Sześciu szczurzych rozbójników

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Sześciu szczurzych rozbójników

Post autor: lovekrove »

Albinosy straszniejsze na zdjęciach. W rzeczywistości piękności :D
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
efix
Posty: 144
Rejestracja: pt lis 05, 2010 7:17 pm

Re: Sześciu szczurzych rozbójników

Post autor: efix »

hej. A co tu tak cicho? Jak tam stadko? Może jakies fotki się pojawią w niedługim czasie? :]
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Sześciu szczurzych rozbójników

Post autor: limomanka »

Zgadzam się - albinosy to prawdziwe piękności :)
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Sześciu szczurzych rozbójników

Post autor: lovekrove »

Stadko w weekend się powiększa o pewnego Boskiego pana z Sun Rut's :D Uszka standard, umaszczenie jak najbardziej standard i agut :D Brakowało mi trochę "dzikiego" futerka w stadzie ;D
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Sześciu szczurzych rozbójników

Post autor: limomanka »

lovekrove, chyba już gratulowałam na allo, ale co mi szkodzi i tu ;D Piękny i boski pan - ciekawam jak teraz wygląda, bo na zbiorczych fotkach nie jestem w stanie go znaleźć :) Ale czekam cierpliwie na fotki.
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Sześciu szczurzych rozbójników

Post autor: lovekrove »

Zbójnik niestety a może i stety odejdzie od przypadkowej zasady stada: uszy dumbo i biały brzuchol. Mam nadzieję, że zaakceptują "odmieńca" :D
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Sześciu szczurzych rozbójników

Post autor: lovekrove »

Choroba mnie dopadła i łączę teraz szczurki. I spostrzegłam coś, czego bałam się spostrzec - Gucio chyba nie wymagał kastracji. Ten bandzior nic a nic się nie zmienił, nawet małego doprowadza do pisku! Ale zachowując wszystkie zasady łączenia Gutek jakoś zapomina o swojej agresjii... No nic, będzie dobrze. Dzisiaj jest pierwszy wybieg Gru :D Oficjalnie - Ruti Sun Rat's. Śmieszny jest. Ale patrząc na ich wszystkich wzięło mnie na wspomnienia o poprzednim stadzie. Zawsze jak płakałam, wszystkie szczurki uciekały, tylko Muffin przychodził... A teraz płaczę, bo go nie ma. I nikt nie przychodzi. Pamiętam jak on pięknie pachniał, jaki był kochany i wyjątkowy. Między mną a nim była specjalna więź. Tylko między nami. Innych się bał. A do mnie zawsze przychodził. I jak właził na okno i wąchał zapachy z dworu tęskniąc za wolnością... Nie mogę się pogodzić z myślą, że drugiego takiego już nigdy nie spotkam.
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Sześciu szczurzych rozbójników

Post autor: limomanka »

lovekrove - tulę mocno. Też mnie czasem nachodzą myśli o TYCH Szczurach, które już odeszły. Ale jednocześnie wiem, że w każdym kolejnym stadzie jest przynajmniej jeden szczur, który tak bardzo chwyta za serce. Może w inny sposób, może jest zupełnie inny, ale zawsze jest Ten Wyjątkowy.
Kciuki za łączenie obecne :)
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
pszczółka
Posty: 15
Rejestracja: pn wrz 12, 2011 9:42 pm

Re: Sześciu szczurzych rozbójników

Post autor: pszczółka »

Hop hop :)

Przyszłam zapytać, co u Twoich szczurków i u Was słychać? :) Jak się sprawują Zdzichu i Edziu? Jak maluch?
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Sześciu szczurzych rozbójników

Post autor: lovekrove »

Wszytko o dziwo dobrze. Edzio jest taki specyficzny. Daje się głaskać, dużo piska, często zastyga, dużo się myje :D A Zdzichu to straszny... luzak. Jest wiotki. Ale to jak! Trzymam go w ręku i przekręcam rękę - każdy normalny szczur łapał by się łapkami, żeby nie spaść, a on się ześlizguje. "Rozlewa" się w dłoniach. A Gru jest bardzo podobny do Muffina. I z zachowania i z wyglądu. Jest mały i już raczej nie urośnie (tak jak Muff), wszędzie włazi, jest zwinny, towarzyski, ale na rękach nie usiedzi.

Nagranie z zabawy kalendarzem adwentowym :D :
https://www.youtube.com/watch?v=tAdwTJe_JiU
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
efix
Posty: 144
Rejestracja: pt lis 05, 2010 7:17 pm

Re: Sześciu szczurzych rozbójników

Post autor: efix »

Więcej! Popłakałam się.. Moje placki dorosły! Jaki widok.. Stadko ekstra odkarmione. Takie słodkie kluseczki.. Wycałuj i wyściskaj wszystkie po kolei :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”