Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne - Sierotka Latisia i krasnoludki

Post autor: unipaks »

:( Smutna wiadomość... Niech śpi spokojnie [*]
Światełko także dla kociambra [*]
Przytul ostatnią królewnę :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne - Sierotka Latisia i krasnoludki

Post autor: ol. »

Piękny wiek osiągnęła Freyka. Żeby wszystkie otrzymywały tyle czasu, otoczone taką troską w swoich domach...

Mam nadzieję, że Lati, mimo braku koleżanek, odnajdzie się i będzie kwitła wśród chłopców. Trzymając ich mocną ręką, ale przytulona sercem. Ciepłe głaski przesyłam :-*
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - Sierotka Latisia i krasnoludki

Post autor: Megi_82 »

O nie, to szalone, wijące się, wieczne dziecko? :( Była tak podobna do mojej Tulinki... leć, dziewczynko :(
Trzymajcie się :(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - Sierotka Latisia i krasnoludki

Post autor: IHime »

Ja znowu ze złymi wieściami: we wtorek odszedł we śnie mój ukochany pluszak-lizawka Blu.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Majaki Nocne - Sierotka Latisia i krasnoludki

Post autor: Paul_Julian »

Niedobre wieści :( Tyle dobrego, ze sobie spokojnie zasnął :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne - Sierotka Latisia i krasnoludki

Post autor: unipaks »

:(
Spokojnych snów, Blu...[*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Majaki Nocne - Sierotka Latisia i krasnoludki

Post autor: valhalla »

Ech :( A takie maleństwa były dopiero co... teraz już stare i odchodzą? Jak to możliwe :(
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne - Sierotka Latisia i krasnoludki

Post autor: ol. »

Śpij spokojnie, Blu...
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - Sierotka Latisia i krasnoludki

Post autor: IHime »

Walczy we mnie GMR na przemian ze zmęczeniem materiału. W tej chwili wydaje mi się, że byłoby mi w życiu pusto bez wieczorów z myszakami. A z drugiej strony, wieczne zamartwianie się o ich zdrowie jest niezwykle wyczerpujące.

Fuf całkiem się rozsypał po odejściu brata. Jak wcześniej był w sumie w dobrej kondycji, nóżki miał najsprawniejsze z całej trójki sardynkowych chłopców, a w serduchu tylko lekkie szmery, tak w dzień po odejściu Blutka zaczął ciągnąć nóżki za sobą i ledwo łapał oddech. Dostał mega dawki leków i jest chyba lepiej, ale jeszcze zbyt wcześnie na wiwaty. Morta, który wcześniej był w marnym stanie, chyba na razie udało się ustabilizować.
Za to Latki, mojej gołej barbarzyńskiej królewny, wiek się nie ima. Jedynie nie skacze już tak wysoko, jak dawniej. Przejęła berło po Groszku i rządzi ciężką, choć drobną, łapą. Z klatki dobiegają tylko czasem wrzaski "kobieta mnie bije!", kiedy mali chłopcy nie dość szybko schodzą jej z drogi. "Mali" to oczywiście już tylko eufemizm, bo najlżejszy waży ponad 400 gramów.

Pierwszy raz mamy stado zdecydowanie męskie, z pierwiastkiem latkowatości. Chłopcy, choć niektórzy jeszcze młodzi i energiczni, są niczym obłoczki sunące po niebie wobec tajfunu samiczek. Ze zdumieniem odkryłam, że w czasie wybiegu nie muszę co chwila kogoś ściągać z karnisza/pawlacza/choinki. Ba, ostatnio nawet mogę w coś pograć na kompie!
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne - Sierotka Latisia i krasnoludki

Post autor: Malachit »

Oooo, ja mam dokładnie to samo... przy czym zmęczenie postępuje a GMR coraz łatwiej mi stłumić...
Kurczę, chłopaki niech się nie rozklejają, jeszcze przed nimi wiele przysmaków i przeleniuchowanych godzin.
A z samcami mam te same skojarzenia - bo nawet jeśli to młode i energiczne, to ta energia jest taka... przyziemna, bez wiecznego kombinowania "w górę! wyżej! na lampę też wejdę!" ;D
Dużo zdrowia dla wszystkich!
A jak tam Ejka?
Wyszukiwarka nie gryzie
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne - Sierotka Latisia i krasnoludki

Post autor: ol. »

Niech się chłopaki trzymają i jeden drugiego ku górze ciągnie, a nie inaczej - zdrówka chłopaki i latkowego ducha !

Mi się właśnie to podoba w łączonych stadach, że oba elementy - nieokiełznany dziewczyński i stateczny chłopacki uzupełniają się, i po tym jak się przeszło serwowane przez dziewczyny akcje (akcje chłopackie też potrafią być, a jakże, ale to już innej kategorii adrenalina ;)), można złapać trochę relaksu przy chłopakach.
No chyba że stado bardzo młode, to na relaks trzeba trochę poczekać :D
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - Sierotka Latisia i krasnoludki

Post autor: IHime »

Mal, Ejka ma się dobrze, chociaż chyba troszkę narzeka na moje wieczne zapracowanie. Tzn. opiekę i rozrywki ma u "dziadków", ale zaniedbałyśmy mocno ćwiczenia.
ol. pisze:Mi się właśnie to podoba w łączonych stadach, że oba elementy - nieokiełznany dziewczyński i stateczny chłopacki uzupełniają się, i po tym jak się przeszło serwowane przez dziewczyny akcje (akcje chłopackie też potrafią być, a jakże, ale to już innej kategorii adrenalina ;)), można złapać trochę relaksu przy chłopakach.
(...)
Ja się trochę, na własną zgubę chyba, zastanawiam, czy z chłopackim stadem nie będzie mi trochę nudno. A potem Majcik robi włam do tajnej skrytki z choinkowymi prezentami i je sobie rozpakowuje. ;D Na szczęście zawartości żadnego nie uszkodził!
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - Sierotka Latisia i krasnoludki

Post autor: Megi_82 »

Bluś :( Kochany chłopak, jak bracia...:(
Kurczę no, Sardyniątka, bez wygłupów...

Ja jestem miękka faja i przy jednym chorującym obecnie szczurze (i tylko 2 klatkach i stadkach do ogarniania) moje GMR śpi jak zabite...
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - Sierotka Latisia i krasnoludki

Post autor: IHime »

Dla mnie najstraszniejszą wizją jest chyba pusta klatka, dlatego staram się działać zawczasu. Tzn. najlepiej byłoby spokojnie się rozglądać za pięknym, wymarzonym szczurkiem, ale jak to ja, trafi się jakaś bida w potrzebie i się zlituję. ;)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - Sierotka Latisia i krasnoludki

Post autor: Megi_82 »

Jak bida w potrzebie, to wiadomo :) Już się planowałam jakiś czas nie doszczurzać, ale Baja i Gadżet były takimi bidami w potrzebie, na DT ::) Zresztą... mogę się doszczurzać, byle w ramach w miarę 1 klatki ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”