Kluska i spółka :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
freesound
Posty: 260
Rejestracja: wt paź 18, 2011 2:23 pm
Lokalizacja: Słupsk/Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: freesound »

Trzymamy! Oby dobrze się chłopaki dogadały :)
Awatar użytkownika
gadoola
Posty: 386
Rejestracja: czw lut 10, 2011 11:10 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: gadoola »

Jak mnie tu nie było dawno!! Łoooj! Ile tu zmian :D, musze poczytać ładne pare stron żeby być na czasie :D. ucałuj szczurasy i widze ze masz nowych domowników :D rodzinka rośnie :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 50#p771150
ObrazekObrazekObrazekObrazek
w świecie - 3 male kluski Dafi ( Lili, Rysio i Boguś )
za TM- Jaś :*, Roxi, Karol, Spajki, Zeus, Dafi, Pixi, Milka [*] :*
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: unipaks »

http://images49.fotosik.pl/1485/46ea5fbb76b6a1b5m.jpg jak ja lubię widoki szczurzych pyszczków "oddolne"! :D
Stuey niech się trzyma nadal, a ząbki niech nieco przyhamują :)
Cieszą wieści o poprawie u Fado - oby tych kąpieli nie trzeba było więcej... :)
Kciukamy za łączenie i czekamy na relacje! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Trzyma się bidoczek, jutro znowu musimy iść do weta na podcięcie ząbków.
Batman i Robin są już u nas, niestety zdjęć nie będzie, jestem chora i leżę plackiem nie kontaktując...
Codziennie je oswajamy, boją się ręki, drą się przy wyciąganiu ich z klatki, ale z dnia na dzień robimy postępy.
Dwa razy dziennie mają dłuuugi wybieg i za każdym razem robią mały kroczek do przodu :)
Robin już sam mi wchodzi na kolana, Batman zrobił się trochę pewny siebie (więc po oswojeniu będę go dominowała, jak Lucky'ego, który myślał, że świat zawojuje :D )
Fado zdążył się zapoznać z chłopakami, Batman i w sobotę i w niedzielę go ugryzł, futro latało, więc na razie nie ma co je łączyć dopóki się nie przyzwyczają do nowego miejsca i zobaczą, że to ja tu rządzę.
Wczoraj wzięłam Fada na kolana, Robin od razu przyszedł, zaczął obwąchiwać Fada i sobie poszedł, za to Batman chciał już atakować, spróbuję za tydzień z olejkiem waniliowym, może jego zapach Batmana tak denerwuje? Dwa dni temu był strach, teraz staje się powoli cwaniaczkiem :)

Za to największą radość sprawiają mi DTciaki, maleństwa z mamusią :) Oswoiły się już ze mną, jak otwieram klatkę to wszystkie od razu do mnie skaczą, biegną, fruną, wariaty małe :D Także adoptujcie te małe stworzonka, dadzą Wam mnóstwo radości, gwarantuję ;)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: unipaks »

Zdrowiej więc szybko, ogonki też niech wyjdą na prostą :) W otoczeniu takich brzdąców powinno się prędzej dochodzić do zdrowia, kiedy się widzi małe radosne pchełki ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
adzia19923
Posty: 208
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 2:51 pm
Lokalizacja: Gryfice ( nr gg 3474626)

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: adzia19923 »

One przestaną piszczeć gdy się do Ciebie przyzwyczają, pamiętaj Kluska, że to szczurki z zoo, nie miały do czynienia z wybiegiem i nawet dobrze z człowiekiem;) Ale są kochane;)
:) ''Są tajemnice, które łączą, ale są też takie, które na zawsze dzielą.''
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

To, że są szczurki z zoo nie oznacza, że będą miały taryfę ulgową ;) Ja już miałam szczurki z zoo (oczywiście ktoś je kupił, stwierdził, że się znudziły, a ja je adoptowałam) i wiem, że się oswoją.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Nietoperrr... »

A mnie tu już dawno nie było z wieściami o łysolku...Ech,trudno mi z nim idzie,bo niby już połączony z moim stadem,chłopaki go dosyc mocno utemperowali,zaakceptowali już nawet jako członka swojego stada,niezbyt lubianego,ale jego obecnośc im nie przeszkadza.W dzień mieszkają razem.Problem w tym,że on nieustannie szuka zaczepki ::) Wie,że oberwie,ale i tak pcha się do każdego z pyskiem... ::) Na noc nie mogę ich razem zostawiac. :-\
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Nawet mi nie mów Nietoperrrku, takie fajny łysol a ma nie po kolei w tej łysej główce... :-\
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Nietoperrr... »

Łysek znów zadymiał... :-\
Jakby ktoś chciał pomóc w sprawie jego kastracji,to serdecznie zapraszam!!!
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=36060
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Dziękuję Ci słońce, naprawdę :-*
Mam nadzieję, że jajcięcie coś da, chciałabym mieć w końcu jedne stado, a nie 6 klatek w jednym pokoju :(
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Robimy postępy!!! :D
Dzisiaj Batman, Robin i Fado byli łączeni w wannie. 30 minut wytrzymały bez bójki, Batman nawet kładł się pod Fada, żeby ten go zdominował, ale niestety natura mojego grubasa na to nie pozwala.
Obyło się bez większych pisków (choć czasem Robin śpiewał cichutko arię). W końcu mam nadzieję, że się połączą. Jutro znowu się spotkają w łazience ;)
Trzymajcie kciuki!
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Idekk
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 31, 2011 7:25 am

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Idekk »

"kładł się pod Fada, żeby ten go zdominował", a ten nie chciał, no pech, cholera! :P

Trzymam!
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

I zrozum tu szczura . Dwa dni temu Batman go pogryzł, dotkliwie. Ja bym na miejscu Fada porządnie go zdominowała za te dziaby :D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Idekk
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 31, 2011 7:25 am

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Idekk »

Tak tak, dominowanie mogło być dobrą przykrywką do przetrzepania skóry g..., młodzieńcowi, powiedzmy, też bym tak zrobiła
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”