Brygada Er - Er - To już koniec brygady

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Brygada Er - Er

Post autor: emi2410 »

Eve, gorzej, to chyba kosz na śmieci! :P :D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Arau »

Faktycznie bęben pralki ;x
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Tak, to lekki, biurowy kosz na śmieci.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Brygada Er - Er

Post autor: xiao-he »

Takie ćwiczenia połączone z toaletą - genialne :P
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Entreen »

Ja mam zdjęcia kota w pralce, czemu noovaa miałaby nie wsadzić szczura... ;D

Ale szczur w śmietniku to - łeee - norma... :P
(współlokatorka wiecznie wyciąga Mikroba ze swojego kosza...)
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Dostałam dziś od Misia soczystego dziabola w nadgarstek. Nie mogę zginać ręki, bo boli ... ;D bomba.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brygada Er - Er

Post autor: valhalla »

No co za Miś ::) Myślałam, że już mu te zapędy do ucinania kończyn minęły...
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

W sumie ja też ;p
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Brygada Er - Er

Post autor: odmienna »

Misiu.... nie wstyd ci? :-*

A nie sprzątałaś czasem? Wśród moich zdeklarowanych ludojadów- Jurka jak się w końcu okazało, nie tyle nienawidził mnie, co szmaty/ odkurzacza; sprzątania nienawidził! .... nienawidził, gdy coś śmiało wdzierać się w JEGO przestrzeń, gmerać w JEGO terytorium.... moja ręka, była tylko „przypadkowym intruzem”- myślę, że Kapselkowi też o to właśnie chodzi- dzięki chyba tym domysłom, od kilku tygodni mam całe ręce. Jeśli muszę sięgnąć po Bramborkową Mandolinkę w klatce- robię to przez polarka- poza klatką, jest... niebieskooki :P ; Wiem, że jeszcze nie raz mnie użre, ale kilka metrów bieżących plastra zaoszczędzone; czego i Wam życzymy :D .
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

wycierałam półki, ale do tej pory zwykle mi w tym pomagał z zadowoleniem kradnąc chusteczki.. tez uważam ze to go wkurzyło.

On jest dominator. W klatce jest ogólnie spokój, ale dużo odchodów na półkach zostawia ... pewnie teren znaczy przy innych samcach, a ja mu ten teren oznaczyłam po swojemu zabierając mu jego kupska nawilżaną chusteczką. Nie reagował tak wcześniej, ale i tak to jest moja teoria.

Przez chwilę po dziabie zachowywał się jak wcześniej. Wytarł się o pręty, drapał się i fukał. Ale to tylko chwila, bo porozmawiałam z nim i mu przeszło. Leży teraz smutny, chyba żałuje.

Zwyczajnie zacznę go z klatki wypraszać na czas wycierania, aż nauczy się że inne zapachy nie są jego wrogiem.

Nie było tak jak wcześniej, nie bał się mnie po ugryzieniu i nie bał się mojej reakcji. Dostał lekkiego pstryczka w kuper na znak mojej dezaprobaty a później już normalnie dał się głaskać.

Jestem zawiedziona. Choć może nie jego zachowaniem, a tym że myślałam że już mu całkiem przeszło. Widać za szybko go oceniłam.


Jeśli to będzie się powtarzać, wróci do klatki z samą Lilką. Być może duże stado niekoniecznie mu służy. Ale nie będę się spieszyć z tą decyzją, bo ze szczurami, mimo że czasem je dominuje, żyje w zgodzie i w spokoju. A przede wszystkim jak śpią na kupie, zawsze śpią również z nim, nie jest samotnikiem. Szkoda by mi było to zabierać, bo myślę że współżycie ze stadem idzie mu dobrze i jest dla niego ważne.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Brygada Er - Er

Post autor: odmienna »

„Leży teraz smutny, chyba żałuje.” – zagubiony jest.... już miał świat jako-tako poukładany: „noowaa jest ok.” ,
nie pojmujemy jednak do końca układów w stadzie, może to jakieś „szczególne godziny”? może Twoja nawilżona chusteczka przerwała jakąś celebrę?
Umacniaj go teraz w poczuciu jego szczurzej godności ile sił; i tak wie(i słusznie), że jesteś Alfą alf.... jesteś poza konkurencją.

Misiula- głuptasie! Jesteś wśród przyjaciół..... to twoje Stado i twoja Opiekunka.
Nie musisz używać zębisków (a potem się wstydzić)- i tak jesteś thebeściakiem; Ogromnie Ważną Istotą :-*
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

gapa ze mnie. kopiowalam swoja wypowiedz... jego zal minął po 20-30 minutach ::) . Jemu juz dawno przeszlo. Gorzej ze mną, bo prawa reke mam calkiem z urzytku wylaczona.... bardzo niefartownie trafil.

chusteczki te same co zwykle ... nie wiem, cos mu strzelilo i koniec. Bity nie bedzie. Zachowuje sie juz normalnie... jak 'moj Mis'.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Nakasha »

Misio... chyba raczej Niedźwiedź Grizzly. :P

Jest szansa, że jeszcze mu przejdzie. Że oswoi się ze szczurami. Nauczy szczurzego języka. ZRELAKSUJE SIĘ. Odpręży. Może nigdy nie będzie idealnie, ale niektóre samce potrzebują miesięcy, aby dojść do siebie... tak było z moim śp. Laputkiem, potrzebował naprawdę długiego czasu aby nauczyć się bezproblemowo funkcjonować w szczurzym stadzie.

Fajnie, że jest już z nim lepiej, odrosła mu sierść i go oswajacie. :) Oby było jeszcze lepiej!
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Ale on poza tym jednym wybrykiem wczoraj i ogólną tendencją do dominacji, jest bardzo fajny i bardzo dobrze ze stadem i ze mną współżyje.

Dziś nawet udało mi się go podnieść za ogon ::) stwierdził że idzie sobie jak im jeść dawałam i wymaszerował z klatki, a ja że prawa ręka niesprawna, lewą go łapałam, jak widać średnio umiejętnie ;P.
Miś już jest grzeczny i chyba zapomniał że nabroił ::)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Nakasha »

To niech się grzecznie chowa grzeczny Miś ;D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”