Szczuru-kulki BabyP

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Szczuru-kulki BabyP

Post autor: Maszka »

Ja! Ja się podłączę do żądań Paula! I jeszcze o kolejne zdjęcia psa otoczonego szczurzą masą poproszę :D W domu z Korkiem tego nie uświadczę, więc chociaż na zdjęciach pooglądam takie relacje ;)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Szczuru-kulki BabyP

Post autor: smeg »

Twoje zdjęcia mają super kolory, takie miękkie :) Szczurki wydają się przez to jeszcze bardziej milutkie ;D
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Szczuru-kulki BabyP

Post autor: Jessica »

koszyczkowe zdjęcia wspaniałe!
jaki ziew cudowny!!! ::)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczuru-kulki BabyP

Post autor: unipaks »

Szczuraski cudne , a fotki przepiękne - nie tylko do kalendarza, ale i do tematu o stadności szczurków, czyli dlaczego winny być trzymane w towarzystwie innych ogonków :) A te w koszyczku - niemal "król szczurów" :D
No i ja też kcem miniaturki otwierające się do normalnych rozmiarów ::)
Mizianko dla pięknoszczurów ode mnie i moich panien :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
BabyP
Posty: 82
Rejestracja: czw sie 19, 2010 5:11 pm
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Szczuru-kulki BabyP

Post autor: BabyP »

No dobrze ::) żądania zostaną spełnione w najbliższym czasie ;D, poczekam aż szczurza masa ponownie ,,zainstaluje'' ;D się w jakimś fajnym miejscu i będziemy szczelać klikalne foty.
,,To co czuję jest tylko moje''
Obrazek
Ze mną: Lucia,Luna, Misia,Cooky,Yogi, Maleństwo. Za TM: Tabuś, Husky, Poldek, Szajbus, Lucky
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”