Horda pajęczycy

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Horda pajęczycy

Post autor: tahtimittari »

Fajne stadko :D
Powodzenia z Merkurym i Avalonem, oby kastracja to rozwiązała - tak na marginesie, szczurze jajka są takie wieeeelkie po wycięciu..Jak kastrowałam Ketonala to miał +/- takie jak kocur :P
Pająk
Posty: 407
Rejestracja: wt lis 02, 2010 7:07 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Horda pajęczycy

Post autor: Pająk »

Merkury ma pięć ran po ugryzieniach, także musimy mu to smarować, by się wygoiło ładnie.
Na razie oczka Avalonowe poczekają. Dr Lewandowska stwierdziła, że prawdopodobnie to także od buzujących hormonów. Zajmiemy się tym, jak po kastracji się nie poprawi. Kastracja w poniedziałek, także proszę kciuki trzymać za Avalona i za nas, byśmy go dopilnowali odpowiednio.
Obrazek
Horda: Pestek [*], Eshin, Skyre, Szary prorok, Avalon, Merkury [*], Parszywek, Ćwirki dwa (Dunder i Piorun), Malygos HF
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Horda pajęczycy

Post autor: Cyklotymia »

Pewnie że będą kciuki :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Horda pajęczycy

Post autor: Jessica »

będziemy kciukać :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Horda pajęczycy

Post autor: szczurzyca. »

kciuki za mojego białego miśka! :-*
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Pająk
Posty: 407
Rejestracja: wt lis 02, 2010 7:07 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Horda pajęczycy

Post autor: Pająk »

Po przyniesieniu do domu był jeszcze trochę osowiały i nieruchliwy. Niemniej po 2 godzinach już biegał i próbował na wszelkie sposoby zdjąć sobie klosz. Ocierał się o wszystko w klatce byleby to sobie zsunąć. A teraz leży w rogu klatki z tym swoim czarnym kloszem, obrażony na cały świat, że to musi nosić. Na mnie też ::(
Obrazek
Horda: Pestek [*], Eshin, Skyre, Szary prorok, Avalon, Merkury [*], Parszywek, Ćwirki dwa (Dunder i Piorun), Malygos HF
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Horda pajęczycy

Post autor: szczurzyca. »

przejdzie mu :D za jakieś 4 dni dostaniecie Parszywka! pocieszę Was :)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Horda pajęczycy

Post autor: IHime »

Moda z XVII wieku jakoś nie pasuje szczurom, wolą nowoczesne przetarcia i ażury. ;)
Pająk
Posty: 407
Rejestracja: wt lis 02, 2010 7:07 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Horda pajęczycy

Post autor: Pająk »

Niestety Avalon przypieczętował swój los w kołnierzu. Nie wiem jakim cudem, bo między jego sięgnięciem do rany, a moim "Ej!" są ułamki sekund, to mimo to, zaczął dobierać się do tej rany. Prawie dokopał się do wewnątrz-skórnych szwów. Także niestety, przez najbliższe trzy dni będzie bardzo niezadowolonym lampionem ::(
Obrazek
Horda: Pestek [*], Eshin, Skyre, Szary prorok, Avalon, Merkury [*], Parszywek, Ćwirki dwa (Dunder i Piorun), Malygos HF
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Horda pajęczycy

Post autor: szczurzyca. »

a to małpa! :(
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Pająk
Posty: 407
Rejestracja: wt lis 02, 2010 7:07 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Horda pajęczycy

Post autor: Pająk »

My już doszliśmy do tego jak sobie to Avalon rozwalił, przy czym rozwalił to słowo mocno na wyrost, bo po prostu widać milimetr szwów. Niemniej nasz szczur podciąga sobie tamte okolice łapkami, by móc się lepiej doczyścić. Robi to nawet teraz kiedy ma kołnierz. Musiał sobie skóry tyle naciągnąć, by ranę na ten milimetr rozciągnąć.
Na szczęście już się do kołnierza przyzwyczaił i nie jest taki bardzo fochnięty. Musi jeszcze jedną dobę w nim wytrzymać. I będzie wooooolny!

Tymczasem do stada naszego dołączyła śliczna samiczka - Daisy - Obrazek
Pochodzi z walentynkowego bazarku SPSu ;)

Iiii czekamy na Parszywka! Już niedługo!
Obrazek
Horda: Pestek [*], Eshin, Skyre, Szary prorok, Avalon, Merkury [*], Parszywek, Ćwirki dwa (Dunder i Piorun), Malygos HF
sheila.
Posty: 366
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 9:49 am
Lokalizacja: Kęty.

Re: Horda pajęczycy

Post autor: sheila. »

Daisy jest śliczna, tylko pozazdrościć ! ;D
sheila&mysia <3
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Horda pajęczycy

Post autor: Jessica »

Daisy śliczna :) niech się dobrze chowa O0 (przed Twoimi szczurami) ;D :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Pająk
Posty: 407
Rejestracja: wt lis 02, 2010 7:07 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Horda pajęczycy

Post autor: Pająk »

Avalon od wczoraj bez kołnierza. Nie próbował dobierać się do szwów, w ogóle jest bardzo grzeczny. Zupełnie nie ten szczur, dał mi się cały wymiziać ;D Schudł trochę, zrobiły mu się pucki od kołnierza i kilka ranek, po tym jak zażarcie walczył z kołnierzem.
Niestety Avalon ma tez biegunkę, już około 12 h. Zapewne od antybiotyków (osłonowo podajemy lakcid) i zmiany diety (nie był w stanie jeść karmy normalnie, trzymałam mu ją i pomagałam, ale głównie jadł zupełnie co innego przez te 5 dni, dziś znów je karmę). Dostał węgiel, lakcid i dwa poidła by się nie odwodnił. Pije, je i jest energiczny i żywotny. Ale nadal się martwię.
Obrazek
Horda: Pestek [*], Eshin, Skyre, Szary prorok, Avalon, Merkury [*], Parszywek, Ćwirki dwa (Dunder i Piorun), Malygos HF
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”