Sześciu szczurzych rozbójników

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
malwa115
Posty: 124
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 12:51 pm
Numer GG: 11017572
Lokalizacja: Brzeg

Re: Trzej panowie

Post autor: malwa115 »

http://img641.imageshack.us/img641/796/img2874e.th.jpg To taaki dłuuugi szczur,czy 2 szczury? :D Wzruszyłam się,jak zobaczyłam to zdjęcie,jak są tak w siebie wtuleni! <33 Mizianko i całuski dla szczurków ode mnie :-*
Obrazek
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Trzej panowie

Post autor: lovekrove »

Dwa szczurki ;)
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Trzej panowie

Post autor: lovekrove »

Oskar już staje się większy od Muffina :D Ma już ponad 2 miesiące i waży 198 gram (Muffin 200g) Strasznie kochany urwis. Jako jedyny nie boi się ludzi, więc jest, że tak powiem, szczurem pokazowym. Szybki, zwinny, łakomy, garnie do ludzi, straszna piszczałka. Ulubieniec domowników. Jest także wspaniałym modelem. ;D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
Szeliza
Posty: 740
Rejestracja: czw paź 22, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Trzej panowie

Post autor: Szeliza »

Wspaniała historia ;D Na pewno cieszysz się że znalazłaś Muffina. Bo gdyby nie on to byś teraz szczurów nie miała.
Śliczne zdjęcia i szczurasy :-*
Awatar użytkownika
szczurolap
Posty: 153
Rejestracja: czw maja 08, 2008 2:34 pm
Lokalizacja: Mulhouse

Re: Trzej panowie

Post autor: szczurolap »

Od początku śledzę tą historię i jestem pod wielkim wrażeniem ;) Widać, że szczurasy mają prawdziwy raj u Ciebie :) a Muffin jest po prostu przecudowny <3 wyczochraj stadko ode mnie :)
Awatar użytkownika
malwa115
Posty: 124
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 12:51 pm
Numer GG: 11017572
Lokalizacja: Brzeg

Re: Trzej panowie

Post autor: malwa115 »

Ostatnie zdjęcie prze boskie! śliczna klusia! :-*
Obrazek
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Trzej panowie

Post autor: lovekrove »

Chłopcy czują się dobrze, ale męczy mnie ich kichanie :-\ Muszę się jednak do weta doczłapać.

Oskar i Muf:
Obrazek
Oskar i Alvin:
Obrazek
Muffin :D :
Obrazek
Alvin (jak ja nie lubie jak mi po biurku chodzą ::) ):
Obrazek
No i Oskarek jeszcze raz:
Obrazek
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
malwa115
Posty: 124
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 12:51 pm
Numer GG: 11017572
Lokalizacja: Brzeg

Re: Trzej panowie

Post autor: malwa115 »

No to zdrówka życzymy! :-*
Obrazek
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Trzej panowie

Post autor: molll »

O raaany... jakie śliczności... potwierdza się tu moja ogromna chęć agutkowego szczurka! są prześliczni :) moim panią by się spodobali :P lovekrove masz cudaki nie szczurki :)
molll i jej 3 babole życzą zdrówka kichadełkom. Będziemy was tu śledzić i czekać na więcej zdjęc !

PS. wyczaiłam u ciebie na biurku kinderki :P aż mnie ochota naszla- jak ja je uwielbiam!!!
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Trzej panowie

Post autor: lovekrove »

Kinderki są przegenialne :D Jedna z moich ulubionych form czekolady, którą nawet jak się mocno zasłodzę, to dalej jem ;D Dziś była pierwsza wizyta u weta w Pruszkowie u pani Katarzyny Sobieraj. Świetne podejście, widać, że kocha zwierzęta. Dostrzegła, że Alvin ma na sierści porfirynę. Wcześniej już ją widziałam, ale na szmatkach. Powiedziała, że spowodowane może to być stresem wynikającym z hierarchii stada, ale żeby obserwować. Płucka czyste, a na kichanko zaleciła przerzucenie się na jakiś czas na ręczniczki i obserwować, czy będzie poprawa. Dodatkowo inhalacje z soli iwonickiej i jakichś ziółek, a jak to wszystko nie przyniesie poprawy podawać Echinaceę przez minimum 2 tygodnie. Ech, jak wyjdzie, że kichanie jest przez ściółkę, to będzie mały problem, bo mam w zanadrzu 40 litrów żwirku Norka Cat's (podobna do Pinio)... No cóż, się zobaczy.
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Trzej panowie

Post autor: kinia87 »

ojj oby szybko ta alergia przeszla... jakby co polecam ta granulowana slome - jest genialna po prostu, pod kazdym wzgledem. Mam jeszcze 3/4 wora chipsi ultra, ktory niestety uczulal :/ tak jak chipsi citrus... sloma nie pyli nic a nic, w porownaniu do wiekszosci zwirkow... ale na razie rzeczywiscie zobacz, czy to faktycznie alergia... moje dziewuchy zycza duzo zdrowka!
A chlopakow masz boskich! jestem w szoku z Muffinem, typowy dziki szczuras, nie moge wyjsc z podziwu!
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Trzej panowie

Post autor: kinia87 »

wymieklam przy focie z trampkiem... :D
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Trzej panowie

Post autor: lovekrove »

Dziś sesja na konkurs do kalendarza. Strasznie trudno uchwycić ich cudne pysie ::) Oskar najspokojniejszy, więc on robił za modela. ;D

Obrazek

Udawał dumbo :D
Obrazek

Chciałam dać na konkurs to zdjęcie, ale zrezygnowałam, bo nie ma na nim wyraźnych elementów zimy:
Obrazek
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
sheila.
Posty: 366
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 9:49 am
Lokalizacja: Kęty.

Re: Trzej panowie

Post autor: sheila. »

zdjęcia cudowne ! ::) ::) ::)
sheila&mysia <3
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Trzej panowie

Post autor: lovekrove »

A to moi panowie w wykonaniu Sun22:
Obrazek

Straszliwie mi się podobają :D
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”