Boże krówki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Boże krówki

Post autor: PaulinaK »

Nie planowałam przyjmować do siebie nowych domowników tak wcześnie- jednak nadarzyła się wczoraj idealna okazja do przeprowadzenia akcji stawiania rodzicieli przed faktem dokonanym. No i stało się- dwa kaptury z nieplanowanego miotu, Vincent i Duke- są u mnie. Oswojone, zostały wymiziane do błogości. Duke to mniejszy potworek z kolorowym jedynie łebkiem (oraz ciapką na zasadzie "kopiuj-wklej" z główki na grzbiet :P), zaś Vinc to bardziej "wymalowany" cwaniak ;D Jednak, że nie mam w naturze robienia czegoś w pełni dobrze...Sprawa z klatką mi się nieco spaprała. Bez zastanowienia kupiłam wczoraj króliczą za 35 zł, która ma za duże odstępy jednak, a której nie bardzo mam okazję osiatkować- może się przydać, jak podrosną, połączona z inną klatką jedynie. Teraz siedzą, prawdę powiedziawszy, w klitce, więc zdaje się, że jutro będę musiała dokupić sobie trzecią, normalną klatkę. Ja po prostu mam talent, co zrobić... Dla osłodzenia atmosfery, trochę zdjęć.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Boże krówki

Post autor: klauduska »

witamy z powrotem w zaszczurzonym świecie :D!
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Boże krówki

Post autor: Mictlan »

Dokładnie, witamy ponownie :D
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Re: Boże krówki

Post autor: PaulinaK »

Jak miło :D Witam ;)
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Re: Boże krówki

Post autor: PaulinaK »

Vinc bardzo upodobał sobie mój obszerny sweter i siedzi cichutko albo w rękawie, albo na moim karku czy ramieniu (mam nadzieję, że nie bawi się we fryzjera :P )
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Boże krówki

Post autor: Nakasha »

Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Re: Boże krówki

Post autor: PaulinaK »

Miałam dwie ocynkowane kiedyś, duże...Niestety nie przypuszczałam 3 lata temu, że jeszcze będę miała szczury i się zmarnowały...ale narzekać nie mogę. Fajne te za..300 zł... Może kiedyś się taką strzeli, ale teraz mnie nie stać :P
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Boże krówki

Post autor: Nakasha »

Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Re: Boże krówki

Post autor: PaulinaK »

Gentlemani rosną jak na drożdżach (lub jak kto woli: Na gerberkach, ukradzionych pierogach, owocach, jogurcikach i warzywach), choć Vincent zdecydowanie wygrywa w tej dyscyplinie. Duke z drugiej strony może nie jest największy, ale pozory "On taki nieśmiały i przestraszony" odeszły w dal- okazuje się, że to mały ruchliwy el bandito, lubiący dawać braciszkowi po głowie ;D Vinc zdecydowanie polubił siedzenie na moim karku godzinami i grzebanie w moich kudłach.

1.) Obrazek Modele prosto z obrazów Caravaggia

2.) Obrazek "Stary, słuchaj...myślałeś kiedykolwiek, o co jej tak naprawdę chodzi?"

3.) Obrazek

Zaskoczył mnie w ogóle mój ojciec, który, po raz pierwszy sam chciał szczura na ręce (pod pretekstem przezwyciężania fobii), głaskał go, a nawet pozwolił posiedzieć w swojej kieszeni. Poza tym pyta co u nich, gada do nich...Mały szok, jak dla mnie, ale pozytywny ^-^

4.) Obrazek

5.) Obrazek
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Boże krówki

Post autor: sr-ola »

A nie łatwiej byłoby osiatkować klatkę niż kupować nową? ;)

Jaki czyściutki ogonek http://img600.imageshack.us/i/szczury001.jpg/

Piękne zdjęcia. To zagięte uszko http://img585.imageshack.us/i/szczury008.jpg/ i zdjęcie kojarzące mi się z retro http://img35.imageshack.us/i/img0040xn.jpg/

Słodkie dzieciaczki :)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Re: Boże krówki

Post autor: PaulinaK »

Kupić jakąś jeszcze będę musiała prędzej czy później i tak- ta królikowa będzie za niska na dwa dorosłe szczury. Doczepię jedną do drugiej.
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: Boże krówki

Post autor: ania2832 »

Kaaptuurkiii :-* :-* :-*
Nie no cuda ! ;D
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Re: Boże krówki

Post autor: PaulinaK »

noo baa ;D Przekażę ;D
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: Boże krówki

Post autor: ania2832 »

A no jak już to jeszcze dodaj takie pożądane mizianko, ale takie mooocne, zeby mnie zapamiętały, no ! ;D
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Re: Boże krówki

Post autor: PaulinaK »

Zrobione, przynajmniej w przypadku Vinca, który leżał dzisiaj u mnie z wyciągniętymi luzacko kopytami, prawie na pleckach, a ja smyrałam go po brzuchalu ;D Duke'a jeszcze nie przekonałam do siebie do tego stopnia, ale wszystko przed nami :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”