Szczurzaste Dziubole

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Szczurzaste Dziubole

Post autor: kaka958 »

Dziołszki dostały klatkę małą ale jest ;) W końcu mogłam się wykazać kreatywnością żeby ją urządzić. Uszyłam im nawet domek a dobrą krawcową nie jestem :D Dając klatkę zauważyłam że Aka jest z wszystkich najsprytniejsza, pierwsza znalazła do niej wejście, nigdy nie mieszkały w klatce więc nie wiedzą co i jak, dałam domek to też pierwsza zauważyła że można do niego wejść :P Nezumi szukała ale jej się nie udało, Yumi miała tysiąc innych rzeczy do zrobienia a Niiya wolała się wspinać a nie szukać wejścia do klatki :)

A to klatka:
Obrazek
Obrazek

I kilka zdjęć szczuraków (UWAGA! Yumi ukazuje się po raz pierwszy)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Szczurzaste Dziubole

Post autor: kaka958 »

Nie wiem co się stało z tymi zdjęciami. Wam też się tak beznadziejnie wyświetlają?
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczurzaste Dziubole

Post autor: ann. »

Fajne masz te dziewuchy. :)
Koniecznie musisz zainwestować w porządną klatkę - niebo a ziemia. Sama miałam na początku małą i teraz się dziwię jak mogłam trzymać w niej te wstręciuchy.


Mnie zdjęcia wyświetlają si ę normalnie, chociaż w dużym rozmiarze. Ale jak się na zdjęcie kliknie, to wyświetla się w całkiem przyzwoitym dla oka rozmiarze.



Wyczochrać!
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Szczurzaste Dziubole

Post autor: kaka958 »

Wiesz jak ja marzę o klatce czekam tylko na okazję aż się trochę kasy uzbiera :P Chyba sobie odmówię Woodstock i im kupię :)
Tyle mam pomysłów na rzeczy do klatki ale w tej się mało mieści i tak wystrojem wizualnie ją powiększyłam :)
Co do zdjęć to zawsze jak wklepywałam ten kod to zdjęcia pokazywały się mniejsze tak że dało się je całe ogarnąć a teraz wyświetlają się takie ogromniaste :/
Dziękuję za czochranko :D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Szczurzaste Dziubole

Post autor: kaka958 »

U szczuraków wszystko okey. Dorwałam aparat i mam nowe zdjęcia nie są najlepsze ale zawsze coś :D Po raz kolejny się przekonałam żeby nie dawać palców przez kraty -,- użarła mnie aż mi krew kapała i ubrudziłam hamak. Niiya to taki chojrak że jak do niej przystawię rękę to się kuli ale jak przez kraty to se pozwala.. mam wrażenie że ona ma ochotę mnie zabić bo później wąchała tą krew z entuzjazmem i jakby się cieszyła (nie zmieniałam hamaka bo stało się chwilę przed moim spaniem) Nezumi ma też ogon brudny i nie umiem tego zmyć (macie jakieś pomysły jak myć szczurze ogony?) A teraz przyjemniejsza część zdjęcia :D

Obrazek
Ulubiona pozycja do spania Nezumi

Obrazek
Chwilę potem pokazała ząbki :D

Obrazek
Yumi w pełnej krasie

Obrazek
Ależ mnie łapka swędzi :)

Obrazek
Śpiący gbur plus zwisająca łapka Aki :D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Szczurzaste Dziubole

Post autor: xkuubi »

Słodkości! Trochę mnie na forum nie było, a tu takie pięknisie wyrosły :D Klateczka może i największa nie jest, ale ślicznie wyposażona. Wysmyraj panny! ;D
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”