Maluchy Pchełki :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
vAnetav
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 17, 2010 2:10 pm

Maluchy Pchełki :)

Post autor: vAnetav »

Wczoraj urodziło mi się 11 maluchów, 2 chcę zostawić mamusi:) a resztę pupilków oddać w dobre ręce.
Jak na razie nie mam zdjęć, ale jak tylko zaczną być widoczne na ich ciałku barwy kolorków to zrobię zdjęcia i podam link. Mamusia jest czarno-biała, tatuś nieznany;] ponieważ kupiłam szczurzyczkę w zoologu z miłą niespodzianką, dlatego nie wiem jakich barw był tatuś, ale podejrzewam, że też czarno-biały.
Jestem z Żagania, woj. Lubuskie. Jest to małe miasto dlatego mogę zaoferować dojazd do większych miast takich jak np. Zielona Góra a najdalej mogę dojechać do Wrocławia.
Proszę pomóc maluchom znaleźć dobre domy:)
Już niedługo pojawią się linki do zdjęć:)
Pozdrawiam i czekam na chętnych! :)
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: oddam 9 maluchów w dobre ręce:)

Post autor: RattaAna »

biedne maluchy... i biedna matka:(
idź do sklepu i powiedz o gratisie, jaki Ci dodali - nie zostaw tego bez echa...
powodzenia w szukaniu dobrych domów; poczytaj tez o tym jak karmić matkę szczurzycę, która ma młode;
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
vAnetav
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 17, 2010 2:10 pm

Re: oddam 9 maluchów w dobre ręce:)

Post autor: vAnetav »

dlaczego biedna matka i młode? Tzn no szkoda ze tak wyszło, że w tak młodziutkim wieku została mamą, bo w sumie miała nie całe 2 miesiące. ja mam nadzieję, że znajdą im się domy i dobrzy właściciele. o karmieniu mamusi już wszystko wiem. A powiem w zoologicznym temu właścicielowi o tej niespodziance.
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: oddam 9 maluchów w dobre ręce:)

Post autor: RattaAna »

to dobrze, że już czytałaś i wiesz;
a dlaczego biedne - bo raz, że maluchy to kolejny niepotrzebnie powołany na ten świat miot, najprawdopodobniej obciążony genetycznie, a matka - bo zaciążona w zoologu, gdzie zapewne nie miała ani zbyt wartościowej karmy, ani warunków...
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
vAnetav
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 17, 2010 2:10 pm

Re: oddam 9 maluchów w dobre ręce:)

Post autor: vAnetav »

rozumiem, no ale to nie wina ani mamusi ani maluszków, cieszę się, że są zdrowe i żyją. A domy postaram się im zorganizować.
Dbam o nie, karmie itd. A do zoologa pójdę jutro i powiem temu facetowi!
a teraz czekam na chętnych do adopcji :)
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: oddam 9 maluchów w dobre ręce:)

Post autor: Newbie »

koniecznie daj zdjęcia jak już będziesz miała dostęp do gniazda, zdjęcia zawsze "naganiają" chętnych :)

trzymam kciuki za zdrowie mamusi i maluszków! :D
Obrazek
vAnetav
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 17, 2010 2:10 pm

Re: oddam 9 maluchów w dobre ręce:)

Post autor: vAnetav »

dziękuję:) wsparcie się przyda:) jak tylko będę miała dostęp do zrobię zdjęcia i dodam linki:)
xxnatkaxx31
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 10:59 pm

Re: oddam 9 maluchów w dobre ręce:)

Post autor: xxnatkaxx31 »

Nieźle musiałaś być zdziwiona spoglądając do klatki a tam o 11 ogonków więcej..;) Żeby znalazły domek pełen miłości :) A kiedy można było by je odebrać? tak z ciekawości pytam :)
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: oddam 9 maluchów w dobre ręce:)

Post autor: klauduska »

maluchy dopiero sie urodziły, więc odbiór dopiero za msc będzie.
vAnetav
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 17, 2010 2:10 pm

Re: oddam 9 maluchów w dobre ręce:)

Post autor: vAnetav »

wcześniej zauważyłam że coś za szybko jej brzuszek rośnie:) pojechałam do weta i okazało się że zostanie mamusią:)
hmm nie wiem, podobno maluchy od matki można dopiero odebrać po 5 tygodniach, więc jakoś tak myślę będzie można adoptować maluszki:) za 10 dni zrobię im zdjęcia jak nabiorą kolorków, a jak już się ofutrzą to kolejne zdjęcia zrobię :)
też mam nadzieję że znajdą domki pełne miłości i że w ogóle je znajdą:)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: oddam 9 maluchów w dobre ręce:)

Post autor: noovaa »

Chłopcy po 4 tygodniach, dziewczynki po 5ciu.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
vAnetav
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 17, 2010 2:10 pm

Re: oddam 9 maluchów w dobre ręce:)

Post autor: vAnetav »

ok;)
Awatar użytkownika
Devona
Posty: 275
Rejestracja: czw sie 28, 2008 1:47 pm

Re: oddam 9 maluchów w dobre ręce:)

Post autor: Devona »

vAnetav, a gdzie kupiłaś szczurkę z kinderniespodzianką?

Jeśli za ok. miesiąc będę się gdzieś wybierać, to na pewno zaoferuję malcom transport. Na pewno na początku marca jadę do Torunia, ale to służbowo. Być może pod koniec lutego wybiorę się gdzieś w Polskę prywatnie, to wtedy dam znać.
ciapuś
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 19, 2011 12:12 pm

Re: oddam 9 maluchów w dobre ręce:)

Post autor: ciapuś »

Ja chętnie zaopiekuję się dwoma samcami, poszła PM :)
vAnetav
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 17, 2010 2:10 pm

Re: oddam 9 maluchów w dobre ręce:)

Post autor: vAnetav »

mamusię z niespodzianką kupiłam w zoologicznym w swoim mieście w Żaganiu woj. Lubuskie. Ja mogę tylko zapewnić transport do większych miast takich jak np Zielona Góra a najdalej mogę dojechać do Wrocławia:)
Więc jeśli będzie ktoś chętny z dalszych miejscowości to przyda się Twoja pomoc:) za co będę bardzo wdzięczna:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”