Futrzaste Stadko <:3 )~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moje zwierzątka

Post autor: madziastan »

Kupiłam klatkę w Kakadu, jest dość wielka i nie mogę uwierzyć że po obliczeniu, ta klatka nadaje się na 3 szczury.
Rozmar klatki wys: 78cm, szer: 40, długość: 70.
Jutro odbiorę mamuśkę i córeczkę od Sysy z Warszawy, na razie nie wiem jak je nazwać ;)
Oto klatka jeszcze w budowie:
Obrazek
Obrazek
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje zwierzątka

Post autor: Sysa »

Pisz jak maluchy! Łojesuuu, naprawdę cięzko było się z nimi rozstawać, ale wiem, ze trafiły w dobre ręce! ;D
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje zwierzątka

Post autor: valhalla »

Oooo, mamusia i siostrzyczka mojego Glusia będą mieszkać w takiej ślicznej klatce? Nie mogę pokazać Gluchowi, bo pozazdrości ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moje zwierzątka

Post autor: madziastan »

Hihi teraz siedzą w klatce (drzwiczki otwarte) i pozapoznają teren :)
Jest super jestem szczęśliwa :)
Zdjęcia wstawię jutro bo nie chcę ich straszyć pstrykaniem mojej lustrzanki.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moje zwierzątka

Post autor: madziastan »

Siedzą na górze w koszyku i trochę boją się zejść na dół do miski z Ucztą.
Uwielbiają kawałki jabłka, jak dałam, jadły aż uszy trzęsły. Myślę, że panny mają trochę lęk wysokości, muszę trochę przerobić klatkę, aby była bezpieczna i żeby nie miały wrażenia wysokości :)
Zdjęcia na początek dnia:
Obrazek
Obrazek
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje zwierzątka

Post autor: valhalla »

Ojejku... teraz widać, jaka ta mamusia malusieńka... dzieciaczki już ją chyba dogoniły :) Chłopcy to na pewno ;)


Śliczne dziewczyny, bardzo się cieszę, że je adoptowałaś :) Pozdrów je od synka/ braciszka ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje zwierzątka

Post autor: Sysa »

Jakie przytulone! U mnie siedzialy w niskiej klatce z jedną półką, więc to na pewno dla nich nowość. Ale na pewno się przyzwyczają :)

Jestem ciekawa czy córka przerośnie mamusię w końcu, już niewiele jej brakuje.
Awatar użytkownika
Venefico
Posty: 543
Rejestracja: czw maja 06, 2010 2:30 pm
Lokalizacja: Karpacz

Re: Moje zwierzątka

Post autor: Venefico »

Ale śliczne maluchy! :D
Obrazek Carly Obrazek Przylepka Obrazek Chico

Obrazek Rajka, Sky , Łatka, Pulpi
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moje zwierzątka

Post autor: madziastan »

Dziękuje za miłe komentarze :)
Tak mamusia jest taka drobniutka, leciutka... Panny chodziły po pokoju pełne ciekawości i uwielbiają moje włosy! ;D
Lubią zanurzać w moich włoskach i siedzieć na mnie ;) Klatka już prawie jest ulepszona przez mojego chłopaka, że mamusia już z łatwością schodzi z góry na dół przez koszyczki ;) Piją dużo wody. Blu (córeczka) siedziała na mojej torebce i myła swoje futerko ;) Już nie jest taka nieśmiała ;) Cały dzień spędzam z dziewczynkami. ;) Foty będą jak klatka będzie gotowa.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Moje zwierzątka

Post autor: Nakasha »

Śliczne szczurzaste. :)

I to prawda, szczury są bardzo kontaktowe, a szynszyle zdecydowanie wolą siebie od zabaw z człowiekiem. ;)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moje zwierzątka

Post autor: madziastan »

Klatka jest już gotowa. Strasznie się leniuchują dziewuszki ;)
Mamusia wyciągała łapy w górę żeby ją wyciągnąć na wybieg, pobiegała, polizała moje rączki i migiem wróciła do klatki do swojej ukochanej koszyczki.
Oto zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moje zwierzątka

Post autor: madziastan »

Mamusia dostała rujkę. Myślałam że to coś poważnego, strasznie tak zmartwiło mnie to!
Teraz, gdy podeszłam do niej, wyciągnęła pyszczek do mnie, położyła główkę na kocyku i zasnęła. Jest słodka i kochana, nie chciałabym żeby coś im się stało. Mam nadzieję :)
W tym dniu jadły mieszankę Uczty Jr. Farmera i Versele-Lagę. Jeszcze dostały świeży kawałek jabłka i marchewki oraz z nich przecier. Strasznie im to smakowało szczególnie mamusi bo córeczce jakoś nie ciągnie do marchewki ;) Na zęby dostały wapienko, ale jakoś jej nie chcą więc dostały malutki kawałek makaronu spaghetti.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje zwierzątka

Post autor: Sysa »

Cieszę się, że to tylko rujka jednak :)
I cieszę się, że sa rozpieszczane. :)
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moje zwierzątka

Post autor: madziastan »

Mamusia jest teraz strasznie ożywiona, lata tu i tam, wkoło klatki i nad klatką, na mnie, na chłopaka, strasznie pobudzona jest że jejku ;)
Dostały musli z jogurtem truskawkowym ;)
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moje zwierzątka

Post autor: madziastan »

Wprowadziłam małe zmiany w klatce, gdy zauważyłam jak panny próbują zanurzyć się pod kocyk. Pomyślałam, że im przyda się duży domek ;) W tym czasie panny pochodziły po pokoju szalejąc i odkrywając zakramarki :) Mamusia domagała się zabawy i wchodzenia na ramiona. Lubią przychodzić do mnie na kolanka :) Są bardzo grzeczne, nie gryzą kabli co mnie bardzo ucieszyło, ale nigdy o tym nie wiadomo :) Mamusia już w końcu wychodziła na niższe piętro aż do podłogi. Córeczka trochę też ale nie miała odwagi.
Dziś dostały arbuz bez pestek, gruszkę i awokado. Uwielbiają je oprócz awokado. Mi też nie smakował.
Na obiad dostały trochę gerberka Pure z jarzyną i kurczakiem. Na podwieczorek/kolację dostaną ryż z startym jabłkiem lub gruszką.
Obrazek
na wybiegu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i w domku
Obrazek
Obrazek
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”