Łobuzy

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: Magdonald »

Łaaa! Zazdrość! ;) To kiedy robisz z chłopakami parapetówę? :D Zabieram baby i jedziemy, wszyscy się zmieścimy, nawet my ;D
Megi_82 pisze:A co to za fajne półeczki i schodki? Już gdzieś takie widziałam...
To są oryginalne do tridoora, dołączone razem z klatką :)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 9:10 pm

Re: Łobuzy

Post autor: sztefyn »

Aaaaa nienawidzę Cię za wolierę! I pomyśleć że to ja miałam ją kupić dla lotopałanki!
Nie no cieszę się Twoim i szurków szczęściem :-*
gattaca
Posty: 23
Rejestracja: czw sie 22, 2013 8:26 pm

Re: Łobuzy

Post autor: gattaca »

klatka marzen :)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Łobuzy

Post autor: Megi_82 »

No a co tam u Was? :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Łobuzy

Post autor: Megi_82 »

No pani kochana, ponad miesiąc bez wieści...:) Mam nadzieję, że wszystko gra...
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: nff »

żyjemy wszyscy, aktualnie trwa remont mieszkania, mnie porwał wir pracy, laptop umarł śmiercią naturalną, więc mam baardzo ograniczony dostęp do sieci; gdy tylko sytuacja się ustabilizuje powrócę na forum i nadrobię zaległości obiecuję!

tymczasem buziaki i uściski dla wszystkich ciotek i Waszych pyszczków :D

see you soon!
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Łobuzy

Post autor: Megi_82 »

Noooooooo :D Tak czekałam :)
Cieszę się, że wszystko gra :) I wyrażam nieśmiałą nadzieję, że aparat pozostał sprawny i będzie jaka fotorelacja z tego czasu ;D
Trzymam kciuki za remont, jestem, że tak powiem, w miarę na bieżąco ;)
Wycałuj ogony :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: nff »

moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: nff »

Wracamy po dłuższej nieobecności. ;)

Czasu na forum ostatnio zabrakło. Ledwo znajdowałam czas na remont, dwie klatki. pracę i szkołę, a co dopiero na internetowanie. Wskrzesiliśmy wczoraj jednak mojego laptopa, więc mogę napisać coś więcej.

Czas ten niestety nie minął bez wycieczki do weta. ::)
Puchatemu na pleckach pojawił się guz, który zaczął minimalnie wzrastać. Na szczęście okazał się zwykłym kaszakiem, którego wystarczyło naciąć, wycisnąć, zaantybiotykować i po problemie. :)
Drugim panem z problemami zdrowotnymi jest, w sumie nadal, Gruby. Zaczęło mu dosyć obficie zalewać się porfiryną tylko jedno oko, dookoła było zaróżowione. Badanie zewnętrznej części oka nic nie wykazało, podejrzewamy uraz soczewki wewnętrznej, jednak z tym nie można nic już zrobić, bo szczurze oczko jest po prostu za małe, jak na dostępną aparaturę. Na szczęście Grubemu nic nie przeszkadza i co najważniejsze - nic go nie boli, więc aktualnie, po zastosowaniu kropli, które sytuacji nie zmieniły, czekamy na ewentualny rozwój wydarzeń i będziemy myśleć jakie kroki podjąć o ile w ogóle.

Poza tym reszta stada ma się dobrze, niszczą, demolują co popadnie, pchają się na ręce i są najukochańsi jak zawsze. 8)

Trochę zdjęć, żeby ciotki nacieszyć oczy mogły!

Misiu
robi się z niego taki miziak, że ja pierdziu! ^-^ poza klatką nadal explorer pierwszy, moja kochana rozsądna alfa (śmiem podejrzewać, że gdyby nie on i jego stoicki spokój, stado nigdy nie doszłoby do porozumienia)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Gruby
marudzenie mu już zostało, ale mogę robić z nim wszystko, tak bardzo się kochamy!

wersja strasząca
Obrazek

wersja urocza
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Puchaty
każdy kto go poznał, pokochał, szczur-pluszak, podbija serca nawet największych przeciwników gryzoni; nadal uparcie obala przekonanie o szczurzej inteligencji ::)

Obrazek
Obrazek

Mały
ostatnio coś wojuje i powoduje spory, zachowuje się i wygląda jak dzieciak, mimo, że roczek już stuknął, nic nie mądrzeje ::) pcha się na ręce każdemu, od pierwszej chwili już ufa, wariat

Obrazek
Obrazek
Obrazek
zieeeeeeeeew
Obrazek

Najmniejszy
zło wcielone, już pogodziłam się z tym, że nigdy nie przestanie dziabać, diabeł w szczurzej skórze, szaleniec, ostatnio jednak gdy przysypia pozwala się miętosić na wszystkie strony z czego korzystam absolutnie :D

jak zwykle najmniej zdjęć, bo tylko jedno, większość zdjęć wygląda jak drugie ::)
Obrazek
Obrazek

grupowe
śpiochy 1
Obrazek
śpiochy 2, Mały pokazuje ząbki
Obrazek


Niosę też kolejne wieści, mianowicie, wszystko wskazuje na to, że stado się powiększy ;D
Próbowałam walczyć ze sobą, naprawdę, nie planowałam tego
jestem taka słaba ::)
no, ale, ale spójrzcie tylko! i jak tu nie utonąć w rzece miłości?
przedstawiam Państwu : roboczo BJORN (imię nadamy, gdy się poznamy)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

totalnie się zakochałam w tym rudziątku rozczochranym, już nie mogę się doczekać i kręcę kuprem niecierpliwie, kiedy to ucałuję jego puchatą główkę :D

oszalałam daję słowo ::)
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: nff »

z ostatniej chwili
Gruby zaczął wlec zadek, nie wiem co jest grane, rusza łapkami ale go bolą, nie są opuchnięte, może iść jednak robi to wolno i widać, że sprawia mu to problemy, nie jest dobrze
jutro spróbuję się dostać do weterynarza, tymczasem panikuję i włosy z nerwów wyrywam
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: Magdonald »

