Horda pajęczycy

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Horda pajęczycy

Post autor: szczurzyca. »

ucichło, temat spadł na drugą stronę.. :P
ZDJĘCIA! ;D
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Pająk
Posty: 407
Rejestracja: wt lis 02, 2010 7:07 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Horda pajęczycy

Post autor: Pająk »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


A masz jakieś starocie!
Avalon podczas naszego wspólnego czytania książki

Może dziś przed wyjazdem zdążę zrobić kilka wspólnych fot Hordy... Rozstaje się z nimi na tydzień ::(
Obrazek
Horda: Pestek [*], Eshin, Skyre, Szary prorok, Avalon, Merkury [*], Parszywek, Ćwirki dwa (Dunder i Piorun), Malygos HF
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Horda pajęczycy

Post autor: szczurzyca. »

mój głód został chwilowo zaspokojony. ;D teraz czekam na całą hordę, ale już nie tak pilnie ::)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Pająk
Posty: 407
Rejestracja: wt lis 02, 2010 7:07 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Horda pajęczycy

Post autor: Pająk »

Chwilowo u mnie siedzą maluchy od BabyP.
Jutro razem jedziemy do Krakowa.
Maluchy są absolutnie przesłodkie. :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Horda: Pestek [*], Eshin, Skyre, Szary prorok, Avalon, Merkury [*], Parszywek, Ćwirki dwa (Dunder i Piorun), Malygos HF
sheila.
Posty: 366
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 9:49 am
Lokalizacja: Kęty.

Re: Horda pajęczycy

Post autor: sheila. »

Jaki kruszynki :D
Piękne !
sheila&mysia <3
Awatar użytkownika
BabyP
Posty: 82
Rejestracja: czw sie 19, 2010 5:11 pm
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Horda pajęczycy

Post autor: BabyP »

Moje śliczne maleństwa, już za nimi tęsknie :'( :'( :'( :'(
,,To co czuję jest tylko moje''
Obrazek
Ze mną: Lucia,Luna, Misia,Cooky,Yogi, Maleństwo. Za TM: Tabuś, Husky, Poldek, Szajbus, Lucky
Pająk
Posty: 407
Rejestracja: wt lis 02, 2010 7:07 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Horda pajęczycy

Post autor: Pająk »

Tydzień byłam z dala od swojej hordy, wyjechałam do rodziców, stadko zostało pod opieką mojej drugiej połówki.
Wracając zastałam wytęsknione szczury, które z okazji mojego powrotu urządziły trzygodzinne rzucanie się na klatkę i bitwy o to który do mnie wyjdzie. A Luby przecież rozpieszczał je jak tylko mógł. Kochane słodziaki. :)
Więc teraz czas na trochę opisów.

Obecnie mamy pięć szczurów - Skyre, Eshina, Szarego proroka, Avalona i Merkurego.
I na tym póki co zamierzamy poprzestać ::P

Dołączanie Avalona do trójki, która stanowiła nasze pierwotne stadko było ciężkie, traumatyczne i stresujące, głównie ze względu na charakter nowego szczura - albinosa o wdzięcznym imieniu Avalon.

Ale stało się. Avalon został alfą.
Jak wcześniej mieliśmy alfę-mam-wszystko-gdzieś-bylebym-miał-jedzenie (Skyre). Tak teraz mamy alfę z przypadku.
Avalon jest starszy od trójki rogatego szczura (Eshina, Skyre, Szarego proroka) tylko o 2 tygodnie, a jest sporo od nich większy. Jak się dziś dowiedziałam, ma urosnąć nawet do 1 kg. Nie wiem co to za odmiana. Albinos-gigant, ale już Avalon wygląda na dorosłego szczurka,a nie przestaje rosnąć.
Jeśli chodzi o jego zachowanie to jest gapą, straszną gapą. Nie ogarnia tak bardzo, że dostarcza nam sporo śmiechu. Wpada w miski, spada z krawędzi koszyczków, próbuje wchodzić na wapienko, uwielbia siedzieć na krawędziach i się bująć, chodzić po całej reszcie stada :

A oprócz tego jest też najbardziej pełen energii z całej gromadki, kiedy reszta przez cały dzień wyleguje się w hamaczkach on biega, skacze, budzi ich, próbuje zmobilizować do wspólnej bieganiny. I trzeba przyznać, że mu się udaje. Przede wszystkim dlatego, że jak reszta chłopców się nie obudzi, to będzie dalej chodził i skakał po ich głowach :


Najnowszym naszym maluchem jest Merkury, maluch z Wałbrzycha. Wczoraj odbyło się pierwsze zapoznanie i chłopiec wesoło śmigał między starszymi kolegami. Przeciskał się między nimi i pod nimi, co dostarczało nam, obserwatorom, sporo uciechy. Póki co obyło się bez zbędnej agresji, zwyczajne obwąchiwanie sobie jąder ::P

No i oczekujemy na nową klatkę, która mamy nadzieję dotrze niedługo.
Obrazek
Horda: Pestek [*], Eshin, Skyre, Szary prorok, Avalon, Merkury [*], Parszywek, Ćwirki dwa (Dunder i Piorun), Malygos HF
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Horda pajęczycy

Post autor: jordan »

Pajączku pochwal sie klatką :D
Obrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Horda pajęczycy

Post autor: IHime »

