Kluska i spółka :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: mini »

http://imageshack.us/photo/my-images/15 ... wanie.jpg/ Uwielbiam kiedy szczurki tak śpią :-*
http://imageshack.us/photo/my-images/84 ... wanie.jpg/ "Nie obchodzi mnie co robisz. Tam gdzie patrze jest ciekawiej" :P
http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... wanie.jpg/ "Ehhh ci paparazzi.. No dobra, ładnie spojrzę i na tym koniec." :D
http://imageshack.us/photo/my-images/68 ... wanie.jpg/ Iwanek, Iwanek, Iwanek! ;D Ciocia kocha Iwanka!! :-* :-* :-*
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

To Ci się udało mini :D
Iwanek też kocha ciocię, choć dzisiaj jest niedobry to go ucałuję od Ciebie ;) :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: mini »

No ja myślę! ;D
Cieszę się, że Iwan dochodzi do siebie, bardzo :)

Jak się stado dogaduje?
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Stado się jeszcze nie dogaduje, dzisiaj wieczorem Iwan, Filip, Julek, Stuart, Remy i Templeton mają spotkanie w brodziku ;D
Ciekawe, jak to będzie wyglądało :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: valhalla »

Łooo, to będzie niezłe spotkanie... oby byli mili dla siebie :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: mini »

No to kciuki trzymam :) Daj znać jak poszło! Oby szybko Panowie stworzyli jedno, zgodne stado :)
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: IHime »

No i jak, spotkanie w brodziku obrodziło przyjaźnią? ;)
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Ayumi »

Żyją jeszcze po tym spotkaniu? Tempuś jak wykukuje znad braci na tej fotce... Mooooooje dzioby kochane. ;D
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Są obojętne wobec siebie, zero agresji, każde stado poszło w swój kąt, Iwan się zestresował i musiałam go do klatki dać, myślałam, że mu pikawa siądzie... Jutro kolejne spotkanie, randka pod wieczór :D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Ayumi »

Gdybym miała miejsce i czas tak jak kiedyś, to sama bym ich przygarnęła... Tylko matka by mnie zabiła. ::)
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: zyberka »

Ayumi pisze:Gdybym miała miejsce i czas tak jak kiedyś, to sama bym ich przygarnęła... Tylko matka by mnie zabiła. ::)
Ach te matki... ja też mam lekką tremę przed jutrem, bo wracam na weekend do domu i jeszcze nie wiem jak wytłumaczę mamie to cudowne rozmnożenie w klatce ::)

Kluska co u Ciebie robi mój Bazyl?!?! http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... wanie.jpg/ rękę bym sobie dała uciąć, że to on. Znaczy się taki przystojniak, heh.
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Ja się nie tłumaczę rodzinie, bo oni i tak nie zrozumieją ;)
Wczoraj byliśmy w Toruniu po Luckusia 6 godzin pociągiem, 6 godzin w drugą, godzinna przerwa na dworcu z jakuszewą, herbatka i frytki w restauracji dworcowej niczym z horroru, super było i strasznie się cieszę, że w końcu nasz dziesiąty synek do nas dotarł :)
zyberka spytam się Teddyego, czy przypadkiem nie ma na drugie Bazyl ;)

Zdjęcie z pociągu, chłopaczek jest bardzo wyluzowany, troszkę pospał, trochę posiedział u mnie na rękach, potem się zakopał w ręczniku :)

Obrazek
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Pierwszy etap łączenia należy do udanych :) Zero agresji, Filip i Julek (Iwan nie chce wyjść z klatki i koniec, wieczorem go wyciągnę na zapoznanie się z Luckym) obwąchały Luckyego, Lucky je po jajkach poiskał i to by było na tyle :D Nie przeszkadzają mu, ale nie powiem, fajnie by było, gdyby go choć chwile próbowały zdominować, poiskać, nic, czemu one są takie obojętne ???
Później dołączyły maluchy - Toffi i Teddy, ostatnio były bardzo grzeczne, więc postanowiłam je zapoznać z nowym chłopaczkiem. Toffi jak zawsze przyjaźnie nastawiony, za to Teddy się jak zawsze popisał :-\ Napuszony, miał już problem z chłopakami i jak tylko Lucky go chciał posikać - udziabał go >:( Na szczęście nie mocno, przemyłam rankę i Teddy ma za tydzień kastrację, skończyło się.
Mam filmik z łączenia miziaków, wstawię go później jak znajdę kabel od telefonu.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
jakuszewa
Posty: 518
Rejestracja: czw lip 15, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: jakuszewa »

Moje Kochanie :*** :)
Esz no dziaby się zdarzają, kochany, bo kochany, ale zawsze intruz :)
Da sobie radę i na pewno wszystko będzie ok.

Czekam na filmik z łączenia :D

Pozdrowionka!
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Wolałabym, żeby dziabów nie było :(
No ale właśnie siedzą w czwórkę w transporterze, Marek szoruje klatkę i za pół godziny się wprowadzi Lucky do nich :)
Teraz synalek śpi na Filipie, cudowny widok :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”