Brygada Er - Er - To już koniec brygady

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Paul_Julian »

Ale ma minę :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Megi_82 »

Jaka brzydka, jakie zuo!!! Piękna jest :) Wycałuj ode mnie całe stadko, a kosmitkę jeszcze w oczko dodatkowo :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Arau »

noovaa pisze:ZUOOOOO:

Obrazek
Phantom ;)

( Mąż siedział i burczał pod nosem " jak mnie dziabniesz za ucho, to Ci oddam" )
U mnie to jest "nasikaj na mnie to Ci oddam" :P Ogólnie mój M. z Belzebubem to prowadzą wojnę ^^
Kosmitka, jak na łysolka, jest naprawdę bardzo zgrabna. Wycałuj stadko (a trochę do całowania masz :)), zdrówka życzę i spokoju w klatkach :)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Obrazek

Zrobiłam właśnie na dowód, że UFO nie gryzie i już się jej nie boję ::) Choć jak widać średnio zadowolona z trzymania w ręku.


U Jagódki znaleźliśmy guza, dużego w okolicy wątroby. Dziś całkiem jej się pogorszyło .. nie trzyma nic w łapkach, bo jak się nie podpiera przednimi, to nie ma sił się podnieść. Dziś ją karmię co jakiś czas miękkim na kolanach. Po nocy, rano była tak głodna, że mało mi łyżki nie zjadła :/
W nocy chyba też ze 2 razy jej jeść dam.

Nie zabrałam jej z klatki. Stado ją mocno wspiera i calutki dzień ktoś ją na hamaki tuli, zmieniają się i nie zostawiają jej samej w ogóle. Ma hamak 2cm nad półeczką i przewiesiłam tam poidło żeby mogła się do niego dostać .. i tak śpi cały dzień z prezerwami na jedzenie :/

Obrazek
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er

Post autor: IHime »

Biedna, mała Jagódka. Przekaż jej, że o niej myślimy. :-*
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Brygada Er - Er

Post autor: xiao-he »

Kciukamy za malutką :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Dziś wrzuciłam Kropkę i Phantom do tridoora, do stada. Jeśli Kropka nie wylezie, to już tam zostaną.

Opisałabym "łączenie" ale nie mam co opisywać, bo Phantom jest okropną pacyfistką .... jakby znała wszystkie od urodzenia ::). Kropka troszkę fikała do dziewczyn, ale dostała kilka kopniaków i się odczepiła.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

A tak poza tym, to niedawno też widziałam jak Ninja dominuje Yogiego. Matoł chyba odpuścił i mam nadzieje że to zapowiedź dłuższego spokoju w stadzie :P
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Bratka.a10 »

O, to super! :D
Wycałuj i wymiziaj wszystkie kluchy :-*
Obrazek
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Wczoraj odkryłam, że większość objawów Jagódki pasuje do guza przysadki mózgowej.
W dzień znalezienia guza w brzuchu jeszcze tak nie było, ale teraz ... sztywne, proste łapki, krzyżowanie łapek, narastające osłabienie, niezaspokojone pragnienie ( gerberków zjada masakrycznie dużo ), ostatnio też sztywnienie tylnych łap.

Problem w tym, że poza galastopem, leczona jest odpowiednio ( "steryd + antybiotyk o szerokim spectrum działania, by zahamować wzrost guza" ), ale wygląda mi na to, że to, co znaleźliśmy w brzuszku rozwala wątrobę i Jagódka nie metabolizuje leków. Wczoraj rano znów spróbowałam jej sterydy podać, nie zareagowała nawet, ani odrobinę się po nich nie podniosła.

Postanowiłam. Nie chcę jej dłużej męczyć. Jagódzia nie chodzi. Śpi przytulona do ciepłej butli i jedyne co robi to podciąga się do jedzenia. Poza jedzeniem, nawet nie zmienia pozycji.

Obrazek
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Brygada Er - Er

Post autor: madziastan »

Robin też tak miał... także nie chciałam go męczyć...
Biedna...
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Martasz
Posty: 295
Rejestracja: śr paź 19, 2011 2:19 pm
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Martasz »

oo super że Łysolka dołączyła do stadka... bardzo się cieszę i bardzo jej kibicuję :)
a co do kąsania... jedna z moich ostatnio coś kąsa, wiec wiem jak to jest :)
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Bratka.a10 »

ojej... Bidulka :-[
Obrazek
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brygada Er - Er

Post autor: valhalla »

Współczuję :( Przysadka to straszna rzecz. Tak bardzo nienawidzę tego guza...
Trzymaj się jakoś, noovaa.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Entreen »

Mój ulubiony czarnuszek... :(
Trzymcie się.
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”