Mictlanowe Samcole

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Mictlanowe Samcole

Post autor: Mictlan »

Witajcie ! W sumie od jakiegoś czasu udzielam się tutaj na forum, a jeszcze nie miałem okazji przedstawić wam mojego stadka :). A więc na dzień dzisiejszy mój dom zamieszkuje 11 ogonowe stado samców :). Cała wesoła jedenastka mieszka sobie w Ferplaście XL'ce, a więc teraz przedstawię wam lokatorów :

Labiś :
Obrazek
Obrazek

Albinek przyjechał do mnie krótko przed świętami z Warszawy :). Nazwaliśmy go razem z dziewczyną po prostu Labik bo nie mieliśmy pomysłu na imię.. Kochany, wciąż troszkę nieśmiały, ale przełamujemy pierwsze lody, w klatce czasami potrafi narobić rabanu, ale szybko przestaje i się uspokaja :).

Buba :
Obrazek
Obrazek

Najstarszy samiec w stadku, 7 miesięczny białasek. Samiec alfa, miziak, śpioch i w ogóle. Zawsze bezproblemowy, gdy tylko siedzi na rękach to od razu pulsuje oczkami i idzie spać, kocha jak się go głaszcze :).

Gacek :
Obrazek
Obrazek

Haszczak adoptowany jakoś we Wrześniu/Październiku ze Świnoujścia z przypadkowego miotu :). Kocha zabawy z ręką, lubi mizianie, ale nie za długie bo szybko go nudzi, wszędzie go pełno, wynajduje w pokoju fanty o których pojęciu nie mieliśmy pojęcia...

Odyn :
Obrazek
Obrazek

Kochany poincik, razem z bratem adoptowani z Lublina, jego brat, Hades nie ma połowy ogona, poprzednia właścicielka do tej pory nam nie wyjaśniła dlaczego.. Przez 3 miesiące pobytu u poprzedniej właścicielki byli tylko 2 razy na rękach, ciężko było ich przekonać, że My jak i inne szczury nie są groźne, ale w końcu się udało :).

Loki :
Obrazek

Stadkowa wiercipięta, nie potrafi chwili w miejscu usiedzieć, wszędzie by chciał biegać, zwiedzać, zaczepiać. Kocha denerwować mnie jak i resztę stada :D.

Killer :
Obrazek

Po prostu Killer, nic dodać, nic ująć ;D

Bandyta :
Obrazek
Obrazek

Drugi haszczak w stadku, kochany, słodki, kocha kraść z talerza, teoretycznie nie sprawia problemów, ale czasami potrafi dokopać :).

Forrest :
Obrazek
Obrazek

Brat Gacka, całkiem inny, rozbrykany, na pewno nie należy do typów lubiących mizianie, ale czasami pozwoli na głaskanie :).

Póki co to wszystko, na dniach będę dodawał zdjęcia i opisy reszty stadka, tymczasem musicie zadowolić się tym, co jest :)
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: mikanek »

Super stadko! Wymiziaj od nas!
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Mictlan »

Robi się ;D
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Nietoperrr... »

Widzę,że GMR dopadło na dobre... ;D Tyyyle futra!!!Rozkosz dla oczu i duszy!!!Ostre czochrańsko od Nietoperka!!! ;D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: szczurzyca. »

ale przystojniaki! ;D czekam na ciąg dalszy.
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Mictlan »

Ok, teraz przedstawię wam jednego lokatora, w sumie troszkę nieaktualne zdjęcia, ale lepszy rydz niż nic :). Jest to nasz malutki double rex, którego mamy za 5zł z pseudo, ponieważ nie chciał typowi zejść..Dumboszak double rex, czyli moje małe marzenie... ::).. A oto on :

Frodo :
Obrazek
Obrazek

No, tutaj trochę nieaktualne :). Ostatnio się ofutrzył i dzisiaj znów jest na wpół łysy..;D Postaramy się mu coś dzisiaj/jutro cyknąć bo nie wiem czy odzyskamy dzisiaj aparat ;).

I jeszcze bonus w postaci Lokiego ;D chyba moje ulubione jego zdjęcie :
Obrazek
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Mictlan »

Dobra, zamieszczę jeszcze dwa zdjęcia, na których widać jak chłopaki konsumują kolację ;D . Po prawej stronie widać Hadesa i ten jego nieszczęsny ogon...

