Szczurzaste Dziubole

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Sardyna
Posty: 193
Rejestracja: pn gru 24, 2012 11:50 pm
Numer GG: 10588149
Lokalizacja: Łódź

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: Sardyna »

Fajny ten ich plac zabaw, będę u siebie też musiał coś podobnego zrobić ;)

A co do samych szczurków - śliczności :) Uwielbiam albinosy i jakbym mógł, to bym Ci zabrał tą ślizną, białą dziewczynkę ;D Ale druga też piękna :)
Ze mną: Chrupka, Parówka, Kawa, Śrubka, Marcelka 2

Za TM: Marcelka, Fasolka, Łatka, Usia, Kluska, Plamka, Perła

Obrazek
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: kaka958 »

Nigdy nie oddam! >:D

U mnie siedzą tylko na szczycie placu zabaw :D Ich ulubionym miejscem jest biurko pod monitorem, kiedyś nie zauważyłam i kabel od słuchawek jest w trzech częściach (słuchawki, osobno cały kabel i osobno wtyk) nie wiem kiedy to zrobiły :D Taki fajny domek mają i w nim nie siedzą ::)

Polecam się uzbroić w dużą ilość kartonów z jakichś sklepów AGD i RTV to będziesz miał jeszcze lepszy plac zabaw O0
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: kaka958 »

Ale długo nie pisałam :D Ale jakoś nie umiem się do tego zabrać :D

Założyłam temat bo podejrzewałam że Nezumi jest w ciąży ale raczej nie jest bo chyba by już urodziła... ale Aka chyba jest bo jej się brzuch powiększa. Jeśli ktoś byłby zainteresowany adopcją to ja już sobie zapisuję osoby :D
Siostra dostała kasę na urodziny i idziemy kupić klatkę dla jej szczurów a ja wezmę sobie jej klatkę, myślę że jak na razie starczy klatka 35x53x71 (?) lepsze to niż akwarium ::)
Wciąż czekam aż ktoś kupi w końcu ten wózek i wciąż wymyślam nowe opcje co do klatki, teraz wymyśliłam żeby znaleźć dwie w miarę tanie klatki i je połączyć np. takie: http://tablica.pl/oferta/klatka-dla-pap ... 1e3b;r:6;s: bądź takie: http://tablica.pl/oferta/klatka-dla-fre ... 1e3b;r:6;s: (bez kratki, tą właśnie kupuje siostra). Taka opcja bardziej się opłaca niż woliera za 250zł a wymiary będą większe (woliera 65x65x140cm)
Ogólnie u dziewczyn w porządku zdrowe, odżywiają się porządnie, będę je musiała rozdzielić (jedna i tak będzie musiała siedzieć w akwa -,-) bo nie mogą być razem jak Aka jest w ciąży (?) i źle to się może skończyć dla Nezumi bo codziennie dostają miseczkę twarogu i jogurtu a nie chcę żeby dostała przebiałczenia (czy jakoś tak, jak to się objawia?)
Pozdrawiam wszystkich! Przy okazji się zareklamuję:

Obrazek
^Warsztat^
ObrazekObrazek
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: xiao-he »

No taka klatka to trochę za mała... jak na teraz to jeszcze, ale jak najszybciej kup im większą. I według mnie już chyba lepiej trzymać szczura w za małej klatce niż w akwarium...
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: xkuubi »

Śliczne maluchy!
A Nezumi to z tego co pamiętam po japońsku szczur, nie mylę się? :P
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: kaka958 »

Niestety siostra jednak nie kupuje klatki :( Więc jeszcze czekam na jakąś kasę -,-
xkuubi pisze:Śliczne maluchy!
A Nezumi to z tego co pamiętam po japońsku szczur, nie mylę się? :P
Dobrze pamiętasz ;) Dlatego pisałam że takie nieoryginalne imię ale mi się podoba :D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: xkuubi »

kaka958 pisze:Dobrze pamiętasz ;) Dlatego pisałam że takie nieoryginalne imię ale mi się podoba :D
Jak to nieoryginalne? Właśnie bardzo oryginalne! Jak kiedyś oglądałam jeszcze częściej anime niż teraz to uczyłam się japońskiego i miałam zwierzątka,które nazywałam po japońsku bo większość słów świetnie brzmi i takie imię przynajmniej coś znaczy :)
Nawet moja szczurcia miała mieć na imię Aki(jesień) lub Tenshi(anioł) , lecz wszyscy z mojej rodzinki przekręcali te imiona więc wybrałam coś łatwiejszego :)
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: kaka958 »

No dobra! Oryginalne >:D
W anime no.6 jest Nezumi i jest to chłopak :D Aka (trudno się odmienia po pl) to po prostu czerwony :D

A siostry szczury nazywają się: Toshirou (Bleach ale inaczej zapisane), Tomoe (Kamisama Hajimemashita) i Tobi (Naruto) ;D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: xkuubi »

kaka958 pisze:No dobra! Oryginalne >:D
W anime no.6 jest Nezumi i jest to chłopak :D Aka (trudno się odmienia po pl) to po prostu czerwony :D

A siostry szczury nazywają się: Toshirou (Bleach ale inaczej zapisane), Tomoe (Kamisama Hajimemashita) i Tobi (Naruto) ;D
Toshirou z Bleach *_* zawsze jarałam się tym typem :D A z Naruto ze wszystkim Akatsuki to najbardziej lubiłam własnie Tobiego i Peina ;D Ładne imionka :D
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: kaka958 »

Właśnie siostra też się nim jarała :D A imię Tobiego ja zasugerowałam bo powiedziałam że on jest śmieszny i czarny jak właśnie Tobi ona chciała Mizukiego a tak ma komplet trzech "T". O właśnie mi przyszła taka myśl na grafikę trzech szczurów ułożonych w literę "T" idealne logo dla stada siostry :D BTW siostra chyba założy se tu konto ale nie jestem pewna bo ona raczej nie lubuje się w forach :D
ObrazekObrazek
Roksana1999
Posty: 131
Rejestracja: śr paź 31, 2012 10:52 am

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: Roksana1999 »

Hejka! A nie mówiłam, że dojdzie do wpadki mając dwa stada? No cóż, trudno.
Tak z ciekawości zapytam ile lat ma twoja siostra?
Całuski dla dziewczyn i chłopaków :-*
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: kaka958 »

Ja też w sumie wiedziałam że prędzej czy później do tego dojdzie ale miałam wielką nadzieję że nie, pilnowałam, wyganiałam siostrę z pokoju i starałam się nie wchodzić ze szczurami do jej pokoju no ale komputer jest u mnie -,- Ona nie chce żebym podawała ale jest młodsza ode mnie :) Dziękuje za całuski i wycałuj swoją też :*
ObrazekObrazek
Roksana1999
Posty: 131
Rejestracja: śr paź 31, 2012 10:52 am

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: Roksana1999 »

Dziękuje bardzo, Stacy wycałowana :)
Życzę szybkiego znalezienia domu dla maluszków :)
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: kaka958 »

Jednak będę miała taką klatkę ale pożyczoną od koleżanki :) Musze je rozdzielić jak Aka ma rodzić :D Tylko mam dylemat którą zostawić w akwarium, chyba Akę bo młode chyba lepiej jak są w akwarium.
Zdjęcia z gerberkiem i bez:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Nezumi i Aka :D

Post autor: kaka958 »

Gerberek z poprzedniego postu + Aka = Aka himalayan :D

Obrazek

Zdjęcie rozmazane ale podoba mi się bo jest takie "artystyczne" O0

Obrazek
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”