Dziewczynki kochane

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Cola i Whisky

Post autor: Newbie »

ehh szkoda mi Colki... chodzi, wącha i szuka Whisky... chyba ją poczuła na moich spodniach, bo koniecznie chciała przebić się na drugą stronę nogi... ale biega, je normalnie - apetyt ma, z okazji przygotowań świątecznych dostała trochę przysmaków, niemal rzuciła się na paprykę i pomidora, ryżem też nie pogardziła, także mam nadzieję, że szybko się pozbiera. ale macie rację - nie jestem w stanie się z nią pożegnać i ją oddać.. mam nadzieję, że szybko znajdę dla niej towarzyszkę. Jednak będzie musiała wytrzymać sama przynajmniej do nowego roku :( i trudny okres przed nami - na święta ma się zjechać moje rodzeństwo z wrednymi, wrzeszczącymi dziećmi, więc będę musiała dla niej znaleźć jakiś zaciszny kącik

Trzymajcie kciuki, żeby mała poradziła sobie i żeby szybko znalazła się dla niej wesoła przyjaciółka
Obrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Cola i Whisky

Post autor: odmienna »

Newbie pisze:.....trudny okres przed nami - na święta ma się zjechać moje rodzeństwo z wrednymi, wrzeszczącymi dziećmi, więc będę musiała dla niej znaleźć jakiś zaciszny kącik

co tam szukać będziesz- słuchaj co Ci ciotka odmienna rzeknie: najlepszy dla niej kącik będzie w Twoim dekolcie, tam przecież nikt nieupoważniony ruszyć się jej nie ośmieli, za to może niektórzy członkowie rodziny do absolutnie niezbędnego minimum ograniczą czas łamania się z Tobą opłatkiem ;) .

Koleżanka znajdzie się na pewno szybciutko :)
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Cola i Whisky

Post autor: Newbie »

no to chyba pora na drobne uaktualnienie

bylam dzis z Colą u weta na kontroli (jako, że chciałam jak najszybciej znaleźć Coli koleżankę) i wynik - zdrowiusieńka! i w ten sposób do Colki dołączyła dziś maleńka koleżanka (na prawdę maleńka, chyba połowę mniejsza od Coli)
malucha nie udało mi się jeszcze sfotografować, ale jak tylko uda mi się to dodam zdjęcia. Mogę powiedzieć tylko, że to agutkowy kapturek :)

kilka świątecznych fotek Coli:
Obrazek pierwsze spotkanie z choinką

Obrazek i nieco bliższe spotkanie z choinką ;)

Obrazek śpioszek na półce

Obrazek i wielki wytrzeszcz na półce ;)

no a dziewczynki już chyba ustaliły hierarchę (mam nadzieję) i na luzie hasają po wersalce i zgodnie wcinają gerberka :)
Obrazek
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cola i Whisky

Post autor: valhalla »

Cudnie! Więc Cola ma już nową przyjaciółkę! Jak maleństwu na imię? Pokaż ją jak najszybciej :)

A Colka jest śliczna :) Ten czarny łepek...
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Cola i Whisky

Post autor: Newbie »

maleństwo jeszcze imienia nie ma :) ale rozbrykana jest baaaardzo :D wszędzie jej pełno ;) próbowałam dzisiaj fotki zrobić, ale maluch za szybki jest :P może przez noc się trochę oswoi z otoczeniem i jutro łatwiej będzie. mam nadzieję, bo śliczna jest i szkoda ukrywać ją przed światem ;)
Obrazek
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Cola i Whisky

Post autor: Newbie »

Panie i Panowie, przedstawiam wam maleńką Pepsi :D

Obrazek
Obrazek

i dziewczynki obok siebie
Obrazek

przepraszam za jakość zdjęć, maleńka strasznie szybka jest więc i tak za sukces uznałam zrobienie jej jakichkolwiek nierozmazanych zdjęć ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Capisca
Posty: 259
Rejestracja: sob sie 28, 2010 4:53 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cola i Whisky

Post autor: Capisca »

heh fajne imiona a tym bardziej fajne szczurki :) PepsiCola :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 05#p743305

za TM: Jasiu[*], Jovi[*], Miodek[*], Jago[*], Iban[*], Toudie[*], Elmo[*]:(
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cola i Whisky

Post autor: valhalla »

Jaka śliczna szczurka :) Rozpłynęłam się po prostu. I imię bardzo dobrze pasuje ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Cola i Whisky

Post autor: Newbie »

malucha ma jeszcze szare plamki na białym brzuszku, ale niestety jeszcze nie udało mi się tego uwiecznić ;)
dziewczyny są rozkoszne, Colka odżyła, a jak ganiają razem po wersalce to mam wrażenie że to biega stado koni ;)
Obrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Cola i Whisky

Post autor: odmienna »

Pepsi i Colca...
malucha ma jeszcze szare plamki na białym brzuszku
:-* to ja idę się czegoś napić, bo nie wiedzieć czemu, strasznie mi się chce bąbelków "szczypiących w jęzora" ;D
sheila.
Posty: 366
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 9:49 am
Lokalizacja: Kęty.

Re: Cola i Whisky

Post autor: sheila. »

Imiona przeboskie ! 8)
A tak z ciekawości , skąd masz Pepsi ? :)
Mizianko przesyłam ! :-*
sheila&mysia <3
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Cola i Whisky

Post autor: Newbie »

Pepsi mam z miotu od efix (z tego tematu: http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=28886 )
Obrazek
sheila.
Posty: 366
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 9:49 am
Lokalizacja: Kęty.

Re: Cola i Whisky

Post autor: sheila. »

aa ... rozumiem :)
A dziewczynki cudoooowne <serducho> !
sheila&mysia <3
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Cola i Whisky

Post autor: Newbie »

fotki, fotki, fotki...

przedwczoraj "zainstalowałam" dziewczynom koszyczek, ale dopiero wczoraj (nie wiem, moze tylko na potrzeby sesji :P) się nim zainteresowały:

Pepsi
Obrazek
Obrazek

Cola
Obrazek
Obrazek

dziewczynki razem:
Obrazek
Obrazek

i dylemat Pepsi: wyjść, czy zostać w klatce... ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BabyP
Posty: 82
Rejestracja: czw sie 19, 2010 5:11 pm
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Cola i Whisky

Post autor: BabyP »

Przesłodkie miziaki :-*
,,To co czuję jest tylko moje''
Obrazek
Ze mną: Lucia,Luna, Misia,Cooky,Yogi, Maleństwo. Za TM: Tabuś, Husky, Poldek, Szajbus, Lucky
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”