Brygada Er - Er - To już koniec brygady

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er - To już koniec brygady

Post autor: noovaa »

Dziękuję :).

Na wieści o Suzi, sama czekam. Dziś ma mieć łączenie i nie mogę się doczekać relacji. Zrobiła świetne wrażenie na nowym opiekunie ... ale nie ma co się dziwić, jest jednym z tych szczurów idealnych.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Lassemista
Posty: 87
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 8:34 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Lublin

Re: Brygada Er - Er - To już koniec brygady

Post autor: Lassemista »

Novaa, jesteś jedną z tych osób, których wątki forumowe przeczytałam od deski do deski (od spektakularnej wpadki, po moment, w którym imponujesz mi szczurowym i ogólnozwierzakowym ogarnięciem). Chociaż nie powinny mnie ruszać szczury obcych ludzi z internetów, to trochę mi smutno, że żadnego stadka u Ciebie nie będzie.
Ze mną: Elmo, Hoban!
W krainie wiecznych łowów: Gloria, Tinwe, Nimloth, Embla, Diuna, Cudo, Definicja, Ynk, Tam Lin.
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er - To już koniec brygady

Post autor: IHime »

Noovaa, dzięki za opisanie całej Waszej słodko-gorzkiej historii. I mam nadzieję, że kiedyś jednak oddadzą nam te bezpowrotnie zabrane kawałki serducha. Choćby na naszym własnym TM. Trzymaj się i pozdrów córę.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Brygada Er - Er - To już koniec brygady

Post autor: unipaks »

Sto lat, noovaa! :-* Najlepszego! https://www.youtube.com/watch?v=K4Ei6x1ofCk
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er - To już koniec brygady

Post autor: noovaa »

Dzięki uni ;)
Melduję uprzejmie, że Suzi jeszcze żyje, ma się dobrze i na "starszość" (bo ona stara nigdy nie będzie ) została adopcyjną mamą jakichś maluchów, co podobno odjęło jej kilka(naście) miesięcy :) .
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Brygada Er - Er - To już koniec brygady

Post autor: unipaks »

Kapitalna szczura z Suzi! Wirtualne czochranko dla niej :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”