Moje Pyśki <:3 )~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
jakuszewa
Posty: 518
Rejestracja: czw lip 15, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Moje kochane szczurotki <3

Post autor: jakuszewa »

Obrazek

A to jakaś odmiana długoucha? ;D Uwielbiam owczarki!

Wstawiaj szybciutko zdjęcia Duffy :)
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Moje kochane szczurotki <3

Post autor: Sheeruun »

Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje kochane szczurotki <3

Post autor: szczurzyca. »

To owczarek niemiecki, masz rację. :D
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje kochane szczurotki <3

Post autor: zuzka-buzka »

Szczurz. , ja chcieć fotki Duffy. ;D
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje kochane szczurotki <3

Post autor: Lusia »

ale Chanel jest śliczna;] do wymiziania;]
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje kochane szczurotki <3

Post autor: szczurzyca. »

zuzka-buzka pisze:Szczurz. , ja chcieć fotki Duffy. ;D
Już niedługo. ;) Są w temacie gietkafredka, ale ja nie będę kopiować bez zgody. :D
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Moje kochane szczurotki <3

Post autor: szczuruleczka »

szczurzyco, Ty szczurki supujesz czy jak?? Co Twoi starsi na to? Zazdroszczę, choć nie powinnam :)
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje kochane szczurotki <3

Post autor: szczurzyca. »

Przepraszam, może jestem trochę niewyspana, ale nie kminie co to "supujesz". :D Moja mama uwielbia szczurki, ale ostatnio zaskoczyła mnie mówiąc komuś, że NA RAZIE jest 6, ale pewnie będzie więcej. :o Klatka Duffy stała obok dużej, prawidłowej. Kiedy maltuka widziała, że grubasy się bawią, stawała na domku, biegała, wariowała i z powrotem na domek. ::) Od wczoraj są razem. Łączenie bez problemów, teraz śpią wszystkie razem wtulone w siebie. :-* Zdjęcia będą, tylko mam mały remont i oczywiście uciekł ode mnie kabelek USB. ::)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moje kochane szczurotki <3

Post autor: Jessica »

szczurzyca. pisze:Od wczoraj są razem. Łączenie bez problemów, teraz śpią wszystkie razem wtulone w siebie.
gratuluję udanego łączenia :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje kochane szczurotki <3

Post autor: szczurzyca. »

Oj, dziękujemy. ;D Przed chwilą zauważyłam małego strupka na oczku Chanel. :( Nie rozumiem, teraz śpią razem. Poza tym to nie ona jest nowa. :-\ No nic, pozostaje tylko obserwacja.
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Moje kochane szczurotki <3

Post autor: szczuruleczka »

szczurzyca. pisze:Przepraszam, może jestem trochę niewyspana, ale nie kminie co to "supujesz". :D Moja mama uwielbia szczurki, ale ostatnio zaskoczyła mnie mówiąc komuś, że NA RAZIE jest 6, ale pewnie będzie więcej. :o Klatka Duffy stała obok dużej, prawidłowej. Kiedy maltuka widziała, że grubasy się bawią, stawała na domku, biegała, wariowała i z powrotem na domek. ::) Od wczoraj są razem. Łączenie bez problemów, teraz śpią wszystkie razem wtulone w siebie. :-* Zdjęcia będą, tylko mam mały remont i oczywiście uciekł ode mnie kabelek USB. ::)
Ale Ci zazdroszczę!! Moja na drugiego się ledwo zgodziła ;(
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje kochane szczurotki <3

Post autor: szczurzyca. »

No tak, mama... Teraz przegięła. Nie wiem czy pozytywnie, czy negatywnie...
W zoologicznym zakochała się w 2 szczurciach. Dzisiaj je przyniosła. Są to duboszka husky i wacikowa standard. Cuuuuudne. Mamusia już wie, że się nie kupuje w zoologikach, ale szczurki u mnie zostają. Poza tym takie słodziaki, że już kocham. :-* Biała nazywa się Beza, a dumbo Malinka. Beza śpi pod moją bluzą, a Malinka wyszła na ramię. Mieszkają teraz w 3 piętrowej klatce. Jest w sam raz na ich ilość i rozmiar. ;) Zdjęcia wkrótce. :D
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje kochane szczurotki <3

Post autor: szczurzyca. »

Chyba myszek jeszcze nie opisałam. :)
Byłam z mamą w ZooNatura na Zakopiance. Pokarm i te sprawy. Znalazłyśmy okropnie zabiedzone myszki. Wołamy kobite,a ta mówi, że to szczury. Ba! Że dumbo. Ja jej tłumaczę, że chyba jej się coś przestawiło. Mówimy, żeby rozdzieliła, bo samce się tłuką i to jest znęcanie się. Ona powiedziała, że to i tak będzie już dla węża. Wsadziła wszystkich to transporterka i zamknęła w szafie. o.O Następnego dnia mama (bez mojej wiedzy) przywiozła myszy. Osobne klatki itd. Kupiła za pół ceny, nie oddaliby. Ogony z martwicą, ciałko to jeden wielki strup. Trzej dzielni panowie: Atos, Portos i Aramis. Niestety Atos odszedł poprzedniej nocy. :'( Z tej racji nazywają się teraz Azor i Brutus. Brutusowi trzeba zakrapiac oczka i smarowac rany, ale już ma wielkie szanse. :) Azor ma najładniejszą sierśc, ale też miał największa martwice, więc ma tylko kikutka zamiast ogonka. Juz OK. Mama zamknięta, zakaz wstępu do zoologów. W sumie, mi też. ::)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Moje kochane szczurotki <3

Post autor: szczuruleczka »

Twoja MATKA jest NIESAMOWITYM człowiekiem. I powiedz jej to. I pozdrów ją :)
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje kochane szczurotki <3

Post autor: szczurzyca. »

Pozdrowienia od mamy. Dziękuję. :D
Zdjęcia dodam jak będę mieć siłę i czas. :)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”