu zawsze dzieląc swą czułość między siostrę a Rabarbara, tak też się stało, gdy ich tak znalazłam, razem... Kochany, cierpliwy, spokojny.Zawsze gotów, by poniuchać dziewczynki pod ogonkiem, co nieodmiennie wywoływało u mnie śmiech.

To ja dziękuję. Są takie ogonki, bez których stado nie byłoby STADEM..

[*] :'(
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: IHime »

Był taką latarnią dającą nadzieję, że istnieją szczury wieczne. :'(
[*] Baśku...
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: noovaa »

Ahh .. nie ma szczurów wiecznych ... każdy kiedyś odejdzie. Ale to piękne, kiedy szczur odchodzi w takim wieku. Kiedy wiemy, że życie ma już za sobą.
Rabarbarek miał te szczęście przeżyć swoje życie. Wykorzystał ją.

Smutek i tęsknota w sercu zawsze będzie, ale nie zostawił po sobie tego żalu i poczucia niesprawiedliwości, jakie zostawia odchodząc większość szczurów, młodszych.

Trzymaj się i oby na wspomnienie Rabarbarka na Twojej twarzy pojawiał się uśmiech, a nie smutek. Bo to przecież piękne wspomnienia.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Takiego go zapamiętałam...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek-Obrazek
Obrazek Obrazek-Obrazek

Czarny diabeł,czarny król mojego serducha.
Nie ma już całego mojego pierwszego stada.Smutne,że one tak intensywnych odczuć nam dostarczają,a tak szybko zostawiają z dziurą w sercu.Bo przecież każdy z nich dziurę jak krater zostawia...
I jedynie mój dziadzio Otis ich pamięta,nie wszystkich,ale większość.Bo przecież to papcio Kleofas zrobił mu wolne miejsce w stadzie...
Baśku,tak,miałeś dobre życie.Nie kryję,nie raz myślałam o zabraniu go z powrotem,gdy u mnie w stadzie się już uspokoiło.Ale byłoby to nie fair,on już przecież zapuścił korzenie w swym małym,kobiecym stadku.Czarny król,spokojny władca w swym haremie.
Zawsze odchodzi jakaś epoka gdy któryś z Wyjątkowych odchodzi.

Teraz w Nietoperkowie już zupełnie inne stado.Siedmiu/Ośmiu/Dziewięciu Wspaniałych odeszło za TM.Dziesiątym był Otis,pamięta ich pewnie.Siedzi sobie z boku,patrzy na latającą młodzież i wspomina stare,wspaniałe stado.To już zupełnie inny świat...


Tosia i Duszka nie mieszkają jednak na stałe z chłopakami.Niby połączyły się z nimi w jedno stado,nie było już wrzasków,pisków,tylko policzkowanie natrętów zostało w wykonaniu Duszki.W ekstremalnie wkurzających spoufałościach męskich powstawały dziaby na samczych policzkach i w sumie każdy z nich,oprócz Akysza - odpuścił.Tosia zachowała swe matczyne instynkty i przynosiła chłopakom polarki,rozczuliła mnie scena,gdy któregoś dnia wytargała polarkową szmatkę z koszyczka,zeszła na sam dół i delikatnie nakryła śpiącego Otisa i Apsika,a sama położyła się delikatnie obok chłopaków...
Ona by chciała,ale Duszka mówi NIE.Duszka jest terytorialna,lubi swoje koszyki,swoje hamaki,nie lubi wielkich,niuchających natrętów.
Źle czuła się w klatce chłopaków,spała w kuwecie,unikała chłopaków,ciągle czuwająca... I dlatego z powrotem zamieszkała z siostrą w osobnej klatce.Wybiegi dalej są wspólne i widać,że dziewczynom to bardzo odpowiada ;D Mają swoją prywatność i przede wszystkim spokój,a po emocje wychodzą na wybieg ;) Chłopaki znów latają za nimi z wywieszonymi językami i chyba tak powinno być od początku,bez prób łączenia w jedno stado.

Jest jeszcze dziesiąty pasażer Nostromo,Feler(mi bardziej pasuje Felek ;) ) Ostatni Tosiak,z jakim mam szczęście przebywać.Jako jedyna płastuga w moim stadzie,do tej pory swobodnie przeciska się miedzy prętami klatki chłopaków i na niej stojącej klatki dziewczyn,pomimo swoich rozmiarów ::) I tak wędrując ciągle między dwoma światami,wybrał jednak kobiecy świat na swój stały dom ;)
A mi tak ciężko będzie go oddać... ::)

Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: alken »

i Duszce nie przeszkadzają te odwiedziny? :) może nie lubi wielkich starych śmierdzących chłopów, taka lolitka ;D

nie wiem czemu,coś ostatnio zaczęły mi się podobać blazedy ::)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

No właśnie Duszka w pełni go akceptuje,trochę go boksowała przy pierwszych odwiedzinach,ale że wariat nic sobie z tego nie robił,to dała spokój,a teraz wszyscy w trójkę tulą się do spania ;)
A co do blazedów - są piękne...Ja wymiękłam,jak zobaczyłam jej pysio,do tej pory nie wiem,jak mi się udało takim fartem dostać wtedy te szczuraki.Później okazało się,że nie dosyć,że jest piękna,to jeszcze mądra i cudownie zwariowana,no i że potrafi latać! :D
Tylko ma straszne zapędy do tycia... ::) Duszka też,w dodatku są po sterylkach,więc jeszcze bardziej w boczki idzie...
Zacznę się martwić jak Tosiek przestanie latać ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: alken »

fajna taka przyjaźń nie wymuszona wspólnym lokalem, tylko z wyboru :)

ja tam nie widzę żeby tyły :P a przynajmniej nie doszły jeszcze do fazy kuli doskonałej tudzież pompona ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Nie tyją,bo niedobra kobieta dietę trzyma,ale jak popuszcza,to kulu-kulu... ;) Mają dużo biegania i tylko dzięki temu figurkę trzymają,ale wystarczy kilka dni jakichś smakołyków (jak np.mój imieninowy sernik na zimno ostatnio...) i od razu czuć i widać te dodatkowe gramy ;) Strasznie szybko im w boczki idzie.
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Kluska123 »

To może zostaw sobie Felka, jak tak dobrze się dogaduje z dziewuszkami? ;)
Pierwsze stadko zawsze zostawia największą dziurę w sercu, ja do dzisiaj się nie mogę pogodzić ze stratą Filipa, Iwanka i Julka, a nie wiem co to będzie jak Teddy i Toffi odejdą za Tęczowy Most, od małego je wychowałam :-\
Trzymaj się słońce i wymiziaj całe swoje wspaniałe stadko :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: alken »

ano tak, przysmaki tak działają, ale na karmie, warzywkach, owocach itp to na pewno nie będą się turlać ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”