Opowieści ze Szczurzej Krainy

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
MissAlice
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 10, 2013 9:43 am
Lokalizacja: Katowice/Łódź
Kontakt:

Re: Maguś i Touruś rules xD

Post autor: MissAlice »

Z pozytywnych wieści.
Touruś i Ząbek przytyli i mają się świetnie. Ząbek waży około 500g, a Touruś koło 450g. Zdrowie nawet dopisuje, choć ostatnią są obaj na wzmacniaczu. Poza tym szaleją. Ząbek próbuje zrobić podkop w kuwecie, a Touruś...jest po prostu Tourusiem, czyli pociesznym wioskowym głupolkiem. :D Ostatnio oboje znaleźli kawałki marchewki, która zostawiła Acid Bunny i zawlekli za kanapę. Zdziwiłam się, jak znalazłam taką, już nie pierwszej świeżości, marchewkę. Robiłam im sporo zdjęć, ale każde jest nie wyraźne i przedstawia co najwyżej ogon. Oni mają ADHD :D

Ale najważniejszą informacją jest, że: Maguś i Touruś skończyli rok! ;D
Chłopcy, co prawda świeczek nie zdmuchnęli, ale tort dostali (ze względu na Magusia w postaci płynnej).
Ze mną i Kumą-chan: Touruś, Ząbek, Anaz, Jonasz, Kami, Don oraz króliczyca Acid Bunny
W Szczurzym Raju: Maguś
Hamaczki
Awatar użytkownika
mikaa88
Posty: 57
Rejestracja: pt sie 23, 2013 5:11 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Maguś i Touruś rules xD

Post autor: mikaa88 »

Ojej biedny Maguś :( taki ci się chorowitek trafił, a kobitki moje może i nie okazy zdrowia ale żadnych (odpukać!) poważniejszych spraw z nimi nie ma. Trzymam mocno kciuki żeby mu się poprawiło, chociaż z tego co piszesz wychodzi nieciekawy obrazek :( Ale nawet jeśli nie miało by się poprawić to cieszę się, że trafił do tak kochającej i odpowiedzialnej właścicielki :)
Z nami: Tosia, Newton, Czesio
______
w nowym domku:Maguś [*][/url][/color]
______
za Tęczowym Mostkiem: Pysio [*], Kiki [*], Fizia [*][/color]
Awatar użytkownika
MissAlice
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 10, 2013 9:43 am
Lokalizacja: Katowice/Łódź
Kontakt:

Re: Maguś i Touruś rules xD

Post autor: MissAlice »

Nie powiem, żeby nie za peszyć, ale chyba się poprawia :) Przed chwilą stanął na własnych łapkach. Przewrócił się po paru sekundach, ale stanął. Moja kochana szczurzynka, tak dzielnie walczy.

Do kochającej na pewno, ale ta odpowiedzialność czasem ustępuje głupocie ::) Możliwe, że byłoby z nim lepiej, gdybym zadzwoniła do Pani Jóźwik, a nie włóczyła się po ASie i Sowie, gdzie każdy mówił co innego. Przez to Maguś nie dostał jednej dawki Dostinexu.
Ze mną i Kumą-chan: Touruś, Ząbek, Anaz, Jonasz, Kami, Don oraz króliczyca Acid Bunny
W Szczurzym Raju: Maguś
Hamaczki
Awatar użytkownika
MissAlice
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 10, 2013 9:43 am
Lokalizacja: Katowice/Łódź
Kontakt:

Re: Maguś i Touruś rules xD

Post autor: MissAlice »

Dzi
Ze mną i Kumą-chan: Touruś, Ząbek, Anaz, Jonasz, Kami, Don oraz króliczyca Acid Bunny
W Szczurzym Raju: Maguś
Hamaczki
Awatar użytkownika
MissAlice
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 10, 2013 9:43 am
Lokalizacja: Katowice/Łódź
Kontakt:

Re: Maguś i Touruś rules xD

Post autor: MissAlice »

Z samego rana nasz Maguś pobiegł za Tęczowy Mostek... :'( [*]
Zawsze będziemy Cię kochanie pamiętać...
Ze mną i Kumą-chan: Touruś, Ząbek, Anaz, Jonasz, Kami, Don oraz króliczyca Acid Bunny
W Szczurzym Raju: Maguś
Hamaczki
Awatar użytkownika
MissAlice
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 10, 2013 9:43 am
Lokalizacja: Katowice/Łódź
Kontakt:

Re: Opowieści ze Szczurzej Krainy

Post autor: MissAlice »

Właśnie przed chwilą odszedł Touruś...dostał nagle duszności. Miałam już z nim jechać do weta i nie zdążyłam... :'( MIał dwa lata i 3 miesiące. Żegnaj maluchu [*]
Ze mną i Kumą-chan: Touruś, Ząbek, Anaz, Jonasz, Kami, Don oraz króliczyca Acid Bunny
W Szczurzym Raju: Maguś
Hamaczki
Kuma-chan
Posty: 31
Rejestracja: pt wrz 13, 2013 8:24 pm
Lokalizacja: Łódź/Katowice

Re: Opowieści ze Szczurzej Krainy

Post autor: Kuma-chan »

29 lutego odszedł Don (aka Rudy), po drugim przełomie przysadkowy. Dzielny walczący ciur, jedyny gryzący w ręce, jest już za TM...
W nowych domkach: Ząbek (Zębowe Mocne), Jonasz i Kami
Za Tęczowym Mostkiem: Maguś (Magellan), Touruś (Tourosław), Don (aka Rudy), Anazek (Anaz)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Opowieści ze Szczurzej Krainy

Post autor: Megi_82 »

Nawet nie wiedziałam o Waszym wątku :(
Przykro mi z powodu chłopców :(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Opowieści ze Szczurzej Krainy

Post autor: unipaks »

Bardzo mi przykro... :(
Niech biegają lekko za TM [*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”