Lagunkowe Potworki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Laguna
Posty: 38
Rejestracja: wt kwie 26, 2011 8:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lagunkowe Potworki

Post autor: Laguna »

Z łączeniem z Kokiem to nie wiem jak będzie... Wsadziłam je do transporterka: cisza, spokój. Kręcą się w koło i wystawiają nosy przez kratki. Po 10 minutach pisk - Kremuś dziabnięty. Bez kotłowania czy walki, widać zaczepiał Koka... Jak można zaczepiać kogoś 3 razy większego od siebie? ???
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lagunkowe Potworki

Post autor: valhalla »

Laguna pisze: Jak można zaczepiać kogoś 3 razy większego od siebie? ???
:D Moje maluszki (1,5 miesiąca) potrafią zaczepiać prawie roczne szczury. Jeden ostatnio tak skoczył na alfę, że z zaskoczenia udało mu się go wywrócić ;D
Więc niczemu się nie dziw... w końcu dzieci pyskują czasem starszym ;D
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Laguna
Posty: 38
Rejestracja: wt kwie 26, 2011 8:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lagunkowe Potworki

Post autor: Laguna »

No w sumie... Ale mam nadzieję, że oduczy się pyskowania które kończy się dziurą w plecach :P
Mirrah
Posty: 71
Rejestracja: sob sty 19, 2008 12:03 am

Re: Lagunkowe Potworki

Post autor: Mirrah »

Myślę że dosyć szybko się oduczy i 3mam kciuki żeby tak się stało :) mnie udało się połączyć dziewczyny bezproblemowo :)
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lagunkowe Potworki

Post autor: Sysa »

Strasznie się cieszę, że założyłaś szczurkom temat! Akurat myslałam co u Smerfa, a tu taka niespodzianka na mnie czekała! ;D
Trzymam kciuki za łączenie!
Laguna
Posty: 38
Rejestracja: wt kwie 26, 2011 8:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lagunkowe Potworki

Post autor: Laguna »

Smerf się zaziębił. Dziwnie kicha i ogon jakiś ciepły ma... Echinacea i vibovit w ruch, ale jak znam życie i tak będzie wycieczka do weta...
Kremuś niczego się nie nauczył. Taki kozak, a do tego straszna piszczała. Dotykam - piszczy, głaszczę - piszczy, zabieram ze stołu - piszczy. Czasem nawet z daleka piszczy prewencyjnie. Na początku myślałam, że może coś go boli, ale ze szczurami tłucze się równo. Terrorysta mi rośnie...
Koko się jakby ostatnio milszy dla ludzi zrobił. Nawet jak mnie gryzie to nie do krwi i wytrzymuje jakieś 5 minut na kolanach. Na szczęście w piątek pozbywam się rodziców, będę mogła przyłożyć się do łączenia i nikt nie będzie marudził, że męczę szczury a Koko wszystkie pozagryza ::)
Desperado jest najmilszy i najmniej problematyczny z całej bandy.

I kilka fotek się udało:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Koko - naleśnik :D
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lagunkowe Potworki

Post autor: valhalla »

Oj... trzymam kciuki za Smerfa :( Teraz pora przeziębień u ludzi, u szczurów może też... wyzdrowieje chłopak :)

Jacy oni śliczni :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Mirrah
Posty: 71
Rejestracja: sob sty 19, 2008 12:03 am

Re: Lagunkowe Potworki

Post autor: Mirrah »

Oj oj, łączę się z nim w bólu, bo sama jestem chora :< a potworki są śliczne ;) ale niegrzeczne! ;)
Laguna
Posty: 38
Rejestracja: wt kwie 26, 2011 8:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lagunkowe Potworki

Post autor: Laguna »

Smerfowi przeszło, trochę ma czasem porfiryny na nosku ale to pewnie kwestia łączenia.
Przez chwilę biegali wszyscy po pokoju i udało mi się zrobić unikalne zdjęcie:
Obrazek
Po lewej nosek Koko, po prawej Kremusia. Obyło się jakiś czas bez zaczepek, potem jak Koko podbiegał do czarnuchów a one miały z tym jakiś problem...
Dziś na neutralnym terenie mnie zadziwili. Kremuś napadał na Koko, zaczepiał, podbiegał z każdej strony dość złośliwie, a stary nawet go nie dziabnął, tylko się odganiał. Tylną nogą go próbował odepchnąć :D Szczur który potrafił pogryźć do krwi rękę włożoną do klatki. Bo tak. Potem położył się koło Smerfa, który ze strachu nawet nie drgnął :P
Dziwnie z nimi. Te zaczepki Kremusia to chyba jedyne próby dominacji. Albo się drze albo zaczepia. Koko niezbyt zainteresowany kolegami. A Smerf na jego widok albo truchleje albo pozycja obronna. Desp jakby toleruje wszystko. Nie mam pojęcia kto tam u nich rządzi...

Na koniec jeszcze Kremuś sam w rękawie.
Obrazek
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Lagunkowe Potworki

Post autor: emi2410 »

Hop, hop! :) Co u chłopaczków? Najlepsze życzenia dla moich wnuczków z okazji 5-ciu miesięcy! :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Laguna
Posty: 38
Rejestracja: wt kwie 26, 2011 8:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lagunkowe Potworki

Post autor: Laguna »

Studia w toku, więc dawno mnie nie było... Szczurasy dorosły, takie miziate kluchy się porobiły. Smerf waży jakieś pół kilo, wnuki emi są wyraźnie mniejsze i zgrabniejsze :) Spróbuję w niedługim czasie jakieś foty wrzucić.
Laguna
Posty: 38
Rejestracja: wt kwie 26, 2011 8:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lagunkowe Potworki

Post autor: Laguna »

Mam zdjęcia! Z telefonu, ale całkiem niezłe.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ogólnie szczurasy są spore i kluchowate. Smerf biega za ludźmi jak piesek :D I uwielbia jeść. Kocha wszystkich ludzi z jedzeniem. Desp i Kremuś już trochę bardziej wybredne. Wszystkie są straasznie kochane :)
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lagunkowe Potworki

Post autor: valhalla »

Wreszcie jakieś wieści :) Zastanawiałam się ostatnio, jak tam Smerf, zwłaszcza że ten miot już przeżył dwie straty :( Ale widzę, że zdrowy i dobrze odżywiony :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Lagunkowe Potworki

Post autor: madziastan »

Jaki podobny do swojej siostry :) Wymiziaj od Mamusi i Siostry Twojego Smerfa. :)
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Lagunkowe Potworki

Post autor: Jay-Jay »

piękne szczurasy :-*
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”