Nieokrzesani Gentelmeni

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Nieokrzesani Gentelmeni

Post autor: Igaśka »

przyjechała ? :D Wszystko u was ok? proszę podrapać ode mnie ogony ;D
Awatar użytkownika
Szeliza
Posty: 740
Rejestracja: czw paź 22, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Nieokrzesani Gentelmeni

Post autor: Szeliza »

znowu... ;D ::)
Tak u nas wszystko ok :) chłopacy grzeją dupcie w klatce :P
dziś wieczorem na wybiegu wygłaskam chłopaki ;)
Awatar użytkownika
Szeliza
Posty: 740
Rejestracja: czw paź 22, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Nieokrzesani Gentelmeni

Post autor: Szeliza »

hop!
Nie piszemy bo u nas wszystko dobrze. Z czego bardzo się cieszę :) Chłopacy tylko śpią, jedzą i się załatwiają. Wafel chociaż trafia do kuwety, a Norek do pierwszego lepszego koszyka :-X Zastanawiam się nad czymś do klatki, co zmusiło by ich do robienia "czegoś ". I muszę porobić im zdjęcia ;D
Sol_Leil
Posty: 86
Rejestracja: śr lut 15, 2012 9:23 pm

Re: Nieokrzesani Gentelmeni

Post autor: Sol_Leil »

Właśnie, zdjęcia, zdjęcia! ;D
Awatar użytkownika
Szeliza
Posty: 740
Rejestracja: czw paź 22, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Nieokrzesani Gentelmeni

Post autor: Szeliza »

widzę, że zdjęcia obiecywałam ::)
Dawno nie pisałam, ale właściwie to nie miałam co pisać, bo wszytko u nas dobrze i ten... ;)
Norek tak śwista przy oddychaniu, bardzo rzadko, najczęściej wieczorem. Na początku nie mogłam nawet wyłapać który to szczur tak śwista, bo zawsze jak podchodziłam do klatki to akurat przestawał. Dzisiaj jak dam radę to podjadę do weta . Przy okazji zrobimy mały manicure Waflowi, bo łazi i o wszystko zaczepia. Mam nadzieje, że to nic poważnego, trzymajcie kciuki ! :)
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Nieokrzesani Gentelmeni

Post autor: Igaśka »

No trzymamy kciuki i czekamy na te foty :)
Awatar użytkownika
Szeliza
Posty: 740
Rejestracja: czw paź 22, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Nieokrzesani Gentelmeni

Post autor: Szeliza »

A więc wet powiedział, że nic nie słyszy, mamy czekać. Jak będzie gorzej to wtedy damy antybiotyk.
Zdjęcia postaram się zrobić w weekend :)
Awatar użytkownika
fanta&pepsi
Posty: 193
Rejestracja: czw sty 20, 2011 8:39 am

Re: Nieokrzesani Gentelmeni

Post autor: fanta&pepsi »

Moja Tosia świszczała tak całe życie, wet powiedział, że nie ma się co martwić bo szczury mają tak jak niektórzy ludzie z jakas wadą wrodzoną. Po prostu przy oddychaniu świszczą. ;)
Oj Tośku. :'(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34115 zapraszam na temat o moich dziewczynkach ;)
Zawsze będę cię kochała Tosiu. :*
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Nieokrzesani Gentelmeni

Post autor: *Delilah* »

Moja Sandijka całe życie "gruchała" i w końcu umarła na schorzenie zupełnie nie związane z układem oddechowym, więc rzeczywiście może być jak piszesz, ale warto sprawdzić wszystkie opcje... Pozdrawiamy!
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Szeliza
Posty: 740
Rejestracja: czw paź 22, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Nieokrzesani Gentelmeni

Post autor: Szeliza »

Dawno nas nie było, jakiś miesiąc temu próbowałam dodać foty ale nie wyszło . U nas wszystko po staremu ;)
Wafel ma prawdopodobnie zaćmę, wybieramy się do weta nie długo. Zdjęć mam sporo więc może je ogarnę i wstawię wieczorem. Jak siostra mi załatwi program do przerabiania filmów w HD to będzie może i filmik ;)
Awatar użytkownika
Szeliza
Posty: 740
Rejestracja: czw paź 22, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Nieokrzesani Gentelmeni

Post autor: Szeliza »

Wafel zdechł 8 października piszę o tym dosyć późno, ale nie miałam internetu a później samo się odwlekło.

Norek jest sam, ja nie mogę mieć więcej szczurów, lekarz powiedział, że mogę mieć astmę.
Nie wiem co robić z Norkiem.Wiem że, nie może być sam, ale on ma już ponad 2 lata, przyjmuje aktualnie antybiotyk (enrobioflox) bo choruje. I nie wiem co mam z nim zrobić.
Awatar użytkownika
fanta&pepsi
Posty: 193
Rejestracja: czw sty 20, 2011 8:39 am

Re: Nieokrzesani Gentelmeni

Post autor: fanta&pepsi »

Oj wafelku :( strasznie mi przykro.
Moja Miśka po śmierci Tosi cigle jest sama, wiem że to nie za dobrze ale radzimy sobie ;) Grunt to być dobrej myśli.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34115 zapraszam na temat o moich dziewczynkach ;)
Zawsze będę cię kochała Tosiu. :*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”