Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - koniec sielanki

Post autor: Kameliowa »

Jak zobaczyłam ten kojec to sama bym taki chciała, mimo, że stada nie mam :D
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne - koniec sielanki

Post autor: ol. »

Ja też chcę ! W imieniu szczupaków zazdroszę majakom takiego wczasowania się, a w swoim - możliwości obserwowaia ich w naturze :) Kładki, przekładki, liście, trawa i dla wszelkiej spokojności swojskie hamaki - raj !
Chciały wracać ? :P

Latimeria podniebna imponująca :D Po prześcieradle tam wlazła ? O0
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne - koniec sielanki

Post autor: unipaks »

Ale miały fajnie, wszystkie szczurasy mogłyby pozazdrościć! Pozdrawiam i czupury dla stworzeń przesyłam :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - koniec sielanki

Post autor: IHime »

Wszystkie głaski, miziaki i czupury przekazane, z obopólną przyjemnością. :)

Ol, chciały, bo w domu wybiegi nie są zależne od pogody. Na wczasach w czasie deszczu szczury się nudzą! ;D
A owszem, po prześcieradle, które dosięgnęła susem z oparcia fotela.

Malachit, w samej Bychkovej może niekoniecznie jestem zakochana, ale lalki pokrewne lubię. Lati zawsze podejrzewałam o małpę w genealogii. Albo choćby małpiatkę, byle złośliwą. ;)

Fenola i Elza się rozsmarkały na dobre, nie obeszło się bez antybiotyku, bo u Fenki już zaczynało gdzieś niżej grać. Jutro kontrola u weta, ale sama słyszę, że jest znacznie lepiej.
W poczekalni oczywiście spotkaliśmy znajomych zaszczurzonych (hejo!), a Elzinka ugłaskana obcą ręką usnęła. W poczekalni. U weta. Obca ręka. A ta - pełen luz i zgrzytanie. :D
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - koniec sielanki

Post autor: Megi_82 »

IHime pisze:W
W poczekalni oczywiście spotkaliśmy znajomych zaszczurzonych (hejo!), a Elzinka ugłaskana obcą ręką usnęła. W poczekalni. U weta. Obca ręka. A ta - pełen luz i zgrzytanie. :D
Tak, tak! :D Chwalę się, to u męża mego, szczurze babeczki miewają do niego słabość :D Zawsze mnie to rozkłada na łopatki - obcy chłop, a ta się umościła z dupką i komar ;D Cudna!
Zdrowia dużo obu pannom :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - koniec sielanki

Post autor: IHime »

Elza już się wysmarkała, skończyłyśmy z antybiotykiem. Fenola jeszcze trochę gra, ale jest lepiej, więc kontynuujemy.

Dzisiaj zrobiłam myszakom mini-imprezę. Maurycy mieszka z nami już dwa lata. Trafił tu dorosły, więc nie wiem, ile dokładnie ma, ale obstawiam, że na pewno powyżej 2,5 roku, bliżej 3.
Impreza trochę przez łzy, bo Mauryś wyhodował sobie guza. Na razie staramy się go ograniczyć lekami, ale będę musiała podjąć decyzję o operacji (lub nie), zważywszy na jego wiek i stan ogólny. Guz jest dziwny, nieregularny, w jamie brzusznej gdzieś pomiędzy śledzioną a nerką. Mauryś, mimo ogromnej tuszy, serce ma jak dzwon. Jestem dzisiaj skołowana.
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Majaki Nocne - koniec sielanki

Post autor: valhalla »

IHime, piona. Mój Marq też wyhodował sobie guza. Ja zdecydowałam się na operację, serducho ma w porządku, jest zdrowy poza tym guzem. Mam nadzieję, że nie będę tego żałować, on też ma już 2,5 roku, może więcej.
Mam nadzieję, że decyzja, jakiej nie podejmiecie, będzie dobra dla Maurysia. On nie wie, co mu jest i na pewno jest zadowolony z życia, a to najważniejsze :)
No i wszystkiego najlepszego na drugą rocznicę pobytu w dobrym domu :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne - koniec sielanki

Post autor: ol. »

Moc serdecznych życzeń dla Maurycego, z czego główne, aby sprawa guza rozwiązała się dla niego jak najkorzystniej.
Czyli zdrowia, zdrowia i zdrowia - i żeby sielanka w wianuszku szczurzych dziewczyn i ludzkich rąk trwała trwała i trwała !

Myślami jestem z Wami, IHime :-*
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Majaki Nocne - koniec sielanki

Post autor: Paul_Julian »

Okropne guzisko, a nie da sie go usunąć? Może na wziewnej, jesli ten guz nie jest przyczepiony do nie powinno byc tak żle.... Albo może go wziąc do dr Rzepki ?

Trzymamy kciuki za Maurysia i resztę gromadki!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - koniec sielanki

Post autor: IHime »

Ol, Val, :-*
Paul, mamy już wziewkę w Łodzi i na żadnej innej już nigdy nie będę szczurów ciachać, a dr Tomka nie zamieniłabym na żadnego innego chirurga szczurzego, bo to prawdziwy magik. Weci raczej pozytywnie widzą szanse Mauryśka, ale z ostateczną decyzją wstrzymuję się do konsultacji we wtorek.
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - koniec sielanki

Post autor: Megi_82 »

Trzymam kciuki, cokolwiek zdecydujesz... za Maurycka :)
I zgadzam się, dr Tomek to cudotwórca i artysta, jeśli chodzi o chirurgię, nie ma potrzeby nigdzie jeździć i wozić :)
Kciuki ogromne! :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Majaki Nocne - koniec sielanki

Post autor: Paul_Julian »

oo, jak macie dobrego szczurzego weta, no to pewnie, ze nie ma co nigdzie jezdzić :)
U nas chyba jeszcze nigdzie nie ma wziewki na Pomorzu :(

A nie, poprawka - dr Benkowski i Hajdo mają wziewkę, ale nie wiem jak by sobie poradzili z trudniejszymi zabiegami.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - koniec sielanki

Post autor: IHime »

Byłam dzisiaj na kontroli z ogonami. Fenka nadal smarkoli, więc włączamy inny antybiotyk. U Maurysia guz nie reaguje na leki i rośnie, więc tniemy. Wstrzeliliśmy się w kolejkę i zabieg już JUTRO! <panika mode on>
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - koniec sielanki

Post autor: Megi_82 »

Trzymam kciuki bardzo...
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Majaki Nocne - koniec sielanki

Post autor: valhalla »

Hah, u nas było przesunięcie i Marq też ma operację jutro. Czyli będą tracić guzy razem z Mauryckiem :) Będzie dobrze! Mocne kciuki od nas!
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”