Dziewczynki kochane

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Cola i Whisky

Post autor: klauduska »

śliczne panny masz :)!
ja i mój Tie [czarny] przesyłamy buziaki jego siostrze Pepsi :P
a ja i Dumbol zapalamy świeczuszkę dla jego siotry Whisky.. [*]
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Cola i Whisky

Post autor: Newbie »

klauduska dziekujemy za pamieć oraz za buziaki i razem z Pepsi odzyłamy :)

tak się dziś zastanawiałam, kiedy jest odpowiednia pora na pierwszy wybieg, i jak się okazało niepotrzebnie zaprzątałam sobie tym głowę - Cola zwiała i poznaje pokój. na szczęście da się ją schwytać, już kilka razy mi się to udało więc mam nadzieję że na noc nie będzie problemu ze złapaniem, i póki co nie łobuzuje za bardzo :)

a maleństwo Pepsi jeszcze nie jest zainteresowana wolnością, puściłam ją na dywan, a ta przyszła do mnie, schowała się w dekolcie i zaczęła zasypiać :) czyli to nie jest jeszcze jej czas ;)

pozdrawiamy :D
Obrazek
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Cola i Whisky

Post autor: klauduska »

moje maluchy wcale nie chcą łazić po podłodze. Tycik to wszelkimi sposobami wracam na łóżko znowu, a Dumbol i Tie włażą do transporterka, który stoi otwarty :). Leniuchy z nich niezłe. tylko by spały i spały ;P
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Cola i Whisky

Post autor: Newbie »

no leniuchy straszliwe, zamknęłam Colę w klatce, a ta zaczęła zachowywać się jakby ADHD miała :P gania, niucha, i próbuje przegryźć pręty :P tylko z 10 minut poświęciła na napełnienie brzuszka i umycie się i już wariuje ;)

ale z dumą muszę przyznać, że jak tylko wróciła do klatki to puściła w kącie ogromnego sika :P więc mam nadzieję, że nie pozostawiła za wiele smrodków po kątach (chociaż bobki to na pewno, bo jak się ekscytuje to nie może się powstrzymać ;) )mała łobuziara ;)

a maleńka Pepsi nic sobie z tego nie robi i odpoczywa sobie w koszyczku :) słodziak mój maleńki <serducho>
Obrazek
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Cola i Whisky

Post autor: Newbie »

i tak ku pamięci, znalazłam dziś u chłopaka w telefonie piękne zdjęcie Colki z Whisky [*] i nie mogę się powstrzymać żeby go tu nie wstawić...
Obrazek
Obrazek
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Cola i Whisky

Post autor: Newbie »

Cola łobuziara juz poznała cały pokój :P
przejrzała chyba każdą szczelinę i teraz zaczyna poznawać szafki, półki i suszarkę do ubrań :P

tylko jedna rzecz mnie martwi. Pepsi w cale nie chce schodzić na podłogę. dałam dziewczynom gerberka, a malucha brała kawałek i uciekała pod kołdrę, więc zestawiłam miseczkę na podłogę i zdjęłam Pepsi z łóżka. mała zjadła troszkę i jak chciała wejść pod łóżko to Cola ją "zaatakowała". mała nie ma ranek ani nic w tym stylu, ale nieco martwi mnie taka reakcja Coli na moje maleństwo..
Obrazek
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Cola i Whisky

Post autor: klauduska »

nie przejmuj się. mojego tyćka już z mln razy na podłogę puszczałam i wszelkimi sposobami na łóżko wracał. kompletnie nie chce tam siedzieć :)
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Cola i Whisky

Post autor: klauduska »

kiedy odbierasz haszczankę?
ja liczę, że dzisiejszy wyjazd ilony1 do warszawy z moim maluchem dojdzie do skutku, za co trzymam mocno kciuki :P!
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Cola i Whisky

Post autor: Newbie »

heh, ja czekam do soboty... doczekac sie nie moge ale mysle ze szybko zleci :P
Obrazek
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: Newbie »

moja "maleńka" Pepsi
Obrazek

i tu mam pytanie: czy szczur sie może przejeść? bo ona je i je i je i je i niedługo będzie szersza niż długa ;)
Obrazek
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: Newbie »

noi mam już u siebie haszczanke od Ilony1 (dziekujemy :D )

niuńka zwie się Fanta, a fotki wrzucę jutro :)
Obrazek
Awatar użytkownika
numiko
Posty: 73
Rejestracja: śr paź 06, 2010 10:34 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: numiko »

Newbie jak to mój mąż określił Pepsi to prawdziwy Szaroszczur :D Śliczne dziewuszki :) Mizianko od nas :)
Obrazek
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: klauduska »

Newbie pisze:noi mam już u siebie haszczanke od Ilony1 (dziekujemy :D )

niuńka zwie się Fanta, a fotki wrzucę jutro :)
foooty!!! :)
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: Newbie »

foty bedą, ale pewnie wieczorem :)
muszę posprzątać chałupę (wymieść bobki spod szafek ;) ), bo ma dziś przyjechać właścicielka po kasę za mieszkanie

ale zrobię i wstawię :)

a Fanta jest przekochana!
na początku Cola jej pokazać hierarchię, a mała (zgodnie z tym co Ilona powiedziała) strasznie piszczała i bałam się że Cola jej krzywdę zrobi. więc rozdzielałam, łączyłam, do wanny wrzuciłam to Cola wyskoczyła, Pepsi zobaczyła i też próbowała. na szczęście przed nocą zapanował ład i porządek (postawiłam klatkę tuż przy łóżku, żeby słyszeć ewentualnę piski i móc interweniować) i nie działo się nic!

ale jak wstałam zobaczyłam rzecz dziwną - Pepsi z Fantą w bandamkowym hamaku a Cola sama w koszyku! a dziwi mnie to dlatego, że Colka jako samica najważniejsza do tej pory ZAWSZE spała w hamaku. no cóż, ciekawe zmiany.
a Pepsi zyskała wspaniałą przyjaciółkę, dostaje od Fanty to, czego Cola nie chciała jej dawać - są dla siebie czułe, ślicznie się iskają i śpią pięknie przytulone (wcześniej nie widziałam tak ujmujących obrazków..)
Obrazek
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: Newbie »

no to fotki :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Coli zdaje się nie ma na fotkach, nie miała czasu na sesję, musiała ganiać po pokoju ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”