Parapapapa I'm lovin' it!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: Magdonald »

unipaks, dostaje też obecnie antybiotyk, wydaje mi się, że gentamycynę (o ile nie pomyliłam nazwy z czymś innym na "G", musiałabym zerknąć do książeczki). Dodawać mam ją przez 7-10 dni, a następnie ewentualnie będę mogła próbować innymi środkami. Nasza wet wspominała na wizycie o olejku lawendowym (takim z certyfikatem, z apteki), herbatce z majeranku, itp. Będę musiała poczytać sobie o tym i zobaczymy co dalej, na pewno w miarę potrzeby będę jej coś podawać, jeśli tylko będzie to pomagać.

Megi[0/b], dlatego trafiły do nas, bo te ich tyłki by się na księżycu nie pomieściły :D
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: Magdonald »

Wpadłam dziś tylko na chwilkę dać znać, że Erza i Miu od wczoraj są w Warszawie. Jutro obie będą sterylizowane, trzymajcie kciuki! :)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: Megi_82 »

Magdonald pisze:Wpadłam dziś tylko na chwilkę dać znać, że Erza i Miu od wczoraj są w Warszawie. Jutro obie będą sterylizowane, trzymajcie kciuki! :)
Trzymam :) Daj znać po :)
A w ogóle co słychać?
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: unipaks »

Kciuki u nas nadal zaciśnięte, napisz co tam i czy można już puścić - mam nadzieję, że wszystko poszło jak najlepiej :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: Megi_82 »

I ja czekam... :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: Magdonald »

Dostałam informację od SP, że z dziewczynami wszystko dobrze (kciuków jednak nie puszczajcie, żeby szwów nie ruszały, bo mnie wykończą finansowo!) a inteligencja Erzy zadziwiła cały personel Pulsvetu :D Nie do końca wiem, czego się po tym spodziewać, ale podobno pojawią się na ich stronie zdjęcia, które wszystko wyjaśnią - czekam na nie niecierpliwie ;)

A co słychać ogólnie? Mała Mi fajnie reaguje na inhalacje, nie dość, że już się tak w tym pudle nie stresuje, to na dodatek widać efekty. Fakt, czasem jeszcze pokichuje, ale ogólnie ma się coraz lepiej. Dziś dostała ostatnią dawkę z antybiotykiem. Jutro zadzwonię do naszej wet dowiedzieć się, czy inhalować nadal solą fizjologiczną/czymś innym, czy na razie zrobić przerwę.

Reszta panien ma się dobrze, choć jakoś cicho się w klatce zrobiło po wyjeździe Erzy i Miu ::)
Postaram się niedługo o jakieś zdjęcia, bo ostatnio nic nie wrzucamy, ale to dlatego, że czasu na cykanie fotek nie było, tyle spraw na głowie... Oby się już ustabilizowało, przynajmniej na dłuższy czas... :)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: unipaks »

:D
To i my czekamy zaintrygowani ;) Panny niech fastrygi nie tykają i ładnie się goją! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: Megi_82 »

No teraz to jestem ciekawa jak piorun :D
Cieszę się, że w porządku, czymam kciuki nadal :) No i faktycznie jakieś foty by się przydały :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
fidusiowa
Posty: 608
Rejestracja: śr lis 28, 2012 10:07 pm
Lokalizacja: Biała Piska

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: fidusiowa »

No no, ja też w chodzę żeby fotki pooglądać, a tu co? Nico! :P
Też jesteśmy ciekawi, co ta Erza wywinęła tam.. :D Czekamy na nowe wieści i przede wszystkim zdjęcia :)
Za TM: Bazylek, Chrupcio, Franuś, Albercik, Krakersik [*][/b][/color]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38825
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: Megi_82 »

No właśnie, co tam u Was? Spragniona jestem wieści i fotek...:)
Jak tam Mała Mi?
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
madera123
Posty: 3
Rejestracja: pn lis 25, 2013 1:36 am

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: madera123 »

Dziewczyny urocze :)
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: Magdonald »

Ojej, ojej, w końcu nie dowiedziałam się, co ta Erza narobiła, zdjęcie widocznie wyszło złej jakości i na stronie się nie pojawiło :( To nic, ona jest zdolna do wszystkiego, więc kolejne szaleństwo na jej koncie nie byłoby niczym niezwykłym ;D