Witaj, Pajączku. Przyznaję, że zaglądam tu pierwszy raz, chociaż już wcześniej Ty i Twoje stadko wydaliście mi się sympatyczni, bo... okropnie boję się pająków i ten twój awatar przyprawia mnie o palpitacje serca! ;)

Avalon jest z ostatniego rzutu samczyków z labu z Lublina?
Pająk
Posty: 407
Rejestracja: wt lis 02, 2010 7:07 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Horda pajęczycy

Post autor: Pająk »

IHime pisze:Witaj, Pajączku. Przyznaję, że zaglądam tu pierwszy raz, chociaż już wcześniej Ty i Twoje stadko wydaliście mi się sympatyczni, bo... okropnie boję się pająków i ten twój awatar przyprawia mnie o palpitacje serca! ;)

Avalon jest z ostatniego rzutu samczyków z labu z Lublina?
A witamy, witamy w naszym małym kąciku ::)
Pająk z avatara pochodzi z mojej licznej kolekcji animowanych pająków. Niektóre są bardziej słodkie, inne mniej, niemniej nie ma czego się bać, nie ugryzie ;;)

Avalon, owszem uratowany został z UP w Lublinie. Podobno wszystkie szczury stamtąd pochodzące są takimi gapami ;;)
Obrazek
Horda: Pestek [*], Eshin, Skyre, Szary prorok, Avalon, Merkury [*], Parszywek, Ćwirki dwa (Dunder i Piorun), Malygos HF
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Horda pajęczycy

Post autor: IHime »

Pająk pisze:A witamy, witamy w naszym małym kąciku ::)
Pająk z avatara pochodzi z mojej licznej kolekcji animowanych pająków. Niektóre są bardziej słodkie, inne mniej, niemniej nie ma czego się bać, nie ugryzie ;;)
Avalon, owszem uratowany został z UP w Lublinie. Podobno wszystkie szczury stamtąd pochodzące są takimi gapami ;;)
Niestety, moja fobia nie rządzi się prawami logiki. Ale, ale postaram się nad nią panować.
Dopytuję o pochodzenie Avalona, bo jedzie do mnie labiś właśnie z Lublina, choć okrężną drogą. Czyli będziemy rodziną. ;)
Pająk
Posty: 407
Rejestracja: wt lis 02, 2010 7:07 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Horda pajęczycy

Post autor: Pająk »

IHime pisze:
Pająk pisze:A witamy, witamy w naszym małym kąciku ::)
Pająk z avatara pochodzi z mojej licznej kolekcji animowanych pająków. Niektóre są bardziej słodkie, inne mniej, niemniej nie ma czego się bać, nie ugryzie ;;)
Avalon, owszem uratowany został z UP w Lublinie. Podobno wszystkie szczury stamtąd pochodzące są takimi gapami ;;)
Niestety, moja fobia nie rządzi się prawami logiki. Ale, ale postaram się nad nią panować.
Dopytuję o pochodzenie Avalona, bo jedzie do mnie labiś właśnie z Lublina, choć okrężną drogą. Czyli będziemy rodziną. ;)
O! Kolejna spokrewniona osoba!
Musze przyznać, że ten albinos wprowadził wiele radości do naszego stadka. I generalnie do naszego domu. Są bardzo specyficzne, szczurzyca, od której brałam Avalona, potwierdza, że one są w pewien sposób gapowate, możliwe, że w laboratorium nie miały niektórych specyfików, czy zabawek, a normą było tłoczenie się i deptanie.
Chociaż trochę czasu musiało minąć, zanim moje szczury się przyzwyczaiły do ciut za brutalnych pieszczot Avalona. Kiedy iskał inne samce, one piszczał na początku. Teraz już razem śpią, tulą się, chociaż nadal Avalon cechuje się swoistym brakiem wyczucia ::P
Ale już po tak krótkim czasie widać, że jest bardzo proludzki. Luby, który strasznie był niechętny albinosom, teraz go uwielbia ::)
Obrazek
Horda: Pestek [*], Eshin, Skyre, Szary prorok, Avalon, Merkury [*], Parszywek, Ćwirki dwa (Dunder i Piorun), Malygos HF
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Horda pajęczycy

Post autor: Nakasha »

A ja proszę o fotki wałbrzychowego braciszka :D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Pająk
Posty: 407
Rejestracja: wt lis 02, 2010 7:07 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Horda pajęczycy

Post autor: Pająk »

Obrazek wbrew pozorom tu się krzywda nie dzieje, to miłość!
Obrazek i trochę przepychanek ::P
Obrazek Ale w końcu się usadowimy razem.
Obrazek Poknujemy razem
Obrazek Zjemy razem
Obrazek Obrazek Podczas gdy reszta stada nie chce się ruszyć
Obrazek a na końcu maluch zostanie sam
Obrazek i cały gerberek dla niego

A później:
Obrazek Avalon kuknie
Obrazek Szary odkrywa, że ma dwa ogony.

I jeszcze maluch z bliska:
Obrazek Obrazek
Obrazek
Horda: Pestek [*], Eshin, Skyre, Szary prorok, Avalon, Merkury [*], Parszywek, Ćwirki dwa (Dunder i Piorun), Malygos HF
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Horda pajęczycy

Post autor: Nakasha »

Też taki mały :P

A zdjęcia hamaczkowe są super! :D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”