Brygada Er - Er - To już koniec brygady

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Arau »

Tak bardzo mi przykro... ale to lepsze niż umieranie w bólu i bez szans na poprawę... Hasaj Jagódko.
Trzymaj się noovaa.
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er

Post autor: IHime »

Bardzo mi przykro. Czarne, niepokorne dzieciątko, którego losy śledziłam tu od samiuteńkiego początku. :'(
Trzymajcie się!
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Sekcja niestety była robiona zbyt późno by jednoznacznie znaleźć guza przysadki. Mózg był już w rozkładzie, a ja nie potrzebuje oddawania próbek na badania histopatologiczne. Okolice przysadki były mocno przekrwione, co sugeruje zmianę ( guza bądź może krwiaka ).

Wątroba była w bardzo złym stanie. Przekrwiona, mocno powiększona ze zmianami marmurkowymi. Prawdopodobnie steryd jej tylko bardziej zaszkodził niż pomógł i to też prawdopodobnie przyczyna problemów z metabolizowaniem leków.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Może napiszę... ::)

Od dłuższego czasu mam na prawdopodobnie dożywotnie DT cudnego samczyka.

Chłopczyk trafił do mnie jako totalny szajbus. Mocno nabuzowany testosteronem, masakrycznie mocno gryzący i niepoczytalny. Nie będę się rozpisywać o jego historii, bo na własne oczy nie widziałam nic. Jedyne co wiem to to, że osoba która pozwoliła mu żyć w takim stanie a jednocześnie doprowadziła do tego, że szczur po ugryzieniu, którego nie kontroluje, bał się mnie ... jakbym miała go zbić, musiała być bez serca. Cudniś męczył się strasznie sam ze sobą, był okropny, a jednocześnie strasznie mi było go żal.

Chłopak jest już długo po kastracji, hormony odeszły a on sam powoli zaczyna się uczyć życia i stosunków z człowiekiem, jak i szczurami. Długo był sam jeden w klatce. Wcześniejsze połączenie go z innym szczurem mogłoby skończyć się mordem ::) . Dziś mieszka w 4-ro szczurówce razem z Lilką, a ja już zastanawiam się powoli nad terminem próby połączenia z całym stadem .. zastanawiam się czy jest już gotów, bo może to być dla niego wyzwanie.

Od jakiegoś czasu nie gryzie, a ja mam coraz mniejsze obawy biorąc go bez rękawic na ręce ( rękawice mi porwał ^^ )

Ponieważ Misiu, chce czy nie, będzie członkiem mojej Brygady ... pomyślałam że warto go przedstawić.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Paul_Julian »

Bardzo sympatyczny kudłaczek :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brygada Er - Er

Post autor: valhalla »

Wiesz co, prawie łzy w oczach mam ze wzruszenia :) Misiu dał nam się mocno we znaki, ale to co przede wszystkim było, to żal i bezsilność, że nie umieliśmy mu pomóc... trafił idealnie, dałaś mu wymarzony dom i idealną opiekę, jesteś wielka :) Szczęśliwy z niego szczur, widać to nawet po zdjęciach.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Arau »

Trzecie zdjęcie - skafander ochronny :>?
Śliczny misio, świetnie że trafił do Ciebie :) Niech DT się nie kończy i powodzenia w łączeniu!
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Arau pisze:Trzecie zdjęcie - skafander ochronny :>?

Tak, do całkiem niedawna bez mojego "bezpiecznego-polarka" nawet się do niego nie zbliżałam :P.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Brygada Er - Er

Post autor: akzi »

jest taki słodki ze chce go zjeść :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er

Post autor: IHime »

Cudowny kudłaczek! Cieszę się, że znalazł kogoś, kto potrafi go zrozumieć i pomóc. :-*
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Brygada Er - Er

Post autor: akzi »

Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Noo... nie wygląda na psychopate na nim ;p . To zdjęcie z czasu, kiedy jeszcze nim był.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Brygada Er - Er

Post autor: xiao-he »

Maluszek ::) :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Obrazek

Jakościowo fatalne, ale jednocześnie piękne .. bo pokazuje jak pięknie chłopaczyna się zmienia. Zdjęcie z dzisiaj.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brygada Er - Er

Post autor: valhalla »

Zupełnie nie ten sam chłopak :D Wyraz pyszczka pokojowy, ręka nieodgryziona...
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”