paskudy Yin i Yang

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: paskudy Yin i Yang

Post autor: Jessica »

Mal pisze:" Ale one się tak na mnie patrzyły i jak je wziąłem na ręce to otwierały mi dłonie( pachniał kiełbasą) i sprawdzały czy czegoś dla nich nie schowałem..."
O0 ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: paskudy Yin i Yang

Post autor: Jessica »

edit :
Jessica pisze: Mal napisał(a):" Ale one się tak na mnie patrzyły i jak je wziąłem na ręce to otwierały mi dłonie( pachniał kiełbasą) i sprawdzały czy czegoś dla nich nie schowałem..."

O0 ;D
i co znalazły coś? 8)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: paskudy Yin i Yang

Post autor: Mal »

W weekend byłam u mamy. Zwierzyniec został pod opieką Męża. Wracam a tu w klatce: żółty serek, sałatka z pomidorem świeżym ogórkiem i kurczakiem, dwa plasterki salami , sałata lodowa, nowe wapienko i kolby... Ja go zastrzelę...
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: paskudy Yin i Yang

Post autor: Mal »

dziewczyny rosną jak na drożdżach. Ale... ta moja Czarnula przebrzydła zrobiła się taką dominantką, że nie wiem co mam z nią począć. Dochodzę do wniosku, że nie rozumiem moich szczurów. wczoraj w nocy Yin tak zaczęła tłuc i gryźć Yang, że cała klatka skakała. niby nie znalazłam śladów zębisk na Białasku, ale krzyk był taki jakby co najmniej Yin chciała jej łapy poodgryzać. NIe wiem teraz czy wrzask był o to że nie chciała być dominowana czy naprawde działa jej się krzywda... Prewencyjnie rozdzieliłam je na noc. a tak naprawdę na 30 minut, bo Yang mało nie przegryzła się przez klatkę, aby "ratować" siostrę z odosobnienia. Po gorącym powitaniu znów nastał czas z serii miłość rośnie wokół nas i noc już przespały spokojnie. dzisiaj na wybiegu też był spokoj, dopiero po godzinie Yin znowu poczuła się zbyt pewnie i właziła na Yang. Myślałam, że już dawno temu ustaliły hierarchię ...

Jakieś rady? Dać się im bijatykować? Rozdzielać je na noc jak się robi straszny krzyk?
Jutro jadą ze mną na cały dzień na uczelnie, także będę miała 10 h na obserwowanie co paskudy sobie robią.
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: paskudy Yin i Yang

Post autor: Mal »

najnowsze zdjęcia dziewczyn:
niestety dodawanie miniaturek przerosło moje zdolności
http://picasaweb.google.com/malwina.blando/YinIYang#
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: paskudy Yin i Yang

Post autor: WildHeart »

ja po prostu nie wiem jak mogłam ten temat przeoczyć!! buziaki dla dziewuszek :-*
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: paskudy Yin i Yang

Post autor: Mal »

sasasa bo my się skrzętnie ukrywamy. niby jesteśmy ale nas nie ma. ruch tutaj niewielki to nawet jak mi się zdarzy coś dorzucić szybko spada na drugą stronę :)
Dziewczyny właśnie zostały odstawione do klatki po sesji i bieganiu wycałowane i wymiziane ;D
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: paskudy Yin i Yang

Post autor: zocha »

O jakie śliczności ::)
http://picasaweb.google.com/malwina.bla ... 6274077362 piękne dwie mordki :-*
http://picasaweb.google.com/malwina.bla ... 0497899730 ach te oczka ::) :-*
http://picasaweb.google.com/malwina.bla ... 2625682194 po prostu piękności

Ja po proszę więcej i częściej zdjęcia...one są cudne :-*

Wymiziaj ode mnie i daj po buziaku :-* :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: paskudy Yin i Yang

Post autor: Mal »

zdjęcia da się zrobić.
Żarłoki są straszne z nich. I mamy dysproporcje w budowie. Yang( biała) jak bierzesz ją na ręce to jest taka drobniutka, przelewa się przez palce, przez to że jest taka leciutka robi mi wyłamy z klatki podciągając się bez problemu. Yin natomiast jest jednym wielkim mięśniem, ubita okrągła. Ona stosuje metodę na żabę: jak tylko klatka jest otwarta (właz jest od góry szeroki) robi przysiad i wyskakuje.

Kluski już wycałowane na dobranoc i wymiziane od wszystkich.
Awatar użytkownika
Domcia2605
Posty: 81
Rejestracja: czw sty 14, 2010 3:41 pm
Lokalizacja: Żagań

Re: paskudy Yin i Yang

Post autor: Domcia2605 »

I jak tam u szczurasów? Zapanował spokój czy nadal maja sprzeczki? ;D
Zdjecia, zdjecia, bo mordki sa sliczne!
Szczury Ludzi Lodu
Każdy ma czasem takie chwile, że chciałby się wczołgać pod łóżko i czekać na jakiegoś potwora.
Zaszczurowiona od 13. I. ;)
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: paskudy Yin i Yang

Post autor: Mal »

paskudy raz dziennie a raczej nocnie gdzies koło 2 zaczynają się kotłować, ale to raczej tylko siostrzane targanie kłaków niż coś powaznego :) zdjęcia będą. wieczorem :)
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: paskudy Yin i Yang

Post autor: WildHeart »

beda wieczorem i ni ma :C :(
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: paskudy Yin i Yang

Post autor: Jessica »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: paskudy Yin i Yang

Post autor: zocha »

Zdjęcia, zdjęcia miały być i nie ma :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: paskudy Yin i Yang

Post autor: Mal »

wiem wiem ale przyznam się szczerze że za dużo rzeczy na głowie i w ogóle nie zaglądałam na forum. a wszystko to spowodowane spodziewanym na dniach przychówkiem na uczelni... Właśnie mamy poród. Mama Kapturnik zrobiła nam niespodziankę. także jak tylko opanuję sytuację ogarnę się słowo skauta
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”