Jak tam Gruby (przy którym w wersji uroczej można się rozpłynąć ::) )?

Rudzielec piękny! Puchaty będzie miał w końcu towarzysza swojego pokroju (tak, tak, oczywiście chodzi mi o sierść!) :D
Wygłaszcz wszystkich panów ;)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Łobuzy

Post autor: Megi_82 »

Hop-hop, jest tam kto? :) No ja wszystko rozumiem, remont, praca, szkoła, ale my tu tęsknimy!!! Zlituj się, pani kochana, i skrobnij czasem jedno zdanko, jak tam :)
Miziańsko i pozdrowienia :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: nff »

Żyjemy, nie śpimy.

Wybaczcie mi tę długą nieobecność, ale miałam bardzo utrudniony dostęp do sieci, z powodu braku odpowiedniego sprzętu. Dopiero od wczoraj jestem posiadaczką całej niezbędnej elektroniki i postaram się wszystko nadrobić, chociaż nie ukrywam, że przydałyby się streszczenia ostatnich wydarzeń u szczurzych ciotek. ::)
Mam też sporo zdjęć i nawet filmów, ale wrzucę dopiero gdy ogarnę jak podłączyć aparat (dostałam od Lubego na święta i taaak się cieszę, bo mogę chłopców w hd nagrywać ;D) i zaopatrzę się w okablowanie. Chęci są, aktualne czasu braknie, niestety. Mam nadzieję, że styczeń będzie spokojniejszy. ::)

W stadzie sporo zmian.
Niestety musiałam zrezygnować z adopcji Rudzizny, zły moment, zawirowania osobiste, tymczasy w domu i problemy behawioralne Najmniejszego zdeterminowały taką nie inną decyzję. Na szczęście chłopak znalazł inny ciepły domek.
Ryszard, mój tymczas ze schronu znalazł wspaniały domek u MichalKonstanty, jednak za Tęczowym Mostem, był najwyraźniej ktoś, kto tęsknił za nim bardzo i mieć go przy sobie chciał. Jego historia, chociaż smutna w większości, ostatnie rozdziały miała pełne miłości. I to cieszy.
Mam nadzieję, że Ci tam dobrze Rysiu.
Drugi z tymczasów, nazwany przez Magdonald roboczo Andrzejem, niestety wpadł w hormonalny szał. Podczas próby łączenia z Krecikiem sztefyn (kiedy Krecik jeszcze małym szczurem był, nie takim olbrzymem jak teraz ::) ) pokazał rogi. Po wcześniejszych doświadczeniach, postanowiłyśmy zaprzestać prób łączenia i Andrzej wrócił do mnie. Nasza przygoda tak naprawdę dopiero się zaczynała. W stosunku do ludzi Andrzej zawsze był bardzo przyjacielski i uroczy. W stosunku do szczurów zmieniał się w krwiożerczą bestię. Udało mu się nawet uszkodzić trochę połączeń nerwowych w mojej dłoni, gdy zapomniałam zmyć zapachów stada. Skończyło się na szczęście tylko na bliznach, dłoń sprawna, żyję. ;) Niemniej decyzja zapadła - kastracja,a jakże! Poszłam za ciosem i w przeciągu tygodnia i Andrzej i Najmniejszy stracili co-nieco pod ogonem. Operacje przebiegły pomyślnie, bez żadnych powikłań. :) Jak to bywa najczęściej, bardzo się do Andrzeja przywiązałam, no i, gdy tylko hormony zeszły, połączyłam (tym razem bez większych problemów) stado, a Andrzej został przemianowany na Czarnego i tak już został jako szósty przekochany element szczurzej społeczności, z którą przyszło mi żyć. ;D
Chłopaków sześć, sześć charakterów różnych, jedno stado, jedna klatka, duma mnie wypełnia. :D
Mordki doszły już chyba do tego etapu, że więzi są tak silne, że hurtowo mogłabym łączyć i powiększać gromadę. Nie planuję jednak, szóstka bardzo ładną cyfrą jest.
Po burzach, huraganach, tornadach i sztormach w końcu żyjemy w spokoju i zdrowiu.
W końcu.
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: Magdonald »

Łaał, Ty tutaj? Nie wierzę :D

To jak już masz aparat, podłączaj go i wrzucaj zdjęcia, czekamy! ;)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Łobuzy

Post autor: Megi_82 »

Jakim cudem przeoczyłam wpis sprzed 5 dni?! Jak się cieszę, że już jesteś :D Z chałupy nadrobię, bo mam dziś urwanie tyłka w pracy :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”