Oni <3 // Разом нас багато. нас не подолати !!!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oni <3 // Разом нас багато. нас не подолати !!!

Post autor: ann. »

To ja czekam na zdjęcia! <3
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Oni <3 // Разом нас багато. нас не подолати !!!

Post autor: Mucha321 »

Będą. ;)

Moja mama dzisiaj się kapnęła, że szczura przywiozłam. :lol: Przyszła się coś zapytać, przeszła obok klatki i tak patrzy, a Tazu akurat się wieszał na prętach..
i mówi "ooo! "
Kucnęła i wsadziła palucha w pręty " cześć! Jak masz na imię? " :D
Moja mama jest najlepsza!

Lovinowi znowu porfiryna się puściła z oczka, ale tylko z jednego. i wydaje mi się, że znowu ma przyśpieszony oddech, ale ogólnie normalnie wygląda i się zachowuje. w czwartek RTG. Prosimy o kciuki. Żeby się nie okazało, że to serce.. :cry:

i Komix mi coś rzęzi strasznie dzisiaj. Kicha i parska nosem.
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oni <3 // Разом нас багато. нас не подолати !!!

Post autor: ann. »

mamy to wspaniałe stworzenia! ;)

trzymamy kciuki!
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oni <3 // Разом нас багато. нас не подолати !!!

Post autor: unipaks »

Mam nadzieję, że udało Ci się zażegnać poważniejszy problem - pisz, jak się teraz ogonki czują, a ja trzymam z dziewczynami palce zaciśnięte :-*
Fajną masz mamę :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Oni <3 // Разом нас багато. нас не подолати !!!

Post autor: Mucha321 »

z Lovinem wszystko w najlepszym porządku. Skacze, wariuje, zaczepia. Porfiryny nie widać już wcale. :) Przybrał sporo na wadze, bo wcześniej skóra i kości.
na RTG nie pojechaliśmy, bo się pochorowałam i swoje 2 dni wolne przespałam prawie całe. Myślałam, że umrę <BĘC



z Komixem jest źle. Tydzień już dostaje antybiotyk i w sumie nie było źle, przestał świszczeć i kichać, ale dzisiaj zaczął trochę ciężko oddychać i ma problem z jedzeniem, zrobił się apatyczny, nieobecny.. Do miski podchodzi, wsadza pyszczek, próbuje jeść..
Jedziemy zaraz na wizytę. Proszę o kciuki :( on ma dopiero 2 L i 2 miesiące..
Komix, ciapo moja, masz żyć jeszcze, musisz! Cholera no! ;(
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oni <3 // Разом нас багато. нас не подолати !!!

Post autor: unipaks »

Kciukam mocno! Trzymajcie się :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oni <3 // Разом нас багато. нас не подолати !!!

Post autor: zocha »

Trzymam mocno kciuki!
buziaki
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Oni <3 // Разом нас багато. нас не подолати !!!

Post autor: IHime »

Kciukamy z całych sił!
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Oni <3 // Разом нас багато. нас не подолати !!!

Post autor: Mucha321 »

Dziękujemy.
Wróciłam z pracy, z nocki. Wczoraj moja mama zostawiła Komixa na noc w transporterze, w szmatkach. Ja z lecznicy pojechałam prosto na nocną zmianę.
Bałam się strasznie, że zastanę Go dzisiaj martwego. Transporter mama postawiła obok grzejnika, bo stwierdziła, że może być Komixowi zimno samemu. Bałam się podejść i zajrzeć. Stałam w drugim końcu pokoju jakieś 10 minut zanim odważyłam się podejść i otworzyć transporter.
Źyje. Zareagował na mnie, ożywił się trochę. Serduszko się uspokoiło, bo wczoraj waliło niesamowicie. Wet podejrzewa niewydolność. :(
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Oni <3 // Разом нас багато. нас не подолати !!!

Post autor: IHime »

Uff, ulga choćby na chwilę. Teraz oby tylko leki zaczęły działać. :-*
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oni <3 // Разом нас багато. нас не подолати !!!

Post autor: unipaks »

Kryzys zażegnany, teraz czekamy na dobre efekty leków nasercowych, kciuki oczywiście nadal mocno zaciśnięte! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Oni <3 // Разом нас багато. нас не подолати !!!

Post autor: Mucha321 »

Nie ma żadnej poprawy. Serce znowu przyśpieszyło. Komix wczoraj probówał coś zjeść, a dzisiaj nie ma siły otworzyć pyszczka. i praktycznie w ogóle się nie rusza. Śpi zwinięty w kulkę. :(
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Oni <3 // Разом нас багато. нас не подолати !!!

Post autor: Mucha321 »

Musicie strasznie mozno zaciskać piąstki, bo stał się malutki cud, Komix walczy..
Jadąc z nim wczoraj wieczorem na wizytę nie wierzyłam, że on jeszcze może mieć siłę walczyć. Był roślinką, nie ruszał się, o piciu i jedzeniu nie wspomnę. Był wychudzony i odwodniony. Próbowałam Go karmić i poić ze strzykawki, ale nie mógł nic przełknąć, wszystko wypluwał. Byłam pewna, że to koniec. Popłakałam się. Powiedziałam mamie, że jedziemy ostatni raz, bo on się męczy. Musimy pomóc mu odejść.
Pan weterynarz jednak jeszcze nie stracił nadziei. Zmienił antybiotyki na silniejsze. Komix dostał również specjalny płyn z aminokwasami na odwodnienie i coś moczopędnego. Dzisiaj rano otwierając transporter zobaczyłam Komixa rozciągającego się i ziewającego. Później zaczął się myć, bo nosek cały w porfirynce.. Uśmiechnęłam się, ale nadzieję odzyskałam dopiero karmiąc Go nutridrinkiem ze strzykawki. Wciągał aż miło. Łapkami sobie podtrzymywał strzykawkę, i upominał się o jeszcze. Zjadł sporo.
Wieczorem powtórka u weta tj. antybiotyki i płyn na odwodnienie, bo jeszcze trochę odwodniony jest..
Dzisiaj zobaczyłam w nim wolę walki..
Chciałam dzisiaj odebrać mu życie. Chcialam mu ulżyć. Zabiłabym Go.. Może inny wet nie walczyłby już widząc "rozlewającego się" na rękach szczura, z którego życie teoretycznie już dawno uszło.. ale nie mój. Może niepotrzebnie przedłużamy mu życie i męki, może to walka z wiatrakami, może czas się pożegnać, może, ale moja upartośc mi nie pozwala dać mu jeszcze odejść, nie teraz, bo teraz widzę, że on CHCE żyć. Dzisiaj zobaczyłam światełko i musimy zawalczyć jeszcze. Jak się nie uda, to trudno. Pogodzę się z tym, z bólem serca, ale wiecie co, uważam, że lepiej żałować, że się próbowało i nie wyszło niż, że się w ogóle nie próbowało. Lovina uratowaliśmy, a też było tragicznie i też spisałam Go na straty, szybko, za szybko, ryczałam, żegnałam się, a on zrobił mi kawał i teraz sobie radośnie bryka i nie widać, że coś mu w ogóle było.
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oni <3 // Разом нас багато. нас не подолати !!!

Post autor: unipaks »

Póki jest wola walki po obu stronach, trzeba walczyć. :) Jest nadzieja, że ten antybiotyk będzie właściwy i razem z pozostałymi środkami zrobią, co trzeba, żeby Komix z tego wyszedł. Nie poddawajcie się, jesteśmy z Wami! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Oni <3 // Разом нас багато. нас не подолати !!!

Post autor: IHime »

Chwała takim wetom! Trzymajcie się!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”