Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Flexy
Posty: 11
Rejestracja: ndz lip 07, 2013 9:19 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: Flexy »

I jak.? Wróciłaś do domu? ;) Cały wątek jest bardzo ciekawy :D Ja osobiście czekam na szczuraski (przez bałagan w pokoju ich nie mam -.- mam go trzymać przez 2 miesiące a tu wakacje mi zlecą :-\ ) No ale warto się przemęczyć :) Mam nadzieję że trafią mi się takie aniołki jak tobie ;) A co do gerberków, kiedy moje ogonki już lekko zdychały ( :'( ) karmiłam je ze strzykawki z lekarstwem bardzo ciekawe doświadczenie.. No wymiziaj panny ode mnie i czekam na zdjęcia :D (ps jak tu dodaje się zdjęcia ::) )
Z pamięcią dla Nutrii i Lilki
Dwóch dziewczynek które odeszły
Mimo długiej ilości czasu po tym zdarzeniu,
wciąż pamiętam.......
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: missia »

W domu będe już w czwartek ;) "Boje się wracać" bo z tego co mówił mi tata, w klatce ogony zrobiły z nudów taki bałagan, jakby tornado przeszło ;D A ja im tak ładnie zawiesiłam hamaczki, wyścieliłam domki... :D diablice małe! Będzie co sprzątać!
No, ale tęsknie za nimi, jak oglądam tu foty to jeszcze bardziej tęskni się :P Diabły muszą przygotować się na całusy, mizianko i przytulanie... >:D oraz to co im obiecałam- że po przyjeździe poświęce im całe dnie na wybiegi i atrakcje :D

Fleksy ja zdjęcia wrzucam na fotosik.pl i potem kopiuje link (ale nie ten zwykły, tylko pod zdjęciem są takie do wklejania na fora) i tu ten link daje; wychodzi ładna fotka- tak jak widziałaś w tym wątku ;)
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
Awatar użytkownika
Flexy
Posty: 11
Rejestracja: ndz lip 07, 2013 9:19 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: Flexy »

oraz to co im obiecałam- że po przyjeździe poświęce im całe dnie na wybiegi i atrakcje :D

Super :D To mam nadzieję że fotek przybędzie ;)
Z pamięcią dla Nutrii i Lilki
Dwóch dziewczynek które odeszły
Mimo długiej ilości czasu po tym zdarzeniu,
wciąż pamiętam.......
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: missia »

Oczywiście :D
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
Awatar użytkownika
Flexy
Posty: 11
Rejestracja: ndz lip 07, 2013 9:19 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: Flexy »

missia pisze:Oczywiście :D
Super to czekamy :D
Z pamięcią dla Nutrii i Lilki
Dwóch dziewczynek które odeszły
Mimo długiej ilości czasu po tym zdarzeniu,
wciąż pamiętam.......
Mimi&Zyta
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 11, 2013 2:51 pm

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: Mimi&Zyta »

Przejrzałam cały temat, super ogonki, najbardziej podoba mi się Tajga :) Miałam duże obawy biorąc dwie samiczki, czy nie doczekam niechcący potomstwa ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że mam jednak 2 dziewczynki ;-) A klatkę mają świetną, nie wiem co można im dodać więcej, skoro mają wszystko? ;D
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: missia »

Mimi&Zyta dziękuję za miłe słowa :D

Właśnie wróciłam do domu i tata miał racje - w klatce z nudów zrobiły taką "rozpierduchę" że szok!!! ;D Oczywiście zaraz wypuściłam laski na wybieg i szczęśliwe sobie biegają. Wyszorowałam klatkę i usiadłam do kompa :D Jutro powinnam wstawić zdjęcia, bo dziś już nie mam czasu i siły ;)
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: missia »

Ok, są zdjęcia (w szczątkowych ilościach, bo większość jak zwykle rozmazana ;D ) Najpierw zdjęcia śpiochów :D
razem:
Obrazek
nochal i wąsiska:
Obrazek
moje ulubione, słodziutkie spanie Tatjanki:
Obrazek
jeszcze Moli, tu warczy bo robię jej zdjęcie i ją obudziłam ;D
Obrazek
tu tak słodko w różowym kocyku:
Obrazek
i na fotelu :D
Obrazek

zaraz dodam więcej z wybiegu ;)
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: missia »

Wybieg ;D

Tajga :D
Obrazek

Obrazek

Tatjana :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

to jedne z lepszych fot, bo wszystkie rozmazane, a zbyt dobrego aparatu nie mam ;D
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
Awatar użytkownika
paula14s
Posty: 847
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 5:09 pm
Lokalizacja: Kwidzyn / Grudziądz / Gdańsk

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: paula14s »

Tatjanka spi tak samo jak Lili ;p Te córcie chyba to do siebie mają :) Jakie slodziaki . .juz tesknie za moimi ogonkami. .a zobacze je dopiero za niecaly tydzien
Moje słodkie mordki : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 42#p956042
W domku: Plamka,Mela,Kamisia,Siwa,Gaja,Amek ,Pandora
Za TM :Maleńka,Pysia, Milka,Luna,Lili,Kawa, Tik Tak,Furia,Agresja,Zorza,Maleńka 2,Koka,Czajnik
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: missia »

Tatjanka spi tak samo jak Lili ;p Te córcie chyba to do siebie mają :)
I to jak cudacznie czasem śpi ;D
Jakie slodziaki
dziękuję :P
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
Mimi&Zyta
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 11, 2013 2:51 pm

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: Mimi&Zyta »

Aaaa przecudne są te wąsate ryjki gdy śpią ;D Zupełnie nie rozumiem, jak można się ich bać, są prześliczne! Jak wyglądało u Was zapoznanie pieska z ogonkami? Mam w domu dwa psy, na razie wąchają się przez kratki z wielkim zainteresowaniem ale niespecjalnie ufam sukom. Teriery to szczurołapy a właśnie terierowate mam.
Awatar użytkownika
krlnn
Posty: 28
Rejestracja: pn kwie 01, 2013 5:22 pm
Lokalizacja: Sopot

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: krlnn »

Uwielbiam miny śpiących szczurów, takie kochane niunie :D
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: missia »

Mimi&Zyta
Jak wyglądało u Was zapoznanie pieska z ogonkami?
Mój pies ogółem łagodnie podszedł do ogonków. Moli to pinczer miniatura i jest bardzo mała, z natury płochliwa ;). Czasem zaczepia ogonka nosem, ale jak przegnie to dostaje "chap w nos" i ucieka. Żadnego wielkiego łączenia nie było, ufam swojemu psu, bo wiem jaki jest i nigdy krzywdy drugiemu zwierzakowi nie zrobił. Po drugie na wybiegach kontroluje każdy ruch psa i ogonków. Zdradzę wam, że tak mocno już Moli ogonków nie zaczepia odkąd Tajga ją zbyt mocno iskała ;D ;D aż biedna psina zapiszczała :D No ale zwierzole mi się kochają, Moli jest zawsze pierwsza przy klate i przypomina mi, że już czas na wybieg! ;D
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
Awatar użytkownika
Tasha
Posty: 54
Rejestracja: śr sty 02, 2013 10:25 pm

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: Tasha »

Hahaha :D No to dziewczynki rozrabiają! :D Wiesz.. może to z tej złości, że je opuściłaś.. ;D
Ale moi chłopcy są tacy sami.. co im ładnie przymebluję, to budzę się rano i sajgon w klatce :'( :P
Pozdrawiam z chłopakami! :)
Cynamon, Silver, Misiek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”