Poza tym właśnie zdałam sobie sprawę, jak dawno nic nie pisałam! Siostry z powrotem są u mnie, dzięki sciurus vulgaris zostały dostarczone pod sam blok, za co ogromnie jeszcze raz dziękujemy, tym razem publicznie :D
Obie panny brzuszki mają już wygojone, futerko zarasta. Oficjalnie mogę się pochwalić, że wszystkie moje panny są już wysterylizowane! (uff, żegnajcie sterylkowe wydatki!) Miejmy teraz tylko nadzieję, że faktycznie wpłynie to pozytywnie na ich zdrowie w przyszłości :)
Jedyne, co teraz muszę zrobić, by mieć czyste sumienie, to... odchudzić Śnieżynkę! Nie wiem jak to zrobić, same wybiegi nie pomagają, może je wydłużę, urozmaicę... Będę próbować. Dziś przeszłam się na wycieczkę do Bricomana (bliską wycieczkę, bo mam go na przeciwko bloku :D ), kupiłam 10m liny jutowej, z której spróbuję zrobić pannom jakiś plac zabaw, a oprócz niej, jak się okazało ŚWIETNĄ alternatywę dla koszyczków/póleczek! Dokładniej taki oto pojemniczek:
http://www.bricoman.pl/pl/product/13159 ... dni-czarny
Okazało się, że z tyłu ma "zaczepy", które są dość solidne (w końcu to pudełko jest przeznaczone na narzędzia, które bywają zazwyczaj ciężkie). Zrobiłam dziś kilka podglądowych fotek, żebyście mogli zobaczyć, jak fajnie się to sprawdza :D Położyłam kawałek szmatki do środka i odkąd pudełeczko zawiesiłam, ciągle któraś z dziewczyn w nim jest ;) Kupiłam jedno, ale coś czuję, że na tym się nie skończy, do tego mają różne rozmiary! :D
(Tak, Erza nie wyszła zbyt korzystnie, małe "straszydełko" ;D )
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ale mamy też dowód na to, że młoda potrafi być fotogeniczna :D
Obrazek

Małej Mi na razie nie inhaluję, wyraźnie jej się poprawiło. "Zabieg" wykonujemy (solą fizjologiczną) już tylko od czasu do czasu, gdy mocniej kicha lub prycha. Ale na co dzień nie musi się już stresować ;) Mam też zamiar ponownie spróbować połączyć ją z resztą, ale dopiero jakoś w nowym roku, skoro jej stan jest już coraz lepszy :)
Obrazek Obrazek Obrazek
"A tak mieszkam..."
Obrazek


Jako, że dużo fotek ze sobą tym razem nie przyniosłam, powspominajmy :>
Obrazek Obrazek Obrazek
Widząc takie maleństwa aż ciężko uwierzyć, że to już ponad rok... ::)

+ gratis Łysy w swoim marchewkowym raju :D
Obrazek
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: Megi_82 »

Magdonald pisze:Ojej, ojej, w końcu nie dowiedziałam się, co ta Erza narobiła, zdjęcie widocznie wyszło złej jakości i na stronie się nie pojawiło :( To nic, ona jest zdolna do wszystkiego, więc kolejne szaleństwo na jej koncie nie byłoby niczym niezwykłym ;D
No kurde mol, jeszcze ze 2-3 dni temu zaglądałam na Pulsvet sprawdzić i co, dziady ;D
Magdonald pisze:Poza tym właśnie zdałam sobie sprawę, jak dawno nic nie pisałam!
No właśnie :P A my tu czekamy na wieści :P
Przepiękny szczurzyniec :D Zazdraszam bardzo, u mnie na razie nie ma mowy o doszczurzeniu...
Dobrze, że z Małą już lepiej, oby mogła dołączyć do reszty panie, to już tyle czasu... wygłaszcz ją ode mnie najszczególniej :)
I siostrzyczki :) W brzuchale zarastające :D
Śnieżyna faktycznie kawał kobity - może spróbuj ją zagonić do jakiejś zabawy, żeby się musiała zgonić? Bo jak widzę po Czarnej, to czasem "wybieg" = wyjść z klatki, znaleźć najlepszą dziurę i przespać pół dnia ::)
Bricomana mam 5 minut od chaty, dzięki za pomysł :) W takich marketach można znaleźć dużo fajnych rzeczy do klatek :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: ann. »

jaki ten świat mały. Gdzie ta sciurus w Poznaniu? :o :D

Ja codziennie kasuję te pudełeczka i dużo innych fajnych gadżetów, z których możnaby zrobić wiele fajnych kombinacji w klatce, ale nie zwlekam niczego z pracy do domu, bo przecież zagracę tylko. powstrzymuję się :D


wykiziać, wymiziać, zwłaszcza Śnieżynkę bo trudny czas odchudzania przed nią :D
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Parapapapa I'm lovin' it!

Post autor: Magdonald »

Ann, sciurus w Poznaniu była przejazdem, i tak jakby zahaczyła o mój blok po drodze ;D

Megi, idąc do Bricomana, lepiej zabierz tylko gotówkę i tylko w małej ilości, bo jak się nie powstrzymasz, to wydasz miliony :D Wydaje mi się, że obsługa tego "mojego" nigdy wcześniej nie widziała dziewczyny, która z takim zachwyceniem oglądała pojemniki na narzędzia, rury PCV, karabińczyki i inne, wypychając nimi koszyk :D

A na dobranoc coś śpiącego, czyli Miu uczy nas jak używać kuwety:
Obrazek Obrazek
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”