Moje Pyśki <:3 )~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Afa1811
Posty: 616
Rejestracja: pt sie 12, 2011 8:56 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: Afa1811 »

szczurzyca. pisze:
tam na początku na pierwszym zdjęciu jest Coco, a na drugim Barnaba :)
bardzo Ci dziiękuję, ze poświęciłaś czas i poznałaś moje ogoniaste :-* wymiziam, oczywiście
ajj wiedziałam, że coś pomylę, przepraszam..
dziękować nie ma za co bo to sama przyjemność oglądać te zdjęcia i oczywiście piękneeee ogonki na nich :)
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: Agatow »

Przykre wieści [*]
Ale za to masz też dobre, dziewczyny są śliczne i myslę, że reszta stadka szybko je polubi. Mam nadzieję, ze dziab był tylko przypadkowy. Historia Kremik, która podbija serca od razu podbiła i moje :-* MIzianko dla Twoich ogonków!
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: szczuruleczka »

zdjęcie 'takie tam, jak zjadam pościel' - wygląda identycznie jak moja Luna :D

nie za mało masz szczurów szczurzyco :P ?
oddawaj!
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: alken »

co tu tak cicho od wieków? ::)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Afa1811
Posty: 616
Rejestracja: pt sie 12, 2011 8:56 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: Afa1811 »

Nadal cisza ???
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: kulek »

Co słychać u mojego ulubionego, forumowego stadka? ???
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: Justka1 »

Przydałyby się jakieś nowe wieści i zdjęcia ;)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: IHime »

Hej, co tam u Was?
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: szczurzyca. »

przepraszam, bardzo dawno nie byłam na forum, sprawdzałam jedynie pw
u nas nie najlepiej, Foczka odeszła na guza jelita całkiem niedawno. dalej nie wierzę, że jej nie ma, ona była wiecznie taka młodziutka i malutka... Charlotte odeszła trochę wcześniej, sekcja nic nie wykazała, ale była już starą szczurką i to pewnie dlatego.
Dżuma, podobnie jak Ernest ma problemy neurologiczne, trudno stwierdzić co jej jest, ale ma przekrzywioną główkę. Molly ma coś z nerkami, wyszły jej nieładne wyniki krwi - robię jej codziennie kroplówkę i daję lekarstwa, ale póki co nie ma wielkiej zmiany. jest słabiutka i strasznie schudła :( Coco niedawno miała wycinanego guza przy sutku i zaczęła znów sikac krwią, ale już jej przeszło na całe szczęście. mój dom teraz wygląda jak lecznica, szczury w kołnierzach, wszędzie strzykawki, rozkruszone lakrstwa... ale co zrobić, stadko sie starzeje i wiedziałam, że nie będą zdrowe do końca...
co do drugiego stadka, Delilah i Coffee ostatnio pochrumkiwały, po wizycie okazało się, że z Delisią jest ok, a Coffee miała zmiany zapalne w płucach. teraz nie podoba mi się jak oddycha Rosa i Beżyczka, więc się z nimi wybiorę jak najszybciej (póki co sama jestem chora). Dodatkowo Ronia wygląda jak fuzz... nie wiem czy to normalne, ale u mnie w dużym stadzie zawsze jest jedna ''maskotka'', której reszta wyrywa futro (na początku bałam się, że to jakieś pasożyty, ale okazało się, e po prostu lubią się zbyt mocno iskac :P ). Był już Apollo, Ernest, Duffy, Cholerka, a teraz Ronia
postaram się im dzisiaj porobić zdjęcia :)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: szczurzyca. »

http://imageshack.us/gal.php?id=sZalks_ ... 6a26HQ3OCT
mam straszny problem z dodawaniem zdjec, mam nadzieje ze sie otworzy :)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: szczurzyca. »

['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: kulek »

Ojej, strasznie mi przykro z powodu Foczki i Charlotte :( Pamiętam jak podczas wizyty u Ciebie nie mogłam wyjść z podziwu nad Foczką.

['] [']

Życzę zdrowia pozostałej części stadka i Tobie :-*

Zdjęcia są jak zwykle genialne. Zwłaszcza to, na którym białaski wyglądają przez okno i to z psiurem :)
Mam jeszcze pytanie - jak potoczyły się losy świnek morskich? Zostały u Ciebie, czy znalazłaś im nowy dom? Mam strasznie stare informacje :-[
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje Pyśki <:3 )~~

Post autor: szczurzyca. »

świnki zostały z nami :)
Foczka każdego chwyciła za serce, była wyjątkowa i odeszła tak nagle, że czasami dalej jej szukam licząc szczury po wybiegu..
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”