Obrazek

Obrazek

No to by było na tyle :).
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Nietoperrr... »

Frodo...Jej!!!CUDO!!!Tylko szkoda,ze za niego zapłaciłaś...(kurcze,jak sobie tak patrzę na jego zdjęcia,to chyba sama bym to zrobiła za ten jego czar...A fe Nietoper,a fe! ;)Lincz na forum! )
Jest cudny.~Golasy mają w sobie coś magicznego,a jeszcze takie raz gołe,raz z futrem i to za każdym razem w innym miejscu,to już podwójna magia...
A Hadesik i tak "tyły" ma piękne,pomimo pewnych braków. ;D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Mictlan »

Też ubolewam, ale za darmo nie dało się go wytargać, a razem z dziewczyną nie mogliśmy się oprzeć po prostu.. I chyba nie ma się co dziwić.. Dzisiaj jak robiłem chłopakom zdjęcia przy żarciu Frodo sobie biegł na dolną część klatki i go uchwyciłem w dość niekorzystnej pozie dla niego, ale dla mnie i tak wyszedł pięknie, jak na każdym zdjęciu ;D :

Obrazek

Teraz ucieka przed obiektywem bo chyba coś czuje, że ma mało fotogeniczny tydzień bez futerka ;D
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Nietoperrr... »

Jaka grzywka seksi!!! ;D ;D ;D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Mictlan »

Wiadomo, Frodo wprowadza nową modę :D. A Hadesik z tym ogonkiem ma trochę problemów, ciężej mu utrzymać równowagę na przykład, przy łączeniu 1,5 miesiąca piszczał o ten ogon, ale w końcu wyluzował i może być ze stadem, więc jest ok :)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Nietoperrr... »

A jak on ten ogonek stracił?
Istnieje też odmiana szczurków bezogonowych,aczkolwiek ich się nie rozmnaża,przynajmniej u nas w Polsce,bo to genetyczna wada.Ale takie szczurki tez żyją i funkcjonują całkiem normalnie.Tylko mają przez brak ogona zupełnie inne ułożenie ciała,co skutkuje wadami postawy.Tak więc kawałek ogona mniej,to nie aż taki problem.Kwestia przyzwyczajenia szczura do ciut innego życia,jak np.szczura po ostrym zapaleniu ucha wewnętrznego,co do końca życia chodzi z głową przekrzywioną i na początku się przewraca,a później przyzwyczaja,uczy żyć "inaczej" i żyje normalnie.
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Mictlan »

Wiesz, o tym jak on stracił ten ogon dowiedziałem się dopiero po tym jak on razem z Odynem u mnie byli.. A więc w wieku 6tygodni razem z matką zostali wyrzuceni do piwnicy, ponieważ w mieszkaniu za dużo miejsca zajmowały węże.. Matka z nimi była w tej piwnicy i pech chciał, że zaatakował ją szczur kanałowy, który odgryzł hadesowi pół ogonka, a Odyn do tej pory ma bliznę na nosie.. Na pewno nie wierzę, że mieli wtedy 6tygodni, bo po przyjeździe do mnie chłopcy mieli 3 m-ce, a rany były wtedy świeżutkie, nawet ogon Hadesa nie był zasklepiony.. Echh, ale teraz już wszystko w porządku, ogonek się zasklepił i jest ok:)
Awatar użytkownika
Essme
Posty: 132
Rejestracja: śr maja 09, 2007 7:11 am
Lokalizacja: Warszawa-

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Essme »

jak tam Labiś? zaadoptował się w stadku? :) przełamuje nieśmiałość?
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Mictlan »

A u nas dużo niusów, Labika niestety chłopy nie chcą zaakceptować, prawdopodobnie w niedzielę będzie w nowym domku..:)
Frodo rośnie jak na drożdżach, raz ma sierść, raz nie ma i tak w kółko :D. Buba się rozrósł wszerz, haszczaki coraz jaśniejsze i coraz większe, oczywiście żebyście o nas nie zapomnieli tutaj kilka zdjęć paskud ;